جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Nidhogg 2 PS4

جزئیات و بررسی ویدیو گیم پلی بازی Nidhogg 2 PS4

با توجه به اینکه بازیNidhogg 2 در ماه آینده توسط استودیو Messhof Games عرضه خواهد شد، تریلر آن منتشر شد. پس از آنکه زمان عرضه این بازی مشخص شد، استودیو مسهاف گیمز تصمیم گرفت که تریلری از این بازی منتشر کند تا مخاطبان با این بازی بیشتر آشنا شوند. تیپ بازی آنلاین است و به صورت چند نفره طراحی شده است. شما با یک حریف دیگر در مقابل هم قرار می‌ گیرد و شروع به مبارزه می‌ کنید و آنقدر به این کار ادامه می‌دهید تا در نهایت یک نفر برنده شود و به آخر همان گیم برسد.
اما این کشت و کشتار ادامه دارد زیرا که در نهایت یکی از طرفین توسط کرم کشته می‌شود و این پایان کار است. شاید باید گفت این بازی تا حدودی نیز اعصاب خورد کن است زیرا که ممکن است با یک اشتباه کوچک در حالی که به بردن نزدیک بوده‌ اید به ناگه به کشته شدن و باختن نزدیک شوید. همین موارد است که باعث می‌ شود زمانی که وارد فضای بازی شدید بگویید چه بازی آسان و بدون دغدغه‌ ای اما پس از گذشت زمان و بازی پلی استیشن به نتیجه‌ ای کاملا برعکس دست پیدا کنید. این مورد توسط سازندگان بازی نیز اعلام شده است.
که اگر به خوبی در عمق بازی فرو روید خواهید دید که برای طی کردن مراحل لازم نیست خود را به آب و آتش بزنید بلکه باید به مبارزات واقف شوید. در حقیقت بازی از روال داستانی خاص و سنگینی پیروی نمی‌ کند و مشخص است که تیم سازنده برای داستان سرایی وقتی نگذاشته‌ اند اما به خوبی توانسته ‌اند با یک موضوع ساده مخاطب را به بازی جذب کند. سلاح‌ های بازی هم از نوع سرد است و از تیر و تفنگ در این بازی خبری نیست.
این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شد اما همان زمان نیز بسیار تعجب برانگیز بود بازی که هیچ نکته ‌ای برای دفاع و حمایت از خود ایجاد نکرده بود. مثلا گرافیک بازی در حد ضعیف بود و همین موضوع باعث دلسردی مخاطب می‌ شد در حالی که اگر تصمیم می‌ گرفتید این بازی را که در نگاه اول چنگی به دل نمی‌ زد را اجرا کنید متوجه می‌ شدید که حال آنکه موضوع آن با توجه به سادگیش بسیار جالب و قابل قبول است.
در این تریلر شاهد این هستیم که نکات خوب و مفید سری قبلی در این سری جدید حفظ شده است و نقاط قوتی نیز اضافه شده است. در سری پیش این بازی شاهد آن بودیم که حالت تک نفره آن بسیار بی ‌محتوا بود و عملا تک نفره بازی کردن هیچ هیجانی برای مخاطب رقم نمی‌ زد و این احساس به بازیکن دست می‌ داد که این بخش نوعی آموزش است که بازیکن را برای مرحله بعد بخش‌ های آنلاین و یا چند نفره آماده کند.
اما همین موضوع مورد انتقاد منتقدین قرار گرفت که باید برای این بازی درجه سختی تعریف می‌ شده است. به همان مقداری که بخش تک نفره دچار ضعف و مشکل است بخش چند نفره بسیار خوب از آب درآمده است. و اگر به بازی بپردازید خیلی راحت می‌ تواند چند ساعت به صورت مفرح شما راه سرگرم کند حال آنکه گذر زمان را حس نمی‌ کنید. حتی شما در قسمت چند نفره می‌توانید قانون صادر کنید و یا قوانین را تغییر دهید که همین عامل از نقاط قوت آن برشمرده شده است.
نکته‌ ی دیگری که در تریلر کاملا مشهود است این است که این سری از بازی Playstation به لحاظ گرافیک و طراحی پیشرفت خوبی داشته است. و این موضوع باعث شد که منتقدین به این سری از بازی امیدوارتر بشوند زیرا که مهمترین نکته ‌ای که در سری اول آن بسیار زننده بود اینبار تغییر ۱۸۰ درجه داشته است. همچنین مشهود است که موسیقی بازی بسیار مناسب انتخاب شده است و باعث خستگی مخاطب نمی‌ شود زیرا که در هر مرحله موسیقی عوض می‌ شود و این تغییرات بسیار با فضای بازی و آن مرحله از گیم کاملا تطابق دارد.
سازندگان بازی اعلام کرده‌ اند هدفشان از ساخت این بازی فقط و فقط سرگرمی مخاطب بوده است که باعث ایجاد سرگرمی و شادی حتی برای چند ساعت در مخاطب شود. در حقیقت تریلر این بازی کاملا به مخاطب این حس را القا می‌ کند که مشکلات گذشته را ندارد. این بازی در ۱۵ آگوست یا (۲۴ مرداد ماه) منتشر خواهد شد که می‌ توانید آن را برای PS4 پیش خرید کنید که البته در این صورت شامل ۱۵درصد تخفیف می‌ باشد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 13 =