جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4

بازی Assassin’s Creed: Origins در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت یوبی سافت منتشر شد.این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس است. بازی Assassin’s Creed: Origins جز بازی های خوب و پر طرفدار است اما متاسفانه این بازی با مشکلاتی نظیر گیم‌ پلی و کاستی‌ های فنی روبرو است که این موضوع سبب شده تا این بازی نتواند همه بازیکنان و کاربران را راضی کند. اینک شرکت یوبی سافت در سال ۲۰۱۵ قصد دارد نسخه جدید این بازی را منتشر کند.
موضوع این نسخه به ۴۹ سال قبل از میلاد مسیح جایی که پیشینه‌ ای چند هزار ساله دارد باز می‌گردد؛ همچنین این بازی هیجانی، داستانی پیوسته دارد. در موضوع این بازی شاهد احساسات، خیانت و حتی عشق به خانواده هستیم. در این بازی، بازیکن باید به مصر سفر کند و با گروهی ظالم که خون راه انداخته اند به مقابله بپردازد و بازیکن به‌عنوان شخصی که خود را محافظ مردم می‌داند باید به صحبت های مردم شهر گوش دهد و همچنین برای مشکلات پیش روی مردم این شهر راه حلی بیابد و مشکلات را حل نماید.

جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4

بازی Assassin’s Creed: Origins در بخش ارائه داستانی قوی، بسیار موفق بوده است به طوری که بازیکنان می توانند با شخصیت‌های داستان درغم واندوه یا کینه شان شریک شوند. همچنین در این بازی، بازیکن با افرادی مشهور از قبیل کلئوپاترا، ژولیوس سزار و بطلمیوس ملاقات می کند. در واقع این گونه می توان گفت که این بازی بسیار پر فراز و نشیب است و توانایی دارد تا بازیکن را با خود همراه کند. بازیکن در این بازی گاهی شاهد گریه ‌های مادری و یا تماشای ترکیدن مغز یک فاسد ستم کار است.
در اپدیت جدید این بازی شاهد مبارزه‌هایی مشکل‌ تر از گذشته هستیم همچنین دشمنان دارای سطح بندی می باشند و بازیکنان فقط می توانند در مبارزاتی موفق و پیروز میدان شوند که درآن با دشمنانی که دو سطح یا کمتر اختلاف داشته به نبرد پرداخته اند و برای مبارزه با دشمنان سطح بالا تر باید از طریق انجام ماموریت های فرعی سطح خود را ارتقاء دهند و سپس به مبارزه بپردازند. همچنین این بازی از نظر سلاح‌، سپر یا تیرکمان تنوع بسار زیادی دارد.
از نکته جالب و حائز اهمیت این بازی، می توان به سفر در زمان اشاره نمود. در این بازی شاهد دو نوع ماموریت از قبیل ماموریت های اصلی و فرعی هستیم که این ماموریت ها تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. این بازی با وجود تلاش های بسیار یوبی سافت دارای مشکلاتی نظیر گرافیک است که در هنگام ورود به بازی ممکن است بازیکن کمی نا امید و مایوس شود. اما این بازی به افرادی که حوصله ماموریت‌ های تکراری، ایرادات فنی و مشکلات در مبارزات را ندارند به هیچ وجه توصیه نمی شود.
البته این بازی نکات مثبت بسیاری دارد که می توان به متنوع بودن محتوا و سلاح اشاره کرد. از سلاح‌ های موجود در بازی می توان به تبر، شمشیر، پتک، نیزه و اسلحه دوگانه اشاره کرد.
این بازی دارای سیستم شب و روز است که با فرا رسیدن شب، ساکنین هر شهر به خانه‌های خود می‌ روند و این مسئله سبب می شود که بازی در شب برای بازیکنان راحت تر شود وبیشتر ماموریت های خود را در شب انجام دهند و اکثر بازیکنان ترجیح می‌دهند تا به دشمنان شبیخون بزنند.
حیوانات افسانه ‌ای از قبیل شیرها، شغال‌ها در بازی حضور دارند که بازیکن می تواند در جهت دستیابی به اهداف خود این حیوانات را به خدمت بگیرد و این موضوع سبب تنوع در گیم‌ پلی شده است. پرتاب شدن ناگهانی بایک به هوا یا گیر کردن درون گاری نیز از مشکلاتی است که یوبی سافت باید هرچه زود تر ان ها را رفع کند زیرا این مشکلات مانع تمام کردن مرحله می شود.
بخش عمده نقشه‌ ی عظیم Assassin’s Creed: Origins را صحراهایی بی آب و علف تشکیل می‌ دهند.

جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی هدیه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins PS4

همچنین موسیقی این مجموعه بازیکنان وکاربران را به خود جذب می کند. همچنین در این بازی، بازیکن می بایست به زیر دریاها برود و گنجینه‌ های خفته در دریا را پیدا کند. از مواردی که سبب شده تا شهراین بازی برای بازیکنان، مانند شهری زنده به نظر بیاید می توان به مواردی از قبیل شنیدن صدای پرواز دسته‌ جمعی پلیکان‌ ها و یا شنیدن زجه ‌های مادری که کودک خود را از دست داده و صدای جریان آب رودها یا صدای برخورد دو کشتی به یکدیگر اشاره نمود.
حال یوبی سافت برای بازیکنانی که اپدیت حالتDiscovery Tour Origins راتکمیل کنند پاداش ویژه ای در نظر گرفته است. این اپدیت ۷۰۰ مگابایت است و قابل ذکر است که بازیکنان با تکمیل ۷۵ تور راهنمای موجود در بازی Playstation می توانند پاداش خود را به دست بیاورند. اکثر بازیکنان بازی از این اپدیت استقبال کردند وکمتر بازیکنی بود که از اضافه شدن محتویات جدید به بازی ناراضی باشد. در واقع این پاداش مخفی یک پوسته تزئینی ویژه برای تکمیل چالش های بخش Discovery Tour Origins است. این پوسته تزئینی سفید رنگ و براق برای سنو، شخصیت اصلی داستان است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =