جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی

جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی

جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی

شرکت Bethesda، یکی از بزرگترین ارائه دهنده های بازی های ویدئویی، طرحی برای کمک به نیازمندان سراسر دنیا ارائه داده است. این طرح در قالب یک موسسه خیریه راه اندازی شده است و یکی از بازی های شرکت با نام The Evil Within 2 به عنوان هدف برای کمک به صلیب سرخ جهانی قرار گرفت. شرکت Bethesda، کمپین خود را با نام The Good Within نام گذاری کرده است.
افرادی که قصد کمک در امور خیریه و حمایت از صلیب سرخ جهانی را دارند با مراجعه به وب سایت Crowdrise می توانند کمک های نقدی خود را اهدا کنند. این موسسه در نهایت قصد دارد مبلغی به ارزش پانزده هزار دلار را برای حمایت از تلاش های انسان دوستانه در اختیار صلیب سرخ جهانی قرار دهد. مسئولین Bethesda اعلام کرده اند که خود نیز در این کمک های بشر دوستانه مشارکت خواهند کرد.

جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی
جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی

افرادی که قصد کمک دارند می توانند مبلغ مورد نظر خود را به حساب صلیب سرخ آمریکا واریز کنند، همچنین این افراد می توانند گزینه های مربوط به بلایای طبیعی مانند سیل یا زلزله را نیز انتخاب کنند. شرکت Bethesda تبلیغات خود را برای حمایت از این طرح آغاز کرده است. این شرکت تبلیغات خود را در متن استریم هایی از جریان بازی The Evil Within 2 پیاده می کند که قرار است همین هفته به مرحله اجرا درآید.
در واقع همگام با معرفی بازی، تبلیغات حمایت از این کمپین نیز صورت می گیرد. شرکت بتسدا بازه زمانی برای انتشار بازی The Evil Within 2 را ۲۱ مهر ماه سال جاری در نظر گرفته است. این بازی روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه شخصی قابل اجرا خواهد بود. طبق خبری که تهیه کننده این بازی در توییتر خود بارگذاری کرده است، ظاهراً از علاقه شدید خود به اجرای این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده است.
این احتمال وجود دارد که پس از انتشار The Evil Within 2 در آینده ای نزدیک، این بازی روی پلتفرم نینتندو سوییچ نیز عرضه شود. البته ناگفته نماند که سازندگان بازی های ویدئویی کمپانی بتسدا این روزها بسیار پرمشغله بوده و ممکن است وقتی برای اجرای این بازی روی کنسوی نینتندو سوییچ نداشته باشند چون درگیر عرضه بازی های دیگری مانند Skyrim، Doom و Wolfenestein II: The New Colossus روی نسخه نینتندو سوییچ هستند.
در این مقاله سعی شده است خلاصه ای از داستان بازی  PlayStation The Evil Within 2 بازگو شود. نسخه قبلی بازی تا حدودی ضعیف طراحی شده بود چون هدف خاصی برا شخصیت اول بازی به نام سابستین کاستیانوس در نظر گرفته نشده بود و سابستین به شکل کاملا ناخواسته وارد یک دنیای پرخطر شده بود و انگیزه شخصی هم از کاری که انجام می داد نداشت.
در نسخه دوم در همان وهله اول هدف مشخصی برای شخصیت اول در نظر گرفته شده است و او کاملا با انگیزه شخصی خاصی که همان نجات دخترش است وارد ماجرا می شود.
در این نسخه سابستین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و تمرکز بیشتری روی زندگی قبلی او، مشکلاتش و هدف های شخصی او در زندگی دارد. همه این موارد باعث شده است تا کاربر با هیجان بیشتری بازی را دنبال کند چرا که زندگی شخصی سابستین را تجربه می کند. در نسخه قبلی سابستین اتفاقات ناگواری را تجربه می کند به طوری که در آغاز داستان قسمت دوم بازی او را در شرایط بدی مشاهده می کنیم.

جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی
جزئیات و بررسی پیوستن بازی The Evil Within 2 PS4 به صلیب سرخ جهانی

زندگی او به طرز وحشتناکی بهم ریخته است و هیچ کس ماجراهای داخل تیمارستان را از او باور ندارد و چون می خواهد تمام اتفاقات را از ذهنش پاک کند به مشروبات الکلی روی می آورد. سابستین در همین حین تصور می کند که دخترش را از دست داده است اما طی ملاقاتی که با همکار سابقش دارد متوجه می شود که دخترش به وسیله فردی به نام موبیوس زندانی شده است و همین امر باعث می شود انگیزه دوباره ای برای ادامه زندگی داشته باشد.
در حقیقت داستان رستگاری کاستیانوس از همین جا آغاز می شود. او برای نجات دخترش تلاش می کند و زندگی خود را از نو دوباره می سازد. با وجود اینکه این نسخه خیلی ترسناک نیست و نقش عنصر ترس کمرنگ است اما محیط بازی به قدری هیجان انگیز طراحی شده که رمز و رازهای بسیاری در آن نهفته است و مرموز به نظر می رسد. از لحاظ پر رمز و راز بودن محیط بازی شاهد وجود سیاهچاله های جهنمی و فضای سرد و بی روح شهر هستیم. جنبه بصری بازی بسیار عالی کار شده است به طوری که شاهد محیط با کیفیت نورپردازی خوب و همچنین شخصیت پردازی عالی هستیم. صداگذاری و موسیقی در جریان بازی بسیار جذاب کار شده است. در کل می توان گفت اگر چه در بازی نواقصی وجود دارد اما تجربه آن برای کاربر می تواند بسیار لذت بخش باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دو =