بررسی بازی The Crew 2

جزئیات و بررسی وسایل نقلیه بازی The Crew 2 PS4 در ویدیوی منتشر شده ماه نوامبر

یکی از جدید ترین و بهترین اخباری که از بازی the crew 2 منتشر شده اضافه شدن ۲ وسیله ی نقلیه که شامل یک قایق و یک ماشین جدید است و فقط در دسترس افرادی که دارای سیزن پس بازی هستند قرار می گیرد. این دو وسیله ی نقلیه ی جدید در ۷ آذر در دسترس اعضایی که سیزن پس بازی را دارند قرار گرفت. حالا وقته معرفی کردن این بازی باحال است. این بازی برای PC و PS4 و XBOX one قرار دارد، ژانر این بازی مسابقه ای و یا رقابتی است.

این بازی یک بازی ویدئویی مسابقه ای است که Tower of lvory طراحی شده و توسط Ubi soft برای پلیر هایی مانند PC و PS4 و XBOX one منتشر شد، بازیکنان در این بازی می توانند از هر نوع وسیله ی نقلیه ای استفاده کنند، این بازی در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شد و هم می توان آن را به صورت انفرادی بازی کرد و هم به صورت چند نفره. این بازی مثل تمام بازی های ماشینی دیگر یک بازی هیجانی است و یکی از تفاوت های آن که ممکن است این بازی را از بازی های مسابقه ای ماشینی دیگر متمایز کند این است که در بین بازی ها ی فرانسوی این تنها بازی Racing است.

جزئیات و بررسی وسایل نقلیه بازی The Crew 2 PS4 در ویدیوی منتشر شده ماه نوامبر
جزئیات و بررسی وسایل نقلیه بازی The Crew 2 PS4 در ویدیوی منتشر شده ماه نوامبر

این بازی باعث سر بلندی بازی های فرانسوی شد و می توان بدون فکر مسابقه ای جذاب در ایالات متحده بدهند، مکانی که مثلا شما می توانید در بازی بپیمایید در ایالات متحده است، در این بازی بیش از ۱۰۰ وسیله ی نقلیه وجود دارد. چهار خانواده ی اصلی در این مسابقه وجود دارند که هر کدام پایگاه مخصوص به خود را دارند برای وارد شدن به مسابقه های این خانواده باید مجوز ورود به دست آورید، این جهار خانواده شامل آفرود، فری سبک، پرو ریسینگ و مسابقات خیابانی می شود و هر کدام با رنگ خاصی مشخص شده اند.

چیزی که خیلی جالب است این است که رانندگی یا قایق رانی و یا هر چیز دیگری باید دقیق مثل واقعیت آن انجام شود.این بازی دارای ۱۴ سبک رقابتی است، در این بازی شما حتی می توانید فالوور جمع کنید، شما عکس هم می توانید در این جا از بازی خود بگیرید مثلا می توانید برگردید و زمانی را که می خواهید را از آن عکس بگیرید. چیزی که ما را شاد می کند اینجاست که وقتی نقشه بازی را باز می کنیم، نیاز نیست که مدت زمان طولانی را منتظر لود شدن نقشه بمانیم چون در مدت زمان کمی باز می شود.

این بازی آب و هوا ها ی مختلفی دارد که به صورت چشم نوازی حال ما را جا می آورد. شما می توانید تمام وسایل نقلیه ای را که خریداری کرده اید را برای خود شخصی سازی کنید. اگر شما واقعا به دنبال یک بازی هیجان انگیز هستید بی شک بازی The crew یک انتخاب فوق العاده است. من فکر می کنم هیجان مسابقه و رانندگی کردن در خیابان ها ی ایالات متحده در آب هوا های مختلف بسیار زیاد است و این بازی کاملا می تواند این حس را به شما منتقل کند. حس رانندگی بدون داشتن گواهی نامه بین المللی و ترس از جریمه شدن هم خیلی خوبه تازه هزینه تجربه کردن این احساس بسیار کمتر از هزینه خرید ماشین و گرفتن گواهی نامه بین المللی و حتی سفر به ایالات متحده است.

جزئیات و بررسی وسایل نقلیه بازی The Crew 2 PS4 در ویدیوی منتشر شده ماه نوامبر
جزئیات و بررسی وسایل نقلیه بازی The Crew 2 PS4 در ویدیوی منتشر شده ماه نوامبر

این بازی ضعف هایی هم دارد از سیستم لوت باکس بلا استفاده، گرافیک ضعیف، شخصیت هایی با طراحی ضعیف مخصوصا وقتی با جایی برخورد می کنند بسیار بد و بی کیفیت هستند و حتی به نوعی خنده دار که موجب نا امید شدن شما از این بازی می شوند و بر عکس آن موسیقی ها ی تند و جذاب و هیجان انگیز آن دوباره نظز شما را بر می گرداند و باعث میشود شما خود را در سفینه ای تصور کنید که در آسمان در حال پرواز است. اگر شما این احساس را مانند من تجربه کردید بدانید که آدرنالین شما به آخرین حد خود رسیده است و به این بازی معتاد شده اید. حالا وقتشه که شما و این بازی را با هم تنها بگذارم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 7 =