بازی Dragon Ball Fighterz با محوریت دو کاراکتر جدید

جزئیات و بررسی ویدیوهای بازی Dragon Ball Fighterz PS4 با محوریت دو کاراکتر جدید

اخیرا تریلر جدیدی مبنی بر معرفی دو کاراکتر جدید دیگری که به بازی “دراگون بال فایترز” اضافه شده است، توسط کمپانی توزیع کننده این بازی منتشر شده است. کمپانی Bandai Namco، که اخیرا برای مخاطبان این بازی خبر خوبی از افزوده شدن دو شخصیت جدید به این بازی داده بود، با انتشار تریلری که در آن قصد معرفی این کاراکترها را داشت، دوباره موجب خوشحالی هواداران این بازی و کمپانی شد.

نام دو شخصیتی که به این بازی اضافه شده اند، یامچا و تین می باشد که به این بازی اضافه شده اند. در توضیحاتی که در تریلر معرفی این شخصیت ها آمده است، از قابلیت های این کاراکترها و تغییرات بزرگی که در ویژگی های این افراد اعمال شده است، پرده برداری شده و بسیار قابل توجه می باشد.

اگر بخواهیم از جزئیات سبک مبارزه ایی یامچا و تین توضیحات مختصری بدهیم، باید گفت که در عین حال که این دو شخصیت از کاراکترهای قدیمی این مجموعه از بازی ها می باشند، تغییرات بزرگی در آن ها صورت گرفته است.

یامچا مبارز بسیار سرعتی و مهاجمی است که با قدرت و تکنیکی که از فاصله نزدیک دارد می تواند آسیب های جدی به حریفش وارد کند و همچنین وجود کمبوهای یامچا در همه حال موجب حیرت مخاطبان می شود.

علاوه بر این ویژگی هایی که از یامچا معرفی شد که دشمنی دیرینه ایی با گوکو دارد، می توان به لطف تکنیک وُلف فنگ فیست”، دشمن خود را به کلی نابود کند. در کنار این شخصیت که توضیح داده شد، می توان توضیحاتی هم از کاراکتر دیگر این بازی یعنی تین، بدهیم.

در مقابل یامچا که مبارزی مهاجم به حساب می آمد، تین مبارزی کامل به حساب می آید که نقطه قوت این کاراکتر، آسیب زدن از راه دور می باشد. دو تکنیک قدرتمندی که او در این بازی در اختیار دارد، به نام های “تری-بیم” و “دودون ری” بسیار خطرناک می باشد و خسارت های جانی زیادی به حریفانش وارد می کند که از این حیث، او را به یک مبارز حرفه ایی تبدیل کرده است.

جزئیات و بررسی ویدیوهای بازی Dragon Ball Fighterz PS4 با محوریت دو کاراکتر جدید
جزئیات و بررسی ویدیوهای بازی Dragon Ball Fighterz PS4 با محوریت دو کاراکتر جدید

از دیگر مهارت های دیگر تین می توان به قابلیت قفل کردن حریف خود به صورت مهر و موم شده اشاره کرد که عملا کار دشمن خود را یکسره می کند. بر اساس اخبار و شنیده ها، زمان انتشار این بازی جذاب در سبک مبارزه ایی، در سال ۲۰۱۸ می باشد که قرار است برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس One و PC عرضه شود.

بررسی بازی Dragon Ball FighterZ

این بازی پلی استیشن ۴ محبوب و جذاب که در سبک مبارزه ایی ساخته شده است، از اثرات موفق کمپانی Arc System Works می باشد و انتشار این بازی توسط کمپانی باندای نامکو صورت گرفته است.

این بازی که به لطف گرافیک ساخته شده با موتور آنریل ۴ ساخته شده است توانسته یک گرافیک دو و نیم بعدی، GamePlay بسیارعالی به خود اختصاص دهد و هواداران خود را بیشتر و بیشتر به خود جذب کند.

در محتوای این بازی می توان گفت که شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره و همچنین اگر بخواهید به صورت چندین نفره، تجربه کنید که جذابیت این بازی را دو چندان می کند. در طول بازی شما می توانید با انتخاب سه کاراکتر مختلف، مسابقه را شروع کنید که البته شخصیت اصلی این سه نفر، مورد انتخابی شما از بین این سه می باشد.

اما خیالتان راحت باشد. به خاطر اینکه به شما اجازه داده شده است که هر زمان که خواستید روی شخصیت انتخابی دیگری از بین سه نفر سوییچ کنید و ادامه بازی را با آن انجام دهید. از دیگر ویژگی های مبارزه پیش رو که در اختیار دارید، قابلیت استفاده از حرکات و تکنیک های ترکیبی می باشد که با سه نفر انتخابی شما امکان پذیر می باشد.

این بازی ژاپنی بخاطر داشتن پیچیدگی های زیاد و کاراکترهای مختلف، توانسته طرفداران زیادی را برای خود ایجاد کند که علاوه بر هواداران مجموعه بازی های Dragon Ball، هر بازیکن دیگری که این سبک از بازی ها را دوست داشته باشد، به راحتی با یکبار بازی کردن این نسخه از سری این مجموعه، به آن علاقه مند می شود.

جزئیات و بررسی ویدیوهای بازی Dragon Ball Fighterz PS4 با محوریت دو کاراکتر جدید
جزئیات و بررسی ویدیوهای بازی Dragon Ball Fighterz PS4 با محوریت دو کاراکتر جدید

سازنده این بازی با تنوع زیادی از شخصیت ها که برای این بازی در دسترس قرار داده بود، در نظر داشته است که این مجموعه را به یک مجموعه ماندگار تبدیل کند که از این حیث موفق عمل کرده که البته شاید گاهی هم با شکست رو به رو شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =