جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

امروزه بازی های پلی استیشن، اندروید، کامپیوتری و …. از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین کمپانی های مختلفی اقدام به ساخت بازی های پلی استیشن و … می کنند. بسیار از افراد اوقات فراغت خود را با استفاده از بازی های مهیج و هیجان انگیز پر می کنند. بسیاری از افراد نیز اخبار مربوط به آخرین نسخه بازی و ورود بازی های جدید توسط کمپانی ها و استودیو های معروف را دنبال می کنند تا به محض اطلاع از ورود بازی آن را خریداری و استفاده کنند.
لوکاس فیلم در جدیدترین ویدئو خود اطلاعاتی درباره تاثیر کمپانی معروف الکترونیک آرتز در ساخت بازی پلی استیشن ۴ Star Wars Battlefront 2 و همچنین موضوعات مربوط به این بازی و در نهایت به پرداخت های درون برنامه این بازی پرداخت و آنها را در ویدئویی در لوکاس فیلم به اشتراک گذاشت. بسیاری از کاربران و بازیکنان انتظار این را داشتند که با اضافه شدن بخش داستانی به بازی به همراه بخش چندنفره این بازی مورد اقبال قرار بگیرد و تجربه بهتر و جذابی را از نسخه قدیم خود ارائه دهد ولی اینگونه نشد.

جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4
جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

و با توجه به حواشی و مشکلات پیش آمده در خریدهای درون برنامه ای بازی طی چند وقت اخیر سبب شد تا این بازی مهیج از دید بسیاری از کاربران و منتقدین نمره قابل قبولی را کسب نکند. در این زمینه طبق آخرین خبرهای منتشرشده از آخرین مصاحبه داگلاس ریلی با وب سایت VentureBea در ارتباط با لوکاس فیلم و کمپانی EA مطالبی را ارائه نمود. وی در این مصاحبه از حاشیه به میان آمده درباره ساخت این بازی و همچنین پرداخت درون بازی سخن به میان آورد و گفت:
ما در مسئله پرداخت موجود در درون بازی با آنها شریک بودیم و شراکت داشتیم، طوری که در طول تمام این مدت آنها بازخوردهای ما را دریافت می کردند. در طول این مدت ما به همکاری خود ادامه دادیم و زمان بیشتری را با یکدیگر کارکردیم تا به این نتیجه برسیم که این سیستم چطور و چگونه و برای رسیدن به چه دستاوردی کار می کنند؟ و اینکه چقدر این سیستم ها بر روی برند تأثیرگذار هستند و اینکه در چه حد بازیکنان را مورد تأثیر قرار می دهند؟
به نظر من(داگلاس ریلی) چالش اصلی در این صنعت که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند این نکته است که سرویس های آنلاین نیاز به پشتیبانی و بهینه سازی دارند. بسیاری از این سروریس های آنلاین در همان مراحل اولیه انتشار خود دچار مشکل و اشتباه هستند و بازی را به همان صورت اشتباه در اختیار بازیکنان میلیونی خود قرار می دهند و پس از طی مراحلی پس از انتشار یاد می گیرند که چطور به اشتباه خود بپردازید و این موضوع یک واقعیت بسیار تلخ درباره بازی هایی است که دارای سرویس آنلاین می باشند.
رایلی در ادامه مصاحبه خود اعلام نمود که شرکت LucasFilm به صورت مستمر و مستقیم بر کمپانی Electronic Arts یا یکی دیگر از استودیوهایی بر مجموعه بازی های استار وارز فعالیت می کند نظارت مستمر دارد. وی در ادامه خاطرنشان می کند که کمپانی LucasFilm به طور متوسط حداقل هر ۹۰ روز یکبار به استودیوها سر می زند و پیش از انتشار بازی درباره راه های مورد نظر برای بهبود کیفیت بازی گفتگو می کند.
رایلی در ادامه اظهارات خود این نکته را یادآور می شود که مکالمات و گفتگوهای میان لوکاس فیلم و توسعه دهندگان بازی می تواند درباره موارد غیر ضروری و معمولی بازی همچون ارجاع شخصیت های مربوط بازی به جنگ ستارگان و همچنین گسترش و اضافه نمودن وسایل نقلیه جدید به بازی باشد؛ یا اینکه این مذاکره و گفتگو می تواند در زمینه تخصصی تر صورت بگیرد همچون تأثیر و پیوند بازی با دنیای ستارگان مورد تبادل نظر قرار بگیرد.
در پایان رایلی اظهار داشت که هدف اصلی و نهایی این است که کاربران بتوانند یک تجربه عالی و مهیج از دنیای Star Wars داشته باشند. آخرین بازی کمپانی EA و استودیو دایس بازی Star Wars Battlefront 2 می باشد که این بازی مهیج در حال حاضر برای پلتفرم پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان در دسترس می باشد که این کنسول های بازی می توانند از آن استفاده کنند.

جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4
جزئیات و بررسی نظارت بر توسعه بازی Star Wars Battlefront 2 PS4

سخن پایانی
لوکاس فیلم از نظارت بر EA هنگام توسعه بازی پلی استیشن ۴ Star Wars Battlefront 2 می گوید. بسیاری از کاربران و بازیکنان انتظار این را داشتند که با اضافه شدن بخش داستانی بازی به همراه بخش چندنفره این بازی مورد اقبال قرار بگیرد که این بازی مهیج از دید بسیاری از کاربران و منتقدین نمره قابل قبولی را کسب نکرد. حواشی و مشکلات پیش آمده در خریدهای درون برنامه ای بازی در چند وقت اخیر سبب شده که این بازی نتواند نظر مثبت کاربران را به دست بیاورد.
بر پایه نظرات رایلی هدف اصلی و نهایی این است که کاربران بتوانند یک تجربه عالی و مهیج از دنیای Star Wars کسب کنند. بازی Star Wars Battlefront 2 برای کنسول بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی در دسترس می باشد. بازی های پلی استیشن ۴ اورجینال و هیجان انگیز را با مناسب ترین و بهترین قیمت ها از ما خریداری کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 10 =