پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole

جزئیات و بررسی پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole PS4

خبرهای جدید حاکی از آن است که ساخت بازی South Park: The Fractured But Whole توسط کمپانی یوبی سافت به پایان رسیده است و تریلری در این رابطه منتشر کرده است. مسلما کسانی که با کارتون انیمیشنی South Park آشنایی داشتند پس از اینکه مطلع شدند که بازی آن نیز در حال ساخت است منتظر آن بودند که سرانجام به تحقق پیوست. تیپ بازی شاد و سرگرم کننده است.

و مجموعه یوبی ‌سافت به اتمام رسیدن آن را جشن گرفته است. هواداران این بازی اگر بی ‌صبرانه منتظر آن بودند می‌توانند آن را با قیمت حدودی ۱۰۰ دلار تهیه کنند که همانند سایر کمپانی‌ها با پیش‌ خرید کردن این بازی از برخی ویژگی‌های خاص بهره‌مند می‌شوید. شاید عامل دیگری که باعث شده مخاطبان منتظر این بازی پلی استیشن ۴ باشند کمپانی سازنده آن است زیرا که همگان می‌دانند.

این مجموعه بر روی کیفیت و کمیت بسیار حساس می‌باشد و همین نکته‌ را در اکثر بازی‌های خورد رعایت کرده است. این کمپانی که توسط پنج برادر به نام‌‌های میشل، کریستین، ژرارد، ایوس و کلود پایه ‌گذاری شده است و برادر بزرگتر به عنوان مدیر ارشد مجموعه می‌باشد. آن‌‌ها شرکت کوچکی فقط به قصد درآمد‌زایی و کسب و کار با نام UBI Soft (Union des Bretons Indépendants) را تاسیس کردند و شاید در رویاهای خود تصور هم نمی‌کردند که روزی بزرگترین و مهمترین کمپانی تولید بازی خواهند شد.

جزئیات و بررسی پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole PS4
جزئیات و بررسی پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole PS4

نام شرکت نیز برگرفته از بریتانی بودن این برادران می‌باشد و معنی آن اتحادیه جماهیر بریتانی است. این شرکت توانست در سال ۱۹۰۰ در هفت کشور دیگر بازی‌های خود را عرضه کند و خود را بیش از پیش جهانی کند. و همین امر و این توانایی در دیده شدن باعث پیشرفت روز افزون کمپانی شد. سرانجام این مجموعه توانست در سال ۱۹۹۵ بازی Rayman برای آتاری عرضه کند و همین موضوع باعث شد که یوبی‌ سافت تصمیم بگیرد بعد از این موفقیت چشم گیر لوگوی خود را نیز تغییر بدهد.

این کمپانی آنقدر در زمینه توسعه و گسترش خود تلاش و فعالیت کرد تا توانست در تولد ۱۰ سالگی خود گستردگی در ۵ قاره دیگر را علاوه بر موفقیت‌های قبلی خود جشن بگیرد. گیم‌ لافت توسط جاش کلوسون و میشل گیلمو در سال ۲۰۰۰ ایجاد شد. گیم‌ لافت در حقیقت شرکتی مشابه با یوبی ‌سافت و با همان اهداف بود. هدف این برادران از این گستردگی ایجاد تعادل میان استودیو ساخت و شبکه توزیع بود.

این موضوع بود که باعث شد مهم ‌ترین خریداری خود که خرید شرکت Learning Company البته بخش تولید بازی بود را انجام دهند. پس از آنکه این شرکت به گستردگی ‌هایی که احساس نیاز می‌کرد دست یافت نوبت آن بود که وارد دوره جدیدی شود و پا به دنیای بازی آنلاین بگذارد و در این زمینه نیز فعالیت داشته باشد و در این راستا بازی‌هایی مانند The Matrix Online و EverQuest را تولید کرد.

مدیر کنونی این مجموعه آقای آلن کور در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که سالی که توانستیم بر روی ایکس ‌باکس بازی Splinter Cell را منتشر کنیم در حقیقت از مهمترین و بهترین دوران برای ما بود زیرا که هر بازی Playstation 4 که تولید می‌کردیم در همان روز انتشار به فروش می‌رفت و این نشان‌ دهند آن بود که مخاطبان به ما اعتماد کرده‌اند. یوبی سافت توانست رفته رفته پله‌های موفقیت را طی کند و در سال ۲۰۰۳ برای کمپانی خود لوگو در نظر گرفت.

در این زمان آن‌ها درحالی «فروش ۱۰۰ میلیون بازی» را تا اینجای کار جشن گرفتند که در همه جهان برای گیمرها، یک برند شناخته‌شده بودند. در اقدامی ناگهانی که البته برخی می‌پندارند که از قبل فکر شده بوده است در سال ۲۰۰۸ تصمیم گرفت که از کمپانی اکتیویژن Massive Entertainment را خریداری کند تا بتواند بسیار قوی‌تر و با تجهیزات به روزتر در میان دیگر کمپانی‌ها ظاهر شود.

جزئیات و بررسی پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole PS4
جزئیات و بررسی پایان ساخت بازی South Park The Fractured But Whole PS4

همزمان با این وقایع بود که شعبه مونترال این کمپانی بازی Far Cry 2 را منتشر کرد که محبوب واقع شد و هم از سمت منتقدین بازخورد‌هایی نیز دریافت کرد. در حقیقت این کمپانی از روزی که شناخته شد تا کنون فقط و فقط به فکر پیشرفت و توسعه خود و دیگر شرکت‌هایش در کشور‌های مختلف بوده است. اما این پیشرفت‌ها و فعالیت‌ ها مسلما بدون برنامه و تلاش نبوده است بلکه این کمپانی تمام شعبه‌‌ های خود را برای تولید هر چه بهتر بازی تحت فشار قرار می‌دهد تا آنچه تصور می‌کند به همان اندازه خوب ارائه دهد که در ذهن خود تصور شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =