جزئیات و بررسی پشت صحنه حالت داستانی Longshot بازی Madden 18 PS4

جزئیات و بررسی پشت صحنه حالت داستانی Longshot بازی Madden 18 PS4

این مطلب در ارتباط با یک تریلر جدید درباره ی بازی Madden NHL 18 است که از سوی کمپانی الکترونیک آرتز EA Sports منتشر شده است. این بازی جذاب، تازه ترین نسخه ی شبیه ساز فوتبال است که الکترونیک آرتز منتشر ساخته است. البته مقصود، بازی فوتبال آمریکایی است. الکترونیک آرتز، این کمپانی قدرتمند سازنده ی بازی های ورزشی که معروف ترین و محبوب ترین بازی ها از جمله فیفا را در این حوزه عرضه کرده است، این بار به سراغ ورزش فوتبال آمریکایی رفته و شبیه ساز آن را به هواداران و کاربران بی شمار خود هدیه کرده است.
این نخستین بار نیست که الکترونیک آرتز به سراغ ورزش های دیگر می رود بلکه پیش از این نیز نسخه های شبیه ساز خود را برای ورزش های بسکتبال و هاکی روی یخ عرضه کرده بود. این نسخه برای عزیزانی که نسخه ی G.O.A.Tرا پیش تر دریافت کرده اند، سه روز زودتر قابل دریافت است. پیش از این در بازی Madden NHL 18 از موتور گرافیکی ایگنانت استفاده می شد اما در نسخه ی جدید از موتور فراست بایت استفاده می شود که کیفیت بازی را از نظر گرافیکی ارتقا خواهد داد.

انتشار تریلر جدید از پشت صحنه ی حالت داستانی بازی ۱۸ Madden NHL
کمپانی موفق و محبوب الکترونیک آرتز، سازنده ی بازی های Fifa و ۱۸ Madden NHL، اینک تریلری جدید منتشر ساخته که مرتبط با حالت داستانی ۱۸ Madden NHL است .قصد داریم در اینجا از حالت Longshot در بازی صحبت کنیم. این بخش روایی و داستانی بازی از دید هواداران بسیار جذاب است. آن طور که سازندگان بازی ۱۸ Madden NHL گفته اند، این بخش در واقع یک حالت و بخش سینمایی قابل بازی کردن می باشد. کاربران بازی ۱۸ Madden NHL می توانند در این بخش، رل کاراکتر دوین وید را بازی کنند که در داستان، محور و شخصیت اصلی قرار گرفته است.
سیر داستان و روایت به زندگی این شخصیت مربوط است که به دلیل مشکلات و مصائب زندگی، در مقطعی ناچار می شود از ورزش خود کناره گیری کند. در این حالت نقش کاربران این است که راه بازگشت دوین وید به ورزش و رسیدن او به NFL را هموار نمایند و او را بدان سمت سوق دهند. در تریلر جدیدی که کمپانی EA منتشر کرده است نیز فرآیند و پروسه ی ساخت و تولید این صحنه های سینمایی را به نمایش می گذارد. در این تریلر که از پشت صحنه ی سخت نسخه ی سینمایی تهیه شده است، شاهد بازیگران، عوامل سازنده و نحوه و مراحل ساخت نسخه ی Longshot را می بینیم.
جالب است بدانید در ساخت این بخش از بازیگران حقیقی استفاده شده است. مثلا ماهر شالا علی که پیش از این در مراسم اسکار برنده ی جایزه شده است و همچنین دن ماریو که خود از بازیکنان مطرح NFL است. هنرپیشه ی دیگری که در این بخش دیده ایم، اسکات پورتر می باشد. او بازیگر سریال فرایدی نایت لایتز نیز بوده است. عوامل سازنده ی این بخش در کمپانی در رابطه با پروسه ی ساخت حالت روایی و داستانی توضیح می دهند و کارهایی را که بازیگران باید انجام دهند و کارهای جانبی دیگری که باید توسط عوامل انجام شود تا حالت داستانی ساخته شود، شرح می دهند.
این تریلر تازه هم اکنون قابل دسترسی، دانلود و مشاهده است. توصیه می کنیم اگر هوادار این بازی ۱۸ Madden NHLهستید، مشاهده ی این تریلر را نیز از دست ندهید. شما می توانید این تریلر را از طریق وب سایت رسمی بازی Madden مشاهده نمایید و اطلاعات تکمیلی بیشتری در این باره به دست آورید. اگر از مشترکین و کاربران ایکس باکس وان هستید و سرویس Ea Access را بر روی کنسول خود دارید می توانید نسخه ی آزمایشی بازی ۱۸ Madden NHL با قابلیت ده ساعت بازی دریافت کنید.
قسمت اول حالت داستانی Longshot نیز در این نسخه ی آزمایشی گنجانده شده است. پس از این فاز آزمایشی، ابتدا نسخه ی G.A.O.T Edition ارائه می گردد و سپس نسخه ی رسمی آن برای هردوی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۱ در دسترس قرار خواهد گرفت. کاور این بازی نیز به تازگی رونمایی شده است. در کاور جدید این بازی تصویر یکی از بازیکنان باشگاه نیو انگلند، به نام تام بریدی قرار گرفته است. بازی های پلی استیشن اورجینال را با قیمت مناسب ازما بخرید.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Madden 18 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سیزده =