جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4

جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4

جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4

پلی استیشن بازان عزیز اگر از علاقه مندان به بازی جذاب و هیجان انگیز سوزاندن بهشت Burnout Paradise هستید، این مطلب برای شما عزیزان نوشته شده است. در این مقاله قصد داریم در رابطه با بازی مورد علاقه ی شما یعنی Burnout Paradise و اخباری تازه ای که در مورد آن است با شما سخن بگوییم. با ما همراه باشید.

بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise
این بازی یک بازی مسابقه ای و رانندگی است. سبک بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise یک سبک رانندگی آرکید مانند است. در این نحو رانندگی می بایست در نهایت سرعت و هیجان حرکت کنید. سر پیچ ها که رسیدید بدون هیچ ترسی ترمز دستی را بکشید یا از نیترو بعد از هر پیچ استفاده کنید. هر مانعی که بر سر راه گردش و رانندگی هیجان انگیز شما قرار دارد را کاملا خرد کرده و از سر راه بردارید، یا به سرعت با جا خالی دادن آن را قال بگذارید.

جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4
جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4

شاید این سبک رانندگی که در بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise پیاده می شود، به نظر حالتی منفی و شرورانه داشته باشد اما فراموش نکنید این بازی است و در فضای غیر واقعی که آسیبی به کسی نخواهد رسید، تجربه ی هیجان بی اشکال است. نقطه ی قوت بازی تنوع گسترده در ماشین های انتخابی است بنابراین بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise هرگز برای شما خسته کننده و تکراری نخواهد شد.
همچنین فضای بازی Burnout Paradise و افکت های پیاده شده در آن خصوصا در بخش تصادفات بسیار عالی و جذاب است. وجود فروشگاه ها و تعمیرگاه ها در بازی نیز بر جذابیت آن افزوده است. می توانید رنگ های مورد علاقه ی خود را برای خودروی خود انتخاب کنید. همچنین انواع ماموریت ها طی بازی Burnout Paradise به شما داده می شود که انجام آنها برای شما چالش برانگیز خواهد بود و این تنوع خوبی در بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise خواهد بود.
این چالش ها معمولا شامل مسابقاتی است که لول ها و سطوح گوناگونی دارند. در برخی از مسابقات رسیدن به مقصد تعیین شده در یک زمان مشخص مورد رقابت است و برخی از مسابقات نیز ممکن است در شهر پارادایس برگزار شود. سرگرمی های دیگری نیز در ضمن بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise هست. به عنوان مثال می توان به پرش های با اتومبیل از برخی موانع و ارتفاعات و رمپ ها، یا از بین بردن تابلوهای نصب شده در سطح شهر اشاره کرد. رمپ هایی که به آن ها اشاره کردیم، در همه جای شهر دیده می شوند و چه در زمان چالش ها و مسابقات و چه در زمان های معمول بازی Burnout Paradise می توان با پرش از آن ها هیجان بیشتری برای بازی ایجاد نمود.

انتشار احتمالی نسخه ی ریمستر برای بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradiseسایت گماتسو که یک سایت ژاپنی است، در رابطه با بازی سوزاندن بهشت Burnout Paradise اخیرا اخباری را برای علاقه مندان این بازی اعلام نموده است. در این سایت در رابطه با بازی مورد علاقه ی شما عزیزان یعنی سوزاندن بهشت Burnout Paradise آمده است که کمپانی الکترونیک آرتز EAتصمیمی مبنی بر انتشار نسخه ی ریمستر این بازی با نام Burnout Paradise Remaster HD برای پلتفرم پلی استیشن ۴ دارد. طبق اعلام سایت گماتسو Burnout Paradise Remaster HD تنها در ژاپن و تنها برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. اما در این مورد باید گفت اگر نسخه ی ریمستر واقعی باشد، احتمال دارد در سطح جهانی نیز منتشر شود.

جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4
جزئیات و بررسی نسخه ریمستر شده بازی Burnout Paradise PS4

مدتی قبل بازی Burnout Paradise در لیست یک خرده فروشی در کشور برزیل برای پلتفرم های پی اس ۴ و ایکس باکس ۱ قرار گرفته است. بر اساس این که تاریخ انتشار از سوی این خرده فروشی نزدیک به تاریخ اعلام شده از سوی سایت گماتسو بوده است عده ای بر این باور بودند که این بازی در همان زمان در آمریکا نیز انتشار یابد. البته سایت گماتسو با اطلاع از این مطلب، واکنش نشان داد.
این سایت بیان کرده که نام بازی لیست شده در خرده فروشی برزیل Burnout Paradise Remaster HD نیست و در این لیست نام اصلی بازی بدون هیچ پسوندی آمده است. به هر حال آنچه مهم است این است که تا زمانی که خود کمپانی الکترونیک آرتز EA که سازنده ی بازی است، در این مورد خبری را به طور رسمی اعلام و منتشر ننماید، هیچ یک از این اخبار و شایعات قابل باور نخواهد بود. چنانچه کمپانی الکترونیک آرتز EA چنین قصدی داشته باشد، قطعا به زودی اخبار مرتبط با آن به صورت رسمی اعلام خواهد شد و عزیزان علاقه مند می توانند Burnout Paradise Remaster HD را دریافت نمایند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =