جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4 

جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4 

جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4 

‎بازی pathologic 2 توسط استودیوی روسی Ice – Pick Lodge طراحی شده است. چندی پیش در یک کنفرانس خبری تریلری از بازی pathologic 2 پخش شد که بسیار ترسناک بود. شما در بازی باید هوشیارانه به داستان گوش کنید، چون داستان بازی بسیار مرموز است. شما در این بازی در نقش کاراکتری هستید که در یک روستا زندگی می کند. این روستا به یک ویروس عجیب آلوده شده و روز به روز افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند. این بازی در چند قسمت جریان دارد. در اولین قسمت چالش های زیادی را تجربه می کنید، وظیفه ی شما این است که با تصمیمات درست نباید این اجاره را بدهید که افراد بیشتری به بیماری آلوده بشوند.

جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4 
جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4


همچنین می بایست در عرض چند روز مشخص شده از خود و مردم روستا در برابر بیماری محافظت کنید.
پس در این قسمت تصمیمات شما بسیار مهم است. شما در کل فرآیند بازی pathologic حق انتخاب دارید. طراحان در بازی راه های زیادی در اختیار شما قرار داده اند، تا شما طی بازی بتوانید در انتخاب یک راه برای زنده ماندن آزادی کامل داشته باشید. کمپانی سازنده ی بازی این نوید را داده است که اولین قسمت از بازی pathologic 2 را در ۲۳ مه یعنی ۲ خرداد برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و پی سی در اختیار علاقه مندان قرار بدهد.

آشنایی با مجموعه بازی های pathologic
حدود ۱۰ سال پیش بود که نسخه ی قبلی بازی pathologic تا حدی موفق ظاهر شده بود که استودیوی سازنده مستقل به نام Ice – Pick Lodge واقع در مسکو توانست بابت طراحی این بازی فروشی بیش از ۲۵۰ هزار دلار داشته باشد. همان طور که از تعریف های بازی مشخص است بازی pathologic یک بازی جذاب در سبک ترسناک است که توانست به خوبی توجه بازی کنندگان را به خود جلب کند و مورد تحسین بسیاری از منتقدین در این حوزه قرار بگیرد.
شما در این بازی در نقش یک امدادگر قرار دارید. همان طور که در ابتدای این مقاله گفتیم، داستان بازی در یک روستای بی نام و نشان در روسیه جریان دارد.مردم این روستا به یک ویروس نادر و ناشناس به نام ویروس شن مبتلا شده اند، این ویروس می تواند روی اعصاب فرد تأثیر گذاشته و جسم را دچار تغییرات خاصی کند. بازی سه کاراکتر اصلی با سه داستان جدا دارد که می توانید به میل خود یکی را انتخاب کنید.
در طی ۱۲ روزی که پیش تر هم گفته شد، شما موظف هستید تا طی یک سری مأموریت مهم و حساس دلیل این ویروس و راه درمان آن را پیدا کنید.
یکی از بخش جذاب این بازی PlayStation 4 همین است که شما در هر یک از این روزها قادر خواهید بود، ماموریت هایی را از شخصیت هایی که در این بازی هستند دریافت کرده و قدم به قدم به کشف رازها و رمزهایی که در دل این روستای آفت زده وجود دارد، نزدیک و نزدیک تر شوید.

جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4 
جزئیات و بررسی ویدیوی ترسناک بازی Pathologic 2 PS4

نکته جالب تر این است که با به پایان رسیدن هر روز، تمام ماموریت های نیمه کاره آن روز هم تمام می شود، بنابراین شما باید به هر ترتیبی که شده ماموریت های نیمه کاره خودتان را تا قبل از فرا رسیدن شب به اتمام برسانید. در غیر این صورت بخش های مهم و قابل توجهی از داستان این بازی را از دست خواهید داد. در بازی علاوه بر مأموریت های اصلی یک سری مأموریت فرعی نیز وجود دارد که معمولا طراحان برای تکراری نشدن روند بازی و پیچیدگی بازی آن ها را در بازی قرار می دهند. در کل می توان گفت که گیم پلی بازی pathologic بسیار جذاب و درگیر کننده است و یکی از مهم ترین نکاتی محسوب می شود که باعث می شود بسیاری از گیمرها به سمت آن جذب شوند.
نسخه ی پیشین بازی پر از مشکلات گرافیکی بود، همچنین چون بازی روسی بود باید زیرنویس انگلیسی داشته باشد که به طرز افتضاحی ترجمه شده بود. استودیوی طراح این بازی، نوید می دهد که در نسخه ی جدید بازی هیچ کدام از این مشکلات وجود ندارد و باگ های زیادی که در ساختار گرافیکی و گیم پلی بازی وجود داشت، به همراه دیالوگ ها و صداگذاری بازی نیز بهبود یافته و با پیشرفت های قابل قبولی همراه خواهد بود که می تواند بیشتر از قبل رضایت همه طرفداران این بازی را به دست آورد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =