جزئیات و بررسی فروش بیشتر GTA V از بازی FIFA 18 در انگلستان

جزئیات و بررسی پرفروش ترین بازی ها GTA V And FIFA 18 PS4 در جدول فروش انگلستان در سال 2017

می خواهیم جدول فروش سالانه سال ۲۰۱۷ را با هم بررسی کنیم. در این جدول دو بازی GTA V و FIFA 18 توانسته اند رتبه ی پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۷ را از آن خود کنند:
همان طور که اطلاعات جمع آوری شده در حوزه ی فروش هفتگی و سالانه ی بازی ها، فیلم ها یا حتی موسیقی های فیزیکی و دیجیتال، از موسسه ی ERA مخفف شده ی Entertainment Retailers Association، نشان می دهد که بازی GTA V توانسته رتبه ی هشتم پر فروش ترین بازی های سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. در ۲۰۱۷ چیزی بیشتر از یک میلیون نسخه از این بازی، خریداری شده است.. در این لیست منتشر شده، علاوه بر بازی Playstation، عنوان های موسیقی و فیلم نیز دیده می شود. اما در این لیست ۱۰ تایی، نام سه بازی به چشم می خورد که به جز GTA V، باید به بازی های Call of duty : wwll و FIFA 18 اشاره کرد.

جزئیات و بررسی پرفروش ترین بازی ها GTA V And FIFA 18 PS4 در جدول فروش انگلستان در سال 2017
جزئیات و بررسی پرفروش ترین بازی هاPS4 GTA V و FIFA 18 در جدول فروش انگلستان در سال ۲۰۱۷

لیستی از بازی، فیلم و موسیقی را ببینیم:

 1.  موسیقی با نام Ed Sheeran Divide Album توانسته به ۲ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۸۳۹ دلار فروش برسد.
 2.  بازی FIFA 18 با فروش ۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۲۱ دلار در جایگاه دوم قرار دارد.
 3. بازی دیگری با نام Call Of Duty: WWII در جایگاه سوم با فروش ۲ میلیون و ۴۴۲ هزار و ۴۱۶ دلار قرار گرفته است.
 4.  فیلمی برگرفته از کارتون زیبای دیو و دلبر، با عنوان Beauty And The Beast، توانسته چیزی حدود ۱ میلیون و ۴۸۴ هزار و ۵۶۵ دلار فروش داشته باشد.
 5.  فیلم Rogue One : A Star Wars Story، در جایگاه پنجم لیست با فروش ۱ میلیون و ۳۸۰ هزار و ۴۰۲ دلار، قرار گرفته است.
 6.  فیلم کارتونی Moana، در رتبه ی ششم با فروش ۱ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۷۸۷ دلار، قرار گرفته است.
 7.  رتبه ی هفتم به فیلم Fantastic Beasts And Where To Find Them ، با فروش ۱ میلیون و ۲۷۹ هزار و ۷۵۰ دلار، تعلق گرفته است.
 8.  بازی محبوب مذکور، Grand Theft Auto V (GTA V)، رتبه ی هشتم را با فروش ۱ میلیون و ۸۰ هزار و ۲۲ دلار، ازآن خود کرده است.
 9.  و بالاخره در رتبه ی نهم و دهم این لیست، فیلم Bridget Jones Baby و موسیقی Rag n Bone Human Album، به ترتیب با قیمت ۱ میلیون و ۵۲ هزار و ۷۵۳ دلار و ۱ میلیون و ۱ هزار و ۹۱۳ دلار، به فروش رسیده اند.

نگاهی به بازی پر فروش Grand Theft Auto V :

با وجود اینکه این بازی در سال ۲۰۱۳ وارد بازار شد، اما تاکنون چیزی از محبوبیت آن کم نشده است و در بین بازی های پرفروش دیده می شود. این بازی اولین بار برای پلتفرم های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ ، طراحی و عرضه شد. علاوه بر این در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم هایپلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۵ برای کامپیوتر های شخصی (pc) منتشر شد. این بازی آنقدر محبوب است که سازندگان آن را توسعه داده اند. به صورتی که بر روی اکثر پلتفرم ها حتی psp ها قابل اجرا می باشد. این توسعه بخش هایی چون دوربین اول شخص جزئیات گرافیکی را به بازی افزوده است. این بازی از سال ۲۰۱۳ در انگلستان به محبوبیت رسید اما از سال ۱۱۹۵ تاکنون رتبه ی محبوب ترین بازی را در ایالات متحده آمریکا داراست.
علل فروش بسیار این بازی وجود بخش آنلاین است. علاوه بر افزودن آپدیت های جدید به آن، دارای ساعت ها گیم پلی عالی می باشد. آنلاین بودن بازی به دلیل محبوبیتش حتی باعث جلوگیری از انتشار نسخه ی تک نفره آن شده است. در بخش گروهی می توان دزدی های مشارکتی، مسابقه ی تنیس و خرید و فروش سهام در بازار، انجام داد.

جزئیات و بررسی پرفروش ترین بازی ها GTA V And FIFA 18 PS4 در جدول فروش انگلستان در سال 2017
جزئیات و بررسی پرفروش ترین بازی هاPS4 GTA V و FIFA 18 در جدول فروش انگلستان در سال ۲۰۱۷

نگاهی به بازی پر فروش FIFA 18 :
این بازی همانطور که از نامش پیداست، شبیه ساز فوتبال است و پنجمین بازی فوتبال نسل هشتم Electronic Arts، می باشد. پس این بازی چیز جدیدی برای گفتن ندارد. ترجیح می دهیم به نقاط ضعف و قوت آن بپردازیم :
نقاط قوت:

 1.  بخش داستانی بازی پیشرفت کرده است.
 2. چهره ی بازیکنان و تماشاچیان از گرافیک خوبی برخوردار است.
 3.  بازیکنان مدافع از پیشرفت زیادی برخوردار هستند.

نقاط ضعف :

 1. بسیاری از حالت ها و بخش های بازی تغییری نکرده است.
 2.  بازی در زمره ی بازی های ضعیف با ژانر فوتبال قرار نمی گیرد ؛ اما همچنان مشکلاتی دارد.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 8 =