جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

امروزه بازی‌های کامپیوتری، ایکس باکس، پلی استیشن، اندروید و…بخش عمده‌ای از زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده است طوری که بسیاری از افراد اوقات فراغت خود را به هنگام تنهایی یا در جمع دوستان با بازی‌های هیجان‌ انگیز پر می‌ کنند. بازی‌ های پلی استیشن هر روز ابعاد تازه‌تری به خود می‌ گیرد. یکی از بازی‌های مورد علاقه که بسیاری از کاربران به دنبال انتشار آن هستند بازی A Plague Tale: Innocence می‌ باشد. تریلر جدیدی که از این بازی و محیط بازی آن توسط فوکس هوم اینتراکیتو منتشر شده است، توانسته پس از انتشار تریلر بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند. این بازی در حدود ۱۰ (۲۴ اردیبهشت‌ماه ۹۸)روز پیش در اختیار کاربران قرار گرفت.

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

اطلاعاتی درباره محیط بازی A Plague Tale: Innocence
بازی A Plague Tale: Innocence به صورت داستانی می‌ باشد که داستان این بازی درباره مرگ دوران سیاه در اروپا(کشور فرانسه) است. شخصیت اصلی این بازی را دختری به نام آمیسیا بازی می‌کند که این دختر به همراه بردارش کوچکش هوگو برای بقا در دوران اروپا سیاه که دچار بیماری‌های طاعون و… شده است تلاش می‌کنند و این تلاش آنها برای بقای زندگی باعث هیجان بازی ماجراجویانه می‌ شود.
این بازی مهیج بیشتر یک بازی مخفی‌کاری و ماجراجویانه از سوم شخص می‌باشد. این بازی بیشتر از اینکه یک تجربه از بازی مبارزه‌جویانه باشد بیشتر یک بازی ماجراجویانه برای حل پازل های زندگی برای بقا می‌ باشد. در این بازی ماجراجویانه بازیگر نقش اصلی داستان یعنی آمیسیا و بردارش باید از طریق گشت و گذار در محیط شهر پازل ها بازی را یک به یک حل کنند و از دست دشمنان فرار کنند تا بتوانند زنده بمانند.
سازندگان این بازی مهیج و ماجراجویانه اعلام کرده‌اند که هر چه این بازی به جلو پیش برود بازیگر درگیر آن می‌شود. درون‌مایه اصلی این بازی بر اهمیت خانواده می‌ باشد. سازندگان اصلی این بازی قصد دارند تا از طریق این بازی محتوای بازی را که تحت تأثیر اتفاقات تلخ روابط خانوادگی است را به تصویر بکشند. پس بنابراین محتوای اصلی این بازی توسط سازندگان اهمیت خانواده و تأثیر اتفاقات آن می‌باشد که در این بازی نمایش داده می‌شود.
این بازی داستان فوق‌العاده ای را روایت می کند که به بهترین شکل توسط جلوه‌های بصری و چشم نواز نمایش داده شده است. در این بازی شروع شخصیت اصلی در جهانی تاریک با شیوع بیماری طاعون در دنیای بسیار بد می باشد که باید برای بقا تلاش کند. در تریلر این بازی مشاهده می‌ کنید که کشور فرانسه در طاعون گرفتار شده است و انبوهی از موش‌ های کثیف و بد قیافه در شهر به گشت و گذار مشغول هستند و مردمان این شهر مورد طعمه قرار می‌ دهند و می‌ بلعند.
در این اوضاع فرانسه درگیر جنگ نیز می‌ باشد که این به معنی آن است که مشکل فقط سیل عظیم موش‌ ها و طاعون نیست، بنابراین شخصیت مبارز داستان یعنی همان دخترک و بردارش باید مراقب خودشان باشند تا بتوانند از این مهلکه جان سالم به در ببرند. در این بازی موش‌ ها از روشنایی و آتش دوری می‌ کنند و بازیکن می‌ تواند از این مزیت به نفع خود استفاده کنند و راه‌ های جدیدی را کشف نمایند.

اطلاعات فنی بازی A Plague Tale: Innocence
سازنده اصلی این بازی استودیو بزرگ آسوبو می‌باشد و ناشر این بازی ماجراجویانه که درون‌ مایه اصلی آن اهمیت خانواده است اینتراکتیو می‌ باشد. سبک این بازی همانطوری که در بالا گفته شد ماجراجویانه و گشت گذار در شهر برای حل پازل‌  ها برای زنده ماندن، و اکشن مبارزه برای حیات با دشمنان می‌ باشد. شخصیت‌ پردازی داستان به صورت حرفه ای انجام شده است. این بازی دوران تاریک اروپا در قرن بیستم میلادی در کشور فرانسه را نشان می‌ دهد که از یک طرف درگیر طاعون است و از طرفی دیگر درگیر جنگ است.

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

جزئیات و بررسی نمرات بازی A Plague Tale Innocence PS4

این بازی برای پلتفرم های، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی قابل استفاده است. در این بازی شما می‌توانید جلوه های گرافیکی، موسیقی و بازی در محیط واقعی را به تماشا بنشنید و از بازی کردن لذت ببرید. در این بازی آمیسیا درصدد مراقب از برادر کوچک خود از خطرات می‌ باشد. این بازی دارای صحنه‌ های دردناکی است طوری که احساسات بازیکن را تحریک می‌کند. سخن پایانیبازی A Plague Tale: Innocence یک بازی اکشن و درعین‌حال ماجراجویانه است که داستانی را در دوران تاریک اروپا روایت می کند.
شخصیت اصلی این داستان در دست دختری است که قصد دارد از بردار کوچک خود درباره طاعون و دشمنان مراقبت کند تا زنده بماند. محتوای این بازی بیشتر بر اهمیت خانواده است. جلوه های زیبا و درعین‌حال حال دردناک و تاریکی را مشاهده خواهید نمود. این بازی برای پلتفرم های، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی قابل استفاده است. تریلر منتشرشده از این بازی طی مدت کوتاهی توانست نظر مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. بازی A Plague Tale: Innocence یک پیشنهاد مناسب برای کسانی است که به دنبال بازی‌های ماجراجویانه با چاشنی اکشن هستند می‌باشد.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of