جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro

جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro

جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro

الکترونیک آرتز مدعی شده است که بازی NBA Live 18 می تواند روی ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ pro با کیفیت بالاتری ظاهر شود. همین چند وقت پیش بود که آنها یک نسخه دمو از این بازی را برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس کاربران خود قرار دادند و به آنها این اجازه را دادند که از بعضی از بخش های جدید بازی استفاده کنند یکی از این بخش ها که کاربران می‌توانستند آنها را امتحان کنند the one بود.
یکی از وب سایت های معروف دنیای بازی‌های ویدیویی که با نام DualShockers می‌شناسیم درباره این بازی توانست با مایکل ماهار که سازنده این بازی می باشد صحبت کند. این وبسایت همچنین در جریان رویدادی توانسته بود این نسخه دمو را امتحان کند آنها از سازنده بازی پرسیده بودند که دارندگان ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو می توانند از کیفیت بالاتری از این بازی را تجربه کنند یا خیر که در پاسخ به این سوال مایکل ماهان گفته بود کمپانی سازنده بازی یعنی الکترونیک آرتز تلاش می کند.

جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro
جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro

از ویژگی های سخت افزاری این دو کنسول استفاده کند و جلوه های بصری این بازی را هرچه بهتر کند او در ادامه گفت بالاتر بردن کیفیت جلوه های بصری که ما خیلی روی آن تمرکز داریم به خاطر قدرت بالای این دو کنسول می باشد این دو دستگاه دارای قدرت و ظرفیت زیادی هستند که باعث می شود ما به استفاده از این قابلیت ها فکر کنیم و انرژی خود را روی آنها بگذاریم ما قصد داریم از این ویژگی‌ها برای بهتر کردن بازی خود استفاده کنیم. همه اینها در حالی است که بازی NBA Live 18 در حال حاضر فقط برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قرار است در دسترس کاربران قرار بگیرد.
برای همین از سازنده این بازی سوال شد که آیا آنها این بازی ورزشی را برای کنسول های دیگری مانند نینتندو سوییچ هم منتشرمی کنند و برنامه‌ای برای چنین اقدام هایی دارند یا خیر؟ چرا که رقیب این بازی یعنی بازی NBA 2K18 به دنبال چنین کاری می باشد. مایکل ماهار درباره این موضوع گفت که این اتفاق می‌تواند یکی از پروژه‌های بعدی آنها باشد و در حال حاضر فقط روی نسخه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان تمرکز می کنند ولی در عین حال در آینده انتشار یک نسخه برای سوئیچ می تواند یک اولویت مهم باشد. تاریخی که برای انتشار این بازی برای این کنسول ها در نظر گرفته شده است ۲۴ شهریور ماه مصادف با ۱۵ سپتامبر می باشد.
اما بیایید با رقیب این بازی بیشتر آشنا شویم برای کسانی که صبح های جمعه بسیار زیادی از خواب بیدار شدند و بسکتبال ان بی ای را از تلویزیون دنبال کردند قطعا این بازی می تواند جذاب باشد مطمئنا به این صورت می باشد که بسکتبال به اندازه فوتبال طرفدار ندارد ولی کماکان می توان گفت که ورزشی محبوب و جالب و دوست داشتنی می باشد و به طور ویژه در آمریکا که لیگ بسیار قوی مثل ان بی ای در آن وجود دارد دنبال کردن این ورزش در سطح بالاتر طرفداران را به شدت هیجان زده می کند. طرفداران بسکتبال همیشه دوست داشتند زمین مسابقه و اتمسفر هیجان انگیز و ترسناک زمین مسابقه بسکتبال را تجربه کنند.

جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro
جزئیات و بررسی پشتیبانی بازی NBA Live 18 PS4 از Xbox one و PS4 Pro

کمپانی NBA 2K به دنبال تحقق بخشیدن به این رویا می باشد و با ساخت بازی های مختلف و پیشرفت دادن آنها و از بین بردن ضعف هایی که در بازی‌های گذشته خود داشته توانسته همواره بازی های جالبی در این مورد این ورزش بسازد و حالا به نسخه NBA 2K18 رسیده است که شما می توانید در آن شاهد بخش های مختلفی مانند MyCareer باشید که نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات بسیار زیادی را داشته است. شما در این قسمت این امکان را دارید که یک فرد مبتدی در دنیای بسکتبال را کم کم به یک ستاره بزرگ مبدل نمایید حالا می‌توان گفت دیگر نیازی نیست جمعه صبح زود بیدار شویم تا بتوانیم یک مسابقه بسکتبال جذاب ببینیم حالا می توانیم با این بازی یک مسابقه جالب و شبیه سازی کرده و از انجام این بازی لذت زیادی ببریم.
شما در این بازی این امکان را دارید که شخصیت خود را شخصی سازی ساخته و هر گونه که دوست دارید طراحی کنید و این شخصیت را در بخش داستانی بازی استفاده کنید. در مورد شخصی سازی این بازی توانسته در سطح بسیار بالایی عمل کند و شما گزینه های بسیار زیادی برای تغییر دارید. در این بازی به طور ویژه به جو استادیوم ها پرداخته شده و اتمسفر موجود روی شما تاثیر می گذارد و وقتی مثلا در زمین حریف صاحب توپ می شوید واکنش تماشاگران را به خوبی خواهید دید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =