نسخه فیزیکی بازی Flinthook کمپانی Limited Run Games

جزئیات و بررسی نسخه فیزیکی بازی Flinthook PS4 کمپانی Limited Run Games

شرکت Limited Run Games، تولید کننده بازی ویدیویی Flinthook، در کنفرانس خبری اخیرش اعلام کرد، این بازی ویدیویی در فرمت محدود به صورت فیزیکی نیز عرضه خواهد شد. در جدید ترین کنفرانس خبری مشترک بین شرکت Limited Run Games و استودیو Tribute Games که در مونترال برگزار شد، اطلاعات جدیدی در این باره به صورت رسمی ارائه شد، سازندگان این بازی ویدیویی به صورت رسمی اعلام کردند که علاوه بر نسخه دیجیتال، قصد دارند تعداد محدودی نیز نسخه فیزیکی برای این بازی عرضه و تولید کنند و در اختیار کاربران خود قرار دهند.

طبق بیانیه رسمی شرکت Limited Run Games و استودیو Tribute Gamesاین نسخه های فیزیکی برای کنسول پلی استیشن ۴ طراحی و تولید خواهد شد و کاربرانی که علاقه به آرشیو کردن کالکشن بازی های ویدیویی خود دارند، می توانند از آن نهایت لذت را ببرند. علاوه بر این، چند روز پیش بود که کمپانی Limited Run Games در حساب رسمی کاربری خود در توییتر با انتشار عکسی اعلام کرد. نسخه فیزیکی بازی Flinthook که از محبوبیت خاصی نیز حتی قبل از عرضه رسمی این بازی برخوردارشده است.

بزودی به صورت فیزیکی در مورخ ۲۵ فروردین (۱۴ آوریل) برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. طبق اعلان های انجام شده این کمپانی، کاربران در این تاریخ می توانند نسخه فیزیکی این بازی ویدیویی را تهیه کنند، البته این کمپانی هنوز صحبتی از عرضه نسخه فیزیکی برای کنسول نینتیندو سوییچ انجام نداده است و فقط تمرکز بر روی کنسول محبوب سونی بوده است.

جزئیات و بررسی نسخه فیزیکی بازی Flinthook PS4 کمپانی Limited Run Games
جزئیات و بررسی نسخه فیزیکی بازی Flinthook PS4 کمپانی Limited Run Games

در همین رابطه هم در کنفرانس خبری انجام شده سوالاتی شد که دست آخر جواب درستی به این سوال ها داده نشد. مدتی نگذشت که این موضوع در یک فروم حرفه ای گیمر ها مطرح شد و این موضوع باعث دلسردی کاربران نینتندو سوییچ شده است. کاربران در بیانیه ای در این باره در شبکه های مجازی ارائه کرده اند که مشروح آن بدین شرح است:

کمپانی Limited Run Games برای بازی ویدیویی Flinthook قصد منتشر کردن تعدادی نسخه فیزیکی به صورت محدود را دارد و این امر باعث استقبال کاربرانی شده که علاقه دارند بازی های ویدیویی را به صورت فیزیکی برای خود آرشیو داشته باشند و صد در صد حرکت بسیار زیبا و دوست داشتنی برای ما گیمر های حرفه ای خواهد بود که از علاقه مندان این بازی ویدیویی و دو نسخه مادر آن هستیم، اما نکته حائز اهمیت ماجرا اینجاست که سازندگان بازی، فقط برای پلتفرم سونی یعنی پلی استیشن ۴ قصد عرضه این نسخه فیزیکی را دارند و هیچ نسخه فیزیکی برای نینتیندو سوییچ ارائه نخواهد شد.

به نظر ما این یک توهین به کاربران نینتیندو سوییچ می باشد، آیا دلیل محکمتان این است که چون کاربران پلی استیشن ۴ بسیار از کاربران کنسول سوییچ تعدادشان بیشتر است و از لحاظ تجاری تاثیر بیشتری در کسب وکارتان دارد، پس نیازی به حمایت و تشویق نینتیندو سوییچ ندارید ؟ ما از مسئولین این کمپانی درخواست پاسخگویی داریم. هر چند مسئولان Limited Run Games هنوز پاسخی به این موضوع نداده اند اما به نظر میرسد که این فروم فقط قصد کمی جلب توجه داشته و مسئله خاصی نیست که کمپانی برای آن بیانیه ای صادر کند.

با کمی دقت در تصویر منتشر شده علاوه بر طراحی پک بندی فوق العاده زیبا و جذاب متوجه می شویم که این موضوع برای کمپانی Limited Run Games از لحاظ تجاری معنایی نداشته چرا که این کمپانی با توجه به نسخه های فیزیکی دیگر بازی ها، هزینه گزافی را برای طراحی و عرضه این محصول انجام داده است، باید هم اینطور باشد، چرا که این بازی ویدیویی به قدری به صورت دیجیتال پیش فروش داشته که به صدر فروش بازی های ویدیویی مستقل این کمپانی اضافه شده و یکی از موفقیت آمیز ترین بازی های ویدیویی مستقل حتی قبل از عرضه این کمپانی بدون شک خواهد شد.

این بازی ویدیویی به صورت فیزیکی در تعداد محدودی که طبق شایعاتی ۴۵۰۰ عدد عنوان شده، در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ (۱۸ آوریل) برای کنسول ایکس‌ باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی پیش فروش خواهد شد اما از همین حالا کاربران تقاضای تعداد بیشتری نسخه فیزیکی را دارند و معتقدند این تعداد نسخه فیزیکی محدود کافی نیست، مدیران این کمپانی نیز اظهار داشته اند که این موضوع را مورد بررسی خواهند قرار داد و بزودی اعلامیه تکمیلی در این باره ارائه خواهند کرد.

کمپانی Limited Run Games برای اولین بار این بازی ویدیویی مستقل را در ماه مارس سال ۲۰۱۶ با تریلری در جشنواره E3 2016 ارائه کرد که با بازخورد مناسبی هم همراه شد، درست بعد از این جشنواره منتقدین دست به نقد اولین تریلر این بازی پرداختند و به طور خلاصه آن را جذاب، ساده، خاص و مهیج شمرند؛ به طور کلی در همان معرفی اولیه توانست نظر مثبت منتقدین را جلب کند. همین موضوع کمک شایانی به این بازی مستقل برای پیش فروش آن نیز کرده است و انتظار می رود با توجه به سر وصدایی که به همراه آن است با فروش استثنائی همراه باشد که دور از انتظار نخواهد بود.

لازم به ذکر است که این بازی ویدیویی از دو بازی محبوب کمپانی Limited Run Games یعنی Spelunky و Rogue Legacy الهام گرفته است و به نوعی این دو بازی ویدیویی محبوب و پر سر و صدا با یک دیگر در این بازی ترکیب شده اند و نام مادر و پدر بازی مستقل Flinthook را یدک می کشند؛ چیزی که از حالا مشهود است این موضوع می باشد که این بازی ویدیویی می تواند از موفقیت دو بازی Spelunky و Rogue Legacy نهایت استفاده را ببرد و تمامی طرفداران این دو بازی را به خود جذب کند.

جزئیات و بررسی نسخه فیزیکی بازی Flinthook PS4 کمپانی Limited Run Games
جزئیات و بررسی نسخه فیزیکی بازی Flinthook PS4 کمپانی Limited Run Games

همچنین باید اضافه کرد این بازی سبک اشکن پلتفرمر را داراست و تمامی المان های بازی Rogue Legacy را در خود جای داده است. شما در این بازی ویدیویی در فضای بزرگی از دنیای دزدان دریایی در مراحل تصادفی به غارت و کشت وکشتار می پردازید و در این میان اصلی ترین چالش شما به عنوان کاربر حضور در جنگ های بزرگ در میان دزدان دریایی می باشد. ما در این بازی شاهد یک هوش مصنوعی فوق العاده جذاب و مهیج خواهیم بود که بازی را برای شما شخصی سازی می کند.

یقینا شما به عنوان کاربر حرکات خاص خود را خواهید داشت، این بازی ویدیویی با تجزیه تحلیل حرکات شما، به درک درست و صحیحی از شخصیت شما خواهد رسید و مراحل بازی را برای شما مهندسی می کنند، غارت هایی را برای شما در مسیرتان می گذارد که ممکن است هیچوقت برای دوستتان که کاربر این بازی هستند اتفاق نیوفتد. به هر حال چیزی که روشن است این موضوع می باشد که ما باید تا عرضه این بازی در تاریخ ۲۹ فروردین کاملا صبر کنیم تا شاهد عرضه این بازی برای ۴ پلتفرم اصلی یعنی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، دستگاه رایانه ای و البته نینتیندو سوییچ باشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =