جزئیات و بررسی همکاری سه شرکت بلیزارد توییچ و رایت گیمز برای مقابله با رفتار های بد آنلاین

جزئیات و بررسی همکاری سه شرکت بلیزارد توییچ و رایت گیمز برای مقابله با رفتار های بد آنلاین

چه جالبه ببینیم جریان چیه ؟ سه شرکت Riot و Blizzard ، Twitch برای سالیان دراز به هر نوع از روش ها یی که خودشان می دانستند با آنلاین مبارزه می کردند و آن را مورد آزار قرار می دادند. ( چرا ). آن ها پیشرفت هم کردند. حالا دیگه آن ها می خواهند با هم دیگر هم کاری کرده و این جنگ را وارد یک مرحله ی جدید بکنند. ( یعنی دقیقا چی کار می خوان بکنن وای )
اتحاد بازی جوان مردانه چیست ؟
این اتحاد از ۳۰ شرکت مختلف تشکیل شده که آن ها می خواهند تا از طریق آن هر چی که اطلاعات دارند میان گروه های گیمینگ بگذارند تا مشکل سر و کله زدن کاربران با رفتار های بدی که ممکن است باعث بشود تا به تجربه ی بازی کردن آن ها صدمه بخورد، حل بشود. بالاخره بحث ها ی زیادی شد ، یک سری جا مثل شرکت رایت اشتباه خود را پذیرفتند و این موضوع تا حدودی حل شده است.
خوب حالا می خواهم راجع به اون سه تا شرکت کمی توضیح بدهم تا ببینیم اصلا جریان آن ها چی هست. خوب اول ببینیم بیلزارد چیه جریانش ، این شرکت در ۸ فوریه ۱۹۹۱ یعنی ۲۸ سال قبل بنیان گذاری شد و بنیان گذاران آن آلن ادهام ، مایکل مورهایم و فرانک پیرس هستند و همچنین تهیه کنندگان آن محصول ها ی برگزیده آن Diablo ، Heart Stone ، Heroes of the Storm ، Over watch ، Star Craft ، War Craft هستند.
بازی های ساخته شده توسط آن:
Rpn ، Racing ، The Lost Vikings ، Rock n ‘ roll Racing ، The dead and return of،superman ، Black thorne ، Warcraft : Orsc and Humans ، Justice league task force ، Warcraft ll : tides of darkness ، Diablo ، The last Vikings ll ، Starcrsft ، Diablo ll ، War craft lll : Reign of Chaos خوب بازی های خیلی بیشتری هم دارد که اگر بخواهید می توانید در اینترنت پیدایشان بکنید.
حالا میرویم به سراغ کمپانی بعدی یعنی کمپانی رایت گیمز ، این شرکت در ۳۱ آگوست ۲۰۰۶ که این یعنی ۱۲ سال پیش بنیان گذاری شد. بنیان گذاران آن برندون بک ، مارس مریل می باشند.محصول های آن ، League of legends ، Mechs vs. minions هستند و همچنین بازی ها ی کوتاهی از جمله astro teemo. cho’gath eats the world ، blizcranks poro roundup، ziggs arcade blast ، star guardian : insomnia ، project. exe cute. super zac ball هستند.
خوب اطلاعات خیلی بیشتری راجع به این شرکت نسبتا کوچیک هست ، که باز هم اگه دوست دارید بیشتر بدونید راجع بهش جستجو کنید شاید هم بعدا واستون اطلاعاتی گذاشتیم اگه در خواستی باشه حتما این کار رو می کنم.خوب حالا بریم سراغ شرکت بعدی یا به زبان راحت که بهش همون سایت twich میگن. دارنده ی آن آمازون است. این هم آدرس ویسایت ان twitch.tv است. این سایت در تاریخ ۶ جوئن ۲۰۱۱ ساخته شده و فعال است.
در واقع این یک سایت استریم است و خیلی ها در خیلی از زمینه ها در این سایت معروف شده اند همون سایت ها یی که به اسطلاح می گن استریم کردن این هم یکیشه. همین باعث شد که کمپانی ها ی سازنده ی بازی ها برای معرفی بازی ها ی خود تیزر ، تریلر یا هر چیزهر چیزی که مربوط به تبلیغ و مشهور کردن بازی ها باشه رو میدن به این نوع کمپانی ها چون این نوع از کمپپانی ها کار خودشون رو خوب بلد هستند.
و این کار جواب هم داده است و بی نتیجه نبوده است.
خوب راجع به هر سه تا کمپانی شرکت و سایت و هر چیز دیگه ای به شما گفتم که سه شرکت Riot و Blizzard ، Twitch خیلی ساله که از روش ها یمختلفی برای مبارزه با آنلاین مبارزه کرده اند روش هایی که خودشان می دانستند با آنلاین مبارزه ها ی زیادی کردند. من دقیقا نمی دونم این خوبه یا بد اما می دونم که از صدمه دیدن بازی کنان بازی های آنلاین اگه جلوگیری بشه خیلی خوبه.
میگن نمی خوان تجربه ها یی که داشتن صدمه ببینه. خوب حالا ورد یک فاز جدید هم شده و جالبه ببینیم احتمالا به نتیجه ی مطلوبی می رسند یا نه ؟ امیدوارم هر چیزی که خوبه اتفاق بیوفته. پس همه منتظر می مونیم تا ببینیم موفقیت با کی هست و این که شرکت ها ی بیشتری که اشتباه ها یی دارند حتما آن را بپذیرند. خوب پس همه با هم منتظر نمی مونیم تا اخبار بیشتری به دستمون برسه و از اتفاق ها اطلاع پیدا کنیم. بازی های پلی استیشن ۴ اورجینال را با بهترین قیمت ها  از ما بخرید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =