جزئیات و بررسی ورود تعدادی از سازندگان بازی Titanfall PS4 به استودیو اینفینیتی

جزئیات و بررسی ورود تعدادی از سازندگان بازی Titanfall PS4 به استودیو اینفینیتی

جزئیات و بررسی ورود تعدادی از سازندگان بازی Titanfall PS4 به استودیو اینفینیتی

کمپانی ها بخش اصلی صنعت بازی های ویدیویی را شکل می دهند. این کمپانی ها هستند که یک بازی و سبک را بالا میبرند و یا یک بازی تولید میکنند که انقلابی در زمینه بازی های ویدئویی ایجاد میکند .اگر کمپانی ها تلاش نکنند تا بازی های با کیفیت بسازند و سعی نکنند که بازیهایشان موفق شوند صنعت گیم رو به پوچی می رود و در آخر نابود می شود. کمپانی ها بدلیل شخصی بودن سعی می کنند همیشه در حال رقابت با دیگر کمپانی ها باشند و کمپانی خود را بالاتر نگه دارند تا بتوانند موفق تر نشان داده شوند و بازی هایشان قروش بهتری داشته باشند.

جزئیات و بررسی ورود تعدادی از سازندگان بازی Titanfall PS4 به استودیو اینفینیتی
جزئیات و بررسی ورود تعدادی از سازندگان بازی Titanfall PS4 به استودیو اینفینیتی

بعضی از کمپانی ها نیز هستند که با آمدن اسمشان فقط یاد شاهکار هایشان می افتیم و اگر اسمشان بر روی بازی ای بیاید مطمئن می شویم که آن بازی فوق العاده است. برای موال اکر هر گیمری متوجه شود که یک بازی ای را کمپانی Rockstar Games ساخته است بدون نگاه کردن به آن بازی مطمئن میشود که آن بازی پلی استیشن یک شاهکار است.

 دلیل موفقیت کمپانی ها چیست ؟
این اعضای یک کمپانی هستند که یک کمپانی را سر پا نگه میدارند و باعث پیشرفت کمپانی ها می شوند. گاه با جدایی یک عضو از یک کمپانی بزرگ، ان کمپانی به طور کل منحل میشود انقدر همه اعضا به هم متصل اند که باعث میشود وجود تک تکشان در روند موفقیت آن کمپانی تاثیر گذار باشد .به همین دلیل است که کمپانی ها سعی میکنند اعضای مطرح را در یک جا جنع کنند و دست به تولید بازی های موفق بزنند .
امروزه هر کمپانی بازی سازی موفقی را که نگاه کنید اعضای مطرح دمیای گیم را در آنها می بینید و همین کافی است تا متوجه حضور افراد بزرگ در موفقیت بازی ها شوید اما همانطور که گفتیم امروزه کمپانی ها سعی می کنند افراد مطرح را در حوزه های گیمینگ جذب کنند و سپس دست به ساخت یک پروژه بزنند. حال به تازگی طی اخبار منتشر شده اعلام شده است که چند عضو اصلی کمپانی و استودیو ریسپاون به استودیو اینفینیتی ولرد پیوسته اند.
استودیو ریسپاون داستان تاسیس جالبی دارد ؛ پس از اینکه استودیو اینفینیتی وارد دو نفر از کارمندانش را به نام وینس زامپلا و جیسون وست اخراج کرد این دو دست به تاسیس استودیو گیمینگی با نام ریسپاون زدند .این کمپانی بعد ازجذب کارمندان مطرح بازی ای با نام Titanfall را تولید کرد که بازی بسیار موفقی نیز بود و توانست نظر گیمر ها و منتقدان را جلب کند .افراد مختلفی نیز به این کمپانی پیوستند و بعد از موفقیت این کمپانی در بازی تایتان فال کمپانی EA تصمیم به خرید این استودیو گرفت و آن را خرید.
اینفینیتی وارد استودیو ای است که نسخه های جذابی از بازی Call of duty را ساخته است و همین باعث میشود که اعتبار این کمپانی بالا برود .این کمپانی بعد از تصمیم به استخدام افراد مطرح استودیو ریسپاون را کرفت موفق شد طراح هنری این کمپانی یعنی جوئل امسلی را جذب کند و همان مقام را در این استودیو به او اعطا کند. همچنین پس از آن طراح مطرح این استودیو یعنی جفری اسمیت نیز به اینفینیتی وارد پیوست. پس از او نیز افراد مطرح دیگری نظیر مارک گریگسبی در سمت انیماتوری جذب این استودیو شد.

جزئیات و بررسی محتویاتی از Clone Wars در بازی Star Wars Battlefront II PS4
جزئیات و بررسی محتویاتی از Clone Wars در بازی Star Wars Battlefront II PS4

بسیاری از کارمندان این استودیو رفته رفته در حال حذب شدن به این کمپانی عیتند و باید دید تا جه زمانی این افراد را کمپانی اینفینیتی وارد استخدام میکند و سرنوشت استودیو ریسپاون جه خواهد شد. به احتمال زباد این کمپانی با کمک این افراد جدید دست به تولید یک بازی Playstation شگفت انگیز بزنند و موفق نیز بشوند به هر حال افراد مطرحی در دنیای کیم در این شرکت خضور دارند. نکنه جالب راجب این شرکت این است که این شرکت افرادی را استخدام کرده است که قبلا سابقه حضور در این استودیو را داشته اند.
حال باید منتظر بمانیم و بیینیم این استودیو با جذب این افزاد مطرح دست به تولید چه پروژه ای میزند و آیا موفق می شود یا خیر. همچنین سرنوشت استودیو ریسپاون بعد از دست دادن کارمندانش معلوم نیست و باید منتظر ماند و دید که چه می شود.
نظرات خود را راجبه انتقال این افراد بیا این دو کمپانی و سرنوشت استودیو ریسپاون با ما در میان بگذارید.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Titanfall PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =