جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4

 جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4

 جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4

معرفی قایق موتوری Jaguar Vector V40R در تریلر بازی The Crew 2
کمپانی Ubisoft تریلری را از بازی The Crew انتشار کرده است که گیمران می توانند از زیر قایق موتوری اش در مناطق آبی و دریایی استفاده نمایند. در ساختار این قایق موتوری دو موتور قوی Mercury Racing به کار رفته که قدرت ایجاد شده در این موتور ۲۲۰۰ اسب بخار می باشد که سرعت چرخشی آن ۶۵۰۰ دور بر دقیقه است. با پخش بازی The Crew 2 گیمران می توانند از تکنولوژی های جدید Keviar و Carbon Fibre Laminate استفاده نمایند.
در این تریلر می توان قایق موتوری Jaguar Vector V40R را روی آب ها مشاهده کنید. این بازی ابتدا قرار شده بود که در اواخر اسفند ماه سال گذشته عرضه شود اما تاریخ آن به اول تابستان سال جاری موکول شد. بازی The Crew 2 دارای بازی The Crew Gild Edition و محتوای آن و بسته Motorports Deluxe و سایر موارد است. این بازی برای xbox one، Pc، Mac و Ps4 انتشار یافته است و می توانید با پیش خرید نسخه Legendary از مسابقات اتومبیل رانی که در بازی وجود دارد استفاده نمایید.

 جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4
جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4

تاریخ عرضه بازی The Crew 2
کمپانی یوبیسافت تاریخ عرضه بازی The Crew 2 را اعلام کرده و طبق اخباری که وجود دارد این بازی برای اولین بار در نمایشگاه گیمز کام سال ۲۰۱۷ انتشار یافته و در نهایت این بازی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های گوناگون انتشار یافته است.چنانچه این بازی را پیش خرید کنید دو خودرو به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد.اما نسخه Deluxe Edition با قیمت ۷۰دلار به فروش می رسد که دارای ماشین و پک های جدیدی می باشد و این بازی در کنفرانس نمایشگاه E3 2017 مطرح شد.

تریلر جدید بازی The Crew 2
تاکنون شاهد تریلرهای جدیدی از بازی The Crew 2 بوده ایم که تا هفته های آینده پخش می شوند. می دانید که بازی پلی استیشن The Crew 2 از ریستینگ هایی است که به زودی منتشر می شود. اخیرا در جدیدترین تریلر این بازی بتای عمومی بازی در دسترس گیمران قرار گرفته است. در تریلر فضای بازی را می بینید که در آن وسایل نقلیه مختلفی وجود دارد که گیمران از دیدنش به وجد می آیند.

بتای عمومی بازی The Crew 2
از بازی های ریستینگ که ساخته شده استودیو Lvory Tower می باشد بازی The Crew 2 است. در این بازی شما با انواع وسایل نقلیه به گشت و گذار مشغول می شوید. یکی از موارد اصلی در بازی بتای عمومی آن می باشد. استودیو سازنده این بازی اعلام کرده که گیمران می توانند بتای بازی را دانلود و از آن استفاده کنند. هر چند که پیش از این یک بتای خصوصی از بازی منتشر شد که به همین دلیل همه گیمران نتوانستند از آن استفاده کنند و آن را تجربه نمایند.

نمایش مرسدس بنز X کلاس در تریلر بازی The Crew 2
در تریلر منتشر یافته از بازی The Crew 2 ماشین مرسدس بنز کلاس X را می بینید. هر چند که در این تریلر خودروهای مختلفی نشان داده می شود اما تریلر جدید این بازی بیشتر به مرسدس بنز X کلاس در خارج جاده ها پرداخته است و در این تریلر شما در شرایط مختلف جوی مسابقه می دهید. موتور ۴ سیلندر توربو شارژ دیزلی و همچنین سیستم AWD ماشین باعث می شود گیمر از رانندگی خارج جاده لذت ببرد. در صورت پیش خرید بازی بسته خودروهای افسانه ایی که در آن خودرو Mrrcedes-AMG C63 Tourning Car 2016 و موتور سیکلت Harlery-Davidson Iron 833 2018 به شما تعلق خواهد گرفت.

 جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4
جزئیات و بررسی نمایش قایق موتوری Jaguar Vector V40R در بازی The Crew 2 PS4

درباره بازی The Crew 2
بازی The Crew 2 از بازی های زیبای مسابقه ایی بوده که کمپانی یوبیسافت آن را عرضه کرده است. این بازی یک بازی جهان باز آخرالزمانی بوده که مجموعه ایی از ریستینگ می باشد و از بازی های متفاوت این کمپانی به شمار می آید. گردش در این بازی باعث جذاب تر شدن آن شده است. بازی از اولین رقابت مسابقه ایی اش شروع می شود و کل بازی دارای چهار سبک آف رود، فری سبک، مسابقات خیابانی و پرو ریستینگ می باشد. گیم پلی بازی آسان بوده و می توانید با رانندگی سفری آزمایشی را امتحان کنید. در مورد فضای بازی باید بدانید که چشم نواز بوده و به خوبی شرایط جوی را به تصویر می کشد هر چند که در زمینه گرافیکی بازی ضعیف عمل کرده و ضعف آن را بیشتر در طراحی کاراکترها می بینیم اما به هر حال کاراکترها هم بخشی از این بازی می باشند.

تریلر رونمایی بازی The Crew 2
معرفی بازی The Crew 2 با یک تریلر خوب همراه بوده که در آن از این بازی مسابقه ای رونمایی می شود. هر چند که بازی The Crew 2 یکی از بازی های جهان باز بوده و جهان بازی اش بسیار وسیع تر از آنچه که طراحی شده می باشد اما بازی بسیار زیبا می باشد و در تریلر The Crew 2 پیشرفت بازی نسبت به سری اول حس می شود.
در این تریلر شاهد تغییرات بازی نسبت به نسخه قبلش می شویم که اضافه شدن وسایل نقلیه بخش بزرگی از این تغییرات را شامل می شود.برای آشنایی بیشتر با بازی The Crew 2 به شما پیشنهاد می کنیم که تریلر آن را به ویژه با اضافه شدن وسایل نقلیه ایی چون قایق موتوری Jaguar Vector V40R مشاهده کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =