جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ

جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ

جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ

صفحه توییچ بازی پلی استیشن Cyberpunk 2077 4 (سایبر پانک)، لحظاتی پیش تعدادی کدهای نامشخص و عجیب را پخش کرد که احتمال دارد این کدها، اخبار تازهای از بازی در اختیار کاربران قرار دهد. اکانت توییچ استودیو CD Projekt Red به تازگی آنلاین شده است که برای کاربران بسیار غیر منتظره و عجیب بوده ؛ ولی آن چه که دیده می شود، شاید نامفهوم و بی معنا به نظر برسد.
در صورت مراجعه به لینک حساب کاربری این استودیو مشاهده می شود که تعداد بسیار زیادی کد نامفهوم و عجیب به طور مداوم در حال نمایش است که به احتمال زیاد قصد دارند اطلاعات تازه ای از بازی محبوب Cyberpunk 2077 در اختیار طرفداران بگذارند. گروه سازنده بازی Cyberpunk 2077، تا به حال هیچ گونه اخبار و اطلاعاتی در رابطه با پخش این کدها منتشر نکرده اند و به همین دلیل طرفداران این بازی باید همچنان منتظر باشند تا در نهایت، نتیجه پخش شدن این کدها مشخص شود.

جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ
جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ

چند روز بعد از معرفی بازی Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2018، این بازی در نمایشگاه Gamescom 2018 (گیمز کام) حضور داشته و برای دومین بار قسمت هایی از گیم پلی برای تعداد اندکی از رسانه ها به نمایش گذاشته شد. پخش تریلر این بازی، تماشاگران را تحت تاثیر قرار داد و موفق شد نظر مثبت بسیاری از افراد حاضر در نمایشگاه را جلب کند و به این ترتیب به شدت مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت.
همچنین تعدادی عکس و تصاویر تازه از بازی برای مردم منتشر شد که بعضی از این عکس ها دارای ابهام و رمز و راز بوده است. در بعضی از تصاویر پخش شده، جملاتی عجیب و غیر عادی به چشم میخورد که گویا اتفاقاتی فراتر از این عکس ها وجود دارد. به احتمال زیاد هدف از این پیام ها، مطلع کردن مخاطبان از اتفاقاتی بوده که هم اکنون از صفحه توییچ قابل مشاهده است. طبق آخرین گزارشات بدست آمده از بازی Cyberpunk 2077، تیم سازنده اعلام کرده است که طراحی مراحل مختلف بازی دیگر به پایان رسیده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر تمام افراد میتوانند Cyberpunk را از ابتدا تا آخرین مرحله بازی کنند و این یکی از نکاتی است که شاید بتوان آن را دلیل نمایش جدیدی از تریلر بازی یا گیم پلی دانست. با این وجود باز هم باید منتظر بود و همینطور صفحه توییچ استودیو CD Projekt Red را مدام بررسی کرد تا بتوان علت و رمز و راز این اقدام را پیدا کرد. بازی Cyberpunk 2077 برای کاربران کنسول های پلی استیشن ۴، Xbox one و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

بررسی بازی Cyberpunk 2077:
در واقع داستان Cyberpunk 2077 با توجه به بازی ۲۰۲۰ Cyberpunk طراحی و ساخته شده است. بازی سایبرپانک ۲۰۲۰ ، نزدیک به ۳۰ سال پیش عرضه شد و اکنون سازندگان این اثر تلاش می کنند تا با استفاده از تکنولوژی و امکانات جدید و همینطور به کمک تجربه و مهارت های بدست آمده، انتظارات بازیکنان Cyberpunk 2077 را برآورده سازند. جریان بازی به سال ۲۰۷۷ مربوط می شود که دنیا به سرعت پیشرفت کرده و بازیکن آن، شخصیتی به نام وی (V) می باشد.

جزئیات و بررسی پخش محتوای عجیب در ارتباط با بازی Cyberpunk 2077 PS4 در توییچ

این شخص، فردی خانه به دوش و فقیر بوده که به دنبال راهی برای کسب درآمد است و در شهر night city زندگی خود را می گذراند. بازیکنان که نقش این کاراکتر را به عهده دارند، باید از طریق پذیرفتن کارهای مختلف پول به دست آورند تا بدهی خود را با افراد خطرناک تسویه کنند. همچنین کاربران باید در جست و جوی خرید لوازم مخصوص سایبری باشند تا هرچه بیشتر به امور این جهان پیشرفته و تکنولوژیک مشغول شوند. هر قسمت از این شهر تحت نظارت و کنترل سازمان های متفاوتی بوده که جهت کسب قدرت و مقام با هم مبارزه می کنند.
برخلاف کارهای قبل استودیو CD Projekt Red، که آثار بسیار موفقی بوده، قهرمان بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ همان شخصی خواهد شد که بازیکن دوست دارد. در شروع بازی این قابلیت برای بازیکنان وجود داشته تا قهرمان دلخواه خود را انتخاب کنند و در این مرحله یکسری امکانات از جمله تغییر جنسیت کاراکتر، تغییر بعضی از موارد اصلی بازی، و مهم تر از همه تعیین یک پس زمینه و داستان برای شخصیت اصلی بازی در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین می توانند بعضی از خصوصیت های کلیدی کاراکتر اصلی را قبل از شروع بازی، ارتقا دهند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =