جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4

جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4

جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4

بازی horizon zero dawn یکی از بهترین آثار گوریلا گیمز که از همان ابتدا کلی سر و صدا بپا کرد و هنوز که هنوزه کلی طرفدار و مشتاق دارد باز هم خبرساز شد. این بازی که فقط به یک سبک بسنده نکرده و سبک های زیادی را در خود جای داده که از جمله آن می توان به سوم شخص ماجراجویی و حماسی اشاره کرد این بازی که به صورت open world طراحی شده است که این ویژگی در کنار داستان و گیم پلی زیبا و باور نکردنی خارق العاده ترین تجربه ها را برای شما به همراه دارد.
داستان این بازی مربوط به زمانی است که دنیا به نابودی کشیده شده است و زمان حکمرانی ربات های عجیب و غریب است و نقش اصلی این بازی دختری بنام ایلوی است که بدنبال حقیقت است که چه بلایی سر زمین و مردم اش آمده است و در این راه دست به مبارزه با ربات هایی می زند که کمتر کسی توان مقابله با آن ها را دارد. بازی پی اس ۴ به سبکی ساخته شده که صدها ماموریت فرعی و اضافه دارد که علاوه بر داستان اصلی است.

جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4
جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4

قبلا گفتیم ویژگی open world بودن این بازی تجربه ای خارق العاده برای شما به همراه دارد که با شروع و ادامه بازی هرچه بیشتر این مساله را درک می کنید. مناطق آب و هوایی مختلف و متنوع، کوهستان های سرد و یخی بیابان های خشک و بی آب علف درختان متفاوت با رنگ های متنوع آب هوای متنوع و متغیر و موجوداتی عجیب که در حال رفت و آمد در اطراف و محیط شما هستند.
تمام این ویژگی ها این بازی را تبدیل به یکی از بهترین بازی های open world کرده است دشمنان شما در این بازی که ربات های جور وا جور هستند هر کدام رفتار خاص خود را دارند و همین ویژگی که گوریلا گیمز دقت زیادی برای آن به خرج داده از یکنواختی بازی جلوگیری کرده چرا که شما در برخورد با هر نوع ربات باید ترفند متفاوتی داشته باشید درغیر اینصورت محکوم به مرگ هستید بازی horizon دارای گرافیک فوق العاده و روانی است که در همان دقایق اول شما را محو خود می کند.
جزئیات باورنکردنی بکار رفته در محیط بازی هرچه بیشتر باعث ارتباط شما با محیط بازی می شود موسیقی های متن بکار برده شده در بازی نیز به زیبایی آن افزوده است طوری که تجربه ای فراموش ناشدنی را برای شما رقم می زند.
از بازی PS4 که بگذریم همه ی ما از بچگی با لگو آشنایی داریم شرکت لگو که بی شک یک از موفقیت ترین شرکت ها در زمینه تفریح و سرگرمی است و طرفدارنش فقط به کودکان خلاصه نمی شود و نه تنها در حوزه سرگرمی بلکه در زمینه فرهنگی و اجتماعی هم برند موفقی است و هنوز که هنوزه با گذشت تقریبا ۶۰ سال از فروش قابل توجه ای در بازار برخوردار است .
قطعاتی که به تنهایی جذابیت چندانی ندارند ولی وقتی با هم بکار برده شوند به آثار بکر و زیبا تبدیل می شوند از درختان لگویی گرفته تا هلی کوپتر و هواپیما و ساختمان های بلند و جور وا جور لگو انقدر طرفدار داره که حتی از ساخت انیمیشن آن هم دریغ نکردند و با ساخت انیمیشن های آن خاطرات لگوهای بچگی ما را دوباره زنده کردند بطوریکه انیمیشن لگو در سال ۲۰۱۴ فروش باورنکردنی داشت و همین مساله باعث ساخت سری های جدید از این انیمیشن شد حالا هم یک خوره لگو دست به ساخت آثار هنری با لگو زده است.

جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4
جزئیات و بررسی نوسازی صحنه ای از بازی Horizon Zero Dawn PS4

اگر به صفحه marcel v بروید خیلی زود می شود که آثار متعددی با لگو خلق کرده است از جمله این آثار صحنه ای از بازی horizon است و این تنها اثر او در زمینه ساخت ساز با لگو نیست از ایستگاه قطار تا برج های بلند گرفته تا ساخت صحنه ای معروف داستانی و هالیوودی خیلی معروف مثل صحنه هایی از فیلم هری پاتر است. نکته ی خیلی جالب درهمه ی این آثار جزئیات بکار رفته در این آثار است در طراحی صحنه بازی horizon تنوع رنگ و ریزه کاری ها باعث می شود که این آثارهر چه بیشتر برای شما قابل لمس باشد.
حتی جزئیات لباس و کمان ایلوی (نقش اصلی بازی horizon ) توجه شده است که به چشم نوازی اثر می افزاید. دایناسور مکانیکی بازی هم در این اثر به زیبایی خلق شده است که با اضافه شدن جزئیاتی مانند چمن و صخره های ریز و درشت به واقعیت آن افزوده شده است. این طراح باعث شد تا دوباره خاطرات این بازی شیرین برای ما زنده شود و شما را ترغیب می کند تا دوباره به وقت گذرانی با این بازی بپردازید.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Horizon Zero Dawn PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =