جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید

جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید

جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید

شرکت کپکام که ساخت و عرضه بازی های مگامن را بر عهده دارد، مدتی پیش خبری را در مورد این بازی منتشر کرد. آنها در این خبر تاریخ برگزاری یک استریم به مناسبت جشن ۳۰ سالگی مگامن را مشخص کردند و ضمن این خبر، به طرفداران اعلام شد که در آن روز و در آن برنامه، اتفاق جالبی در انتظار آنان خواهد بود. در مورد این اتفاق هم فقط اعلام شد که طرفداران مگامن، شاهد محتوای جالب و هیجان انگیزی از این بازی خواهند بود.

جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید
جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید

بالاخره این روز فرا رسید و کپکام وعده خود را عملی کرد. اولین خبر هیجان انگیز، در مورد سری جدید این بازی بود. طرفداران این مجموعه بازی که مدت ها بود منتظر معرفی سری جدید آن بودند، در این برنامه شاهد معرفی Mega Man 11، بودند. این خبر آنان را به وجد آورد اما تنها موضوعی نبود که توسط کمپانی کپکام اعلام شد. خبر بعدی این بود که تعدادی از نسخه های قدیمی بازی مگامن در سال آتی میلادی برای بیشتر پلتفرم ها منتشر خواهد شد.
ناشر مجموعه مگامن در این خصوص اعلام کرد که قبل از ارائه بازی جدید این مجموعه یعنی Mega Man 11، تعداد هشت نسخه از مجموعه Mega Man X برای پلتفرم های ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و پی سی ارائه خواهد شد و این امر در تابستان سال آینده اتفاق خواهد افتاد. البته جزئیات این موضوع به طور دقیق مشخص نشد و کمپانی کپکام تنها همین اطلاعات مختصر را در اختیار کاربران قرار داد و زمان دقیق راه پیدا کردن این بازی ها برای کنسول های نسل هشتم و پی سی هم دقیقا مشخص نشد.
هم چنین این موضوع روشن نشد که آیا این بازی های ذکر شده همراه هم به عنوان یکی باندل و مجموعه ارائه خوهند شد یا اینکه هر کدام به صورت جداگانه برای پلتفرم های ذکر شده، راه پیدا خواهند کرد.
کمپانی کپکام فقط به ذکر ماه های آینده اکتفا کرد و تنها این موضوع روشن شد که کاربران باید فعلا منتظر بمانند اما آن ها اعلام کردند که اطلاعات بیشتر در این خصوص در هفته ها و ماه های آتی اعلام خواهد شد.
اما در مورد دو بازی Mega Man Legacy Collection و Mega Man Legacy Collection 2 که مدتی قبل، معرفی شده بودند، اطلاعات بیشتری ارائه شد و مشخص شد که این دو بازی در بهار سال آتی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهند شد و این خبر از آن جهت اهمیت داشت که این کنسول برای اولین بار شاهد ارائه بازی های قدیمی مگامن برای خود خواهد بود و کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه های شخصی از قبل میزبان این بازی ها بودند و تنها کنسول نینتندو سوئیچ از این بازی ها محروم مانده بود.
شرکت کپکام با انتشار این خبر، کاربران این کنسول را خوشحال کرد و آن ها با هیجان منتظر این اتفاق می باشند. هم چنین خبر بعدی در این خصوص این بود که اولین سری از مجموعه Legacy Collection که دارای ویژگی Rewind بود، با کمک به روز رسانی جدیدی به کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و پی سی راه پیدا خواهد کرد. این ویژگی این امکان را برای کاربران این پلتفرم ها فراهم می کند که بتوانند حرکات اشتباه خود را تصحیح کنند.
مورد بعدی که طرفداران در جشن سی ساگی مگامن متوجه شدند، پشتیبانی دو نسخه Legacy Collection از مجسمه های Amiibo است اما جزئیات این موضوع روشن نشد و کاربران هنوز متوجه نشده اند که این مجسمه های آمیبو دارای چه ویژگی ها و امتیازات دیجیتالی خواهند بود. با
زی مگامن ۱۱ هم که در این برنامه معرفی شد، جدید ترین نسخه این مجموعه است که بعد از ۷ سال انتظار برای معرفی سری جدید مگامن، کاربران را با شگفتی رو به رو کرد.
کپکام اعلام کرده است که این بازی برای کنسول های نسل هشتمی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی ارائه خواهد شد و قرار است کاربران را هیجان زده کند، با اعلام این خبر، طرفداران بی صبرانه منتظر ارائه این محصول هستند.
سری مگامن در طول این ۳۰ سال، تجربه های متفاوتی را کسب کرده و فراز و فرود زیادی داشته است.
کاراکتر مگامن شخصیتی دوست داشتنی است که دارای یک لباس آبی است و کاربران زیادی را عاشق خود کرده است. اولین سری از این مجموعه، حاوی ۸ نسخه بود و برای کاربران جذاب به نظر می رسید.

جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید
جزئیات و بررسی نسخه های قدیمی بازی Mega Man PS4 و عرضه برای کنسول های جدید

سپس کمپانی کپکام تصمیم به ارائه نسخه Mega Man X کرد که با گذشت زمان تغییراتی را شاهد بود. اما برخی از تغییراتی که در این سری جدید به آن اضافه شد، به جای بهبود بازی، اوضاع را خراب تر کرد. حال این کمپانی تصمیم به ارائه بازی جدیدی از این مجموعه به نام Mega Man 11 گرفته است و با این کار، سعی در بازگشت به ریشه های اصلی بازی گرفته اند و تلاش کرده اند تا ایرادات موجود در بازی را از بین ببرند. اما در حالت کلی، مجموعه مگامن حتی با وجود تعدادی ایراد در برخی نسخه های آن، بسیار سرگرم کننده است و طرفداران زیادی دارد. کاربران این بازی این ادعا را دارند که حتی بعد از اتمام این بازی، آن را نگه داشته و هر چند وقت یکبار دوباره به سراغ آن می روند و از انجام آن لذت می برند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =