بررسی پیوستن زمین بسکتبال بازی Rocket League

جزئیات و بررسی پیوستن زمین بسکتبال به بازی Rocket League PS4

در اکثر اوقات شکستن مرزهای تعریف شده و ادامه دادن به مسیر در جهتی تازه، با واکنش ها و دردسرهایی همراه است. در مورد بازی Rocket League هم دقیقا همین اتفاق افتاده است. زمانی که این بازی معرفی شد، هیچ کس تصورش را هم نمی کرد که تجربه فوتبال به وسیله ماشین تا این اندازه جذاب و هیجان انگیز باشد. اما زمانی که Rocket League معرفی شد، کاربران و کارشناسان دریافتند که تا چه اندازه صنعت بازی های ویدئویی گسترده است.

این گستردگی موجب شده است تا نتوان یک خط مستقیم را برای رسیدن به موفقیت تعریف کرد. حالا هر کمپانی بازی سازی می تواند با ایده های نو و تلفیق فضاهای مختلف به موفقیت زیادی برسد. در ادامه مقاله بیشتر در مورد بازی Rocket League با شما صحبت خواهیم کرد. اما بهتر است قبل از اینکه به سراغ معرفی این بازی برویم، کمی در مورد خبر تازه ای که در خصوص Rocket League منتشر شده است، صحبت کنیم.

جزئیات و بررسی پیوستن زمین بسکتبال به بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی پیوستن زمین بسکتبال به بازی Rocket League PS4

اتفاقات تازه در دنیای Rocket League

همان طو رکه می دانید استودیوی سایانیکس کار ساخت این بازی پلی استیشن هیجان انگیز  را برعهده داشته است. بازی که اگر چه مدت زمان زیادی از عرضه اش می گذرد، اما کماکان با استقبال خوب مخاطبان همراه است و روز به روز هم بر تعداد مخاطبانش افزوده می شود. خوشبختانه کسب موفقیت زیاد برای Rocket League، تیم سازنده را تنبل نکرده است. مجموعه سایانیکس همواره به دنبال راهی است تا مخاطبانش را بیشتر از گذشته خوشحال کند. به همین دلیل به تازگی پستی را توییت کرده است که به شدت موجب خرسندی گیمرها شده است.

این مجموعه اعلام کرده است که به زودی بخش تازه ای به Rocket League اضافه خواهد شد. سایانیکس در ادامه این توییت اعلام کرده است که March Madness بهترین زمان است که حالت تازه بازی را به مخاطبان معرفی کند. همان طور که احتمالا می دانید March Madness همان زمان برگزاری مسابقات NCAA است. این مجموعه در ادامه تصویری از این مسابقات را هم به اشتراک گذاشته است.

در این تصویر می توانید خودروهای معروف Rocket League را ببینید که این بار به جای حضور در زمین فوتبال در زمین بسکتبال حضور دارند و به رقابت با سایر ماشین ها مشغول هستند. اگر پیشتر بازی Rocket League را تجربه کرده باشید، حتما می دانید که کنترل توپ و رسیدن به گل در این بازی آن هم در یک زمین فوتبال معمول و ساده چقدر سخت است. در صورتی که مهارت خاصی در این زمنیه نداشته باشید، سرگیجه می گیرید. زیرا نمی توانید خودتان را در بخش های مختلف بازی کنترل کنید و به توپ برسید.

اگر چه این بازی در بخش فوتبالی هیچ وقت ساده نبوده است، اما به نظر می رسد که همه چیز در این حالت تازه سخت تر هم خواهد شد. بنا بر تصاویری که سایانیکس منتشر کرده است، احساس می شود که رسیدن به گل و پرتاب توپ در سبد، کاری به مراتب سخت تر از رساندن توپ در دروازه Rocket League باشد. اگر تصمیم دارید تا حالت تازه این بازی را امتحان کنید، باید خیلی تمرین داشته باشید. زیرا بدون تمرین و البته صبر و حوصله نخواهید توانست به امتیازات بالاتری برسید.

به طور کلی مجموعه سایانیکس همواره برنامه های تازه ای در سر دارد و خوشبختانه اکثر این برنامه ها مورد توجه مخاطبان قرار می گیرند. چندی پیش بسته الحاقی تازه ای برای این بازی منتشر شد که به صورت رایگان در اختیار علاقمندان به Rocket League قرار گرفت. در این بسته الحاقی تازه فضای بازی به کلی تغییر کرده بود. یعنی مخاطبان به جای سر و کله زدن با توپ و حضور در زمین فوتبال، با یخ و توپ هاکی مواجه بودند.

این تغییر واقعا جالب توجه بود و مورد اقبال گیمرها هم قرار گرفت. حالا هم که قرار شده است تا زمین بسکتبال و سبد به بازی Rocket League اضافه شود. البته هنوز سایانیکس اطلاعات دقیقی در خصوص زمین بسکتبال ارائه نداده است. باید دید که این حالت تازه به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد یا باید برای به دست آوردنش مبلغی پرداخت کرد.

بازی Rocket League

انقدر دنیای بازی های ویدئویی پیچیده شده است که دیدن هیچ چیز عجیب نیست. آیا تا کنون ماشین های فوتبالیست را دیده اید؟ اگر ندیده اید بهتر است تا سری به بازی هیجان انگیز Rocket League بزنید و ببینید که این ماشین های کوچولو چه می کنند! نمی دانم شما جز کدامیک از بازی بازان هستید!

عده ای از گیمرها تنها بازی هایی را خوب می دانند که ضمن برخورداری از داستانی منسجم، در بخش گرافیک و گیم پلی هم قوی باشند. اگر چه این نظریه اصلا اشتباه نیست. اما گاهی اوقات شرایط به نحوی پیش می رود که تمامی تصورات و نظرات قبلی آدم تغییر می کند.

Rocket League همان عنوانی است که می تواند نظر گیمرهایی از این دست را تغییر دهد. در حقیقت این بازی به تمامی کاربران و کمپانی های بازی ساز نشان می دهد که برای درخشش یک بازی نیازی به داستانی منسجم و گرافیکی تحسین برانگیز نیست و ان چیزی که یک عنوان را ماندگار می کند، گیم پلی بی نظیرش است. شما در Rocket League در نقش یک ماشین هستید که قرار است توپ مسابقه را از آن خود کنید و آن را به دروازه رقیب برسانید.

شاید وقتی برای نخستین بار این توضیح را می شنوید، تصور کنید که با یک گیم پلی ساده مواجه هستید. در صورتی که گیم پلی Rocket League اصلا آسان نیست. برای اینکه بتوانید در این بازی Playstation حضوری موفق و موثر داشته باشید، باید ساعت ها زمان صرف کنید تا به مهارتی نسبی برسید. اگر تصمیم دارید تا Rocket League را در جمع خانواده و یا دوستانتان تجربه کنید، توصیه می کنیم که پیشتر کمی تمرین کنید تا بتوانید در این نبرد دوستانه از بقیه جلو بزنید!

جزئیات و بررسی پیوستن زمین بسکتبال به بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی پیوستن زمین بسکتبال به بازی Rocket League PS4

در طول بازی ماشین های زیادی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. البته این را بدانید که تمامی این ماشین ها از قابلیت ها و توان یکسانی برخوردار هستند و تفاوتشان تنها در ظاهر و رنگ بندی است. در صورتی که بتوانید در هر مسابقه پیروز میدان شوید، به امتیازات تازه ای دست پیدا می کنید و بنا بر امتیازهای به دست آمده، ماشین های قفل شده ای باز خواهند شد.

البته این را بدانید که این ماشین های تازه باز شده هم از لحاظ قابلیت و توانمندی به خودروی خودتان شباهت دارند. فقط شاید در ظاهر بهتر ار آن چیزی باشند که در حال حاضر در اختیار دارید. به طور کلی باید این را بدانید که در Rocket League هیچ چیزی برای ارتقای قدرت و توانمندی ماشین ها تعریف نشده است. اگر تصمیم داشته باشید تا تنوعی بدهید، باید به سراغ المان های ظاهری از جمله: پرچم، رنگ و… بروید. شاید زمانی که متوجه شوید در بازی سیستم ارتقایی تعریف نشده است، کمی دلزده شوید. اما مطمئن باشید جذابیت های بازی به قدری زیاد است که می توانید این مشکلات را نادیده بگیرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =