جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4

جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4

جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4

اخیرا کمپانی Warner Bros به همراه استودیو Netherrealm، اعلام کردند که قرار است طی یک بسته ی الحاقی جدید، کاراکتر تازه ای به بازی اینجاستیس ۲ اضافه شود. طبق آخرین اخبار منتشر شده از استودیو Netherrealm و کمپانی Warner Bros، گفته می شود که جدیدترین بسته ی الحاقی بازی اینجاستیس ۲، با حضور یک کاراکتر جدید در بین مبارزان ارائه خواهد شد. شخصیت جدیدی که برای این بازی در نظر گرفته شده، اتم نام دارد.
البته هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بسته ی الحاقی مشخص نشده است، اما طبق گفته ها قرار است هر چه زودتر در دسترس کاربران قرار بگیرد. اتم یک کاراکتر دوست داشتنی است که به شخصیت مرد مورچه ای در بازی های مارول نیز، شباهت زیادی دارد. البته باید توضیح داد که بازی کنترل این شخصیت را Ryan Choi بر عهده دارد. این کاراکتر قابلیت هایی همچون کوچک و بزرگ شدن را نیز دارا خواهد بود که با این کار می تواند دشمنانش را شناسایی کند و در زمان مناسب به آن ها حمله کند و شکست دهد.

جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4
جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4

البته باید اضافه کنیم که این شخصیت قدرت های ماوراء زیادی را دارد، به طور مثال حتی زمان هایی که به اندازه ی اتم کوچک است، اما باز هم می تواند به دشمنان خود ضربه های سختی وارد کند. ما پیش تر در بازی مارول شاهد شخصیت مرد مورچه ای بودیم که این دو کاراکتر شباهت های زیادی به هم دارند اما در آن جا، شما قادر نبودید از مرد مورچه ای به عنوان یک کاراکتر قابل بازی استفاده کنید.
به همین علت طراحی شخصیت اتم با این قابلیت ها و توانایی ها برای بازیکنان جذابیت زیادی را به همراه خواهد داشت.
نکته ای که شاید فکر بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده باشد، این است که چطور ممکنه این کاراکتر گاهی به اندازه ی یک اتم کوچک شود و در مقابل گاهی در اندازه ی غولی به نظر برسد؛ اما باید توضیح داد که این بازی Playstation نیز همچون سایر گیم های مبارزه ای، منطق مشخصی ندارد و بیش تر با هدف ایجاد هیجان و لذت بازیکنان ساخته شده است.
از قدیم همیشه سبک بازی های مبارزه ای در بین گیمرها محبوبیت به خصوصی داشت و همیشه یکی از پایه های اساسی در بازی های ویدیویی به شمار می آمد. اکنون نسخه ی دوم بازی اینجاستیس نیز از زمان ظهور در بین کاربران توانسته توجه زیادی را به خود جلب کند و امتیازات بالایی را از هواداران بگیرد. روایت جذاب این بازی در ادامه ی همان نسخه ی قبلی یعنی Injustice: God Among us می باشد.
زمانی است که کاراکتر Batman در تلاش است صلح و آرامش را در زمین به ارمغان بیاورد و در این همین زمان شخصیت Superman در زندان مشخصی محبوس شده و قدرتش را در کنترل گرفته اند، چرا که با روش ها و اهداف او موافق نبودند. مدتی نمی گذرد که آرامش زمین با ورود شخصیت پلیدی به نام Brainiac برهم می خورد و همه چیز دوباره نابود می شود. این شخصیت شرور که دشمن Superman است، قصد دارد با گرفتن جان او و نابودی تمام زمین انتقام بگیرد.
در این میان زمانی که Batman، امنیت و آرامش زمین را در خطر می بیند تصمیم می گیرد بار دیگر با Superman همکاری کند تا بتواند جلوی این دشمن بایستد و صلح را برقرار کند.
از نکات مثبت روایت بازی این است که حتی اگر نسخه ی اول آن را تجربه نکرده باشید، باز هم به زودی با وقایع رو به رو خواهید شد و در پیشروی مراحل به مشکلی نخواهید خورد. با این که گفتیم روایات داستان را به راحتی متوجه می شوید.

جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4
جزئیات و بررسی پیوستن کاراکتر اتم به بازی Injustice 2 PS4

اما این موضوع مبنی بر سادگی بازی نیست بلکه در عمق پیچیدگی های مخصوص خود را دارد و اگر طرفدار بازی های ابرقهرمانی و نظیر آن ها باشید، به حتم از این مجموعه لذت زیادی خواهید برد. بازی شما را به دنیایی هیجان انگیز می برد و در بسیاری مواقع حتی غافلگیرتان می کند. به طور کلی اینجاستیس ۲ از آن دسته بازی هایی است که شما هیچ وقت نمی توانید آن را کنار بگذارید و از تجربه ی شگفتی های داستان خسته نمی شوید. 
از طرفی دیگر شما در این بازی با قهرمانان و شخصیت های شناخته شده و برجسته ی زیادی رو به رو می شوید که با طراحی منحصر به فرد برای بازیکنان آماده شده اند. هر کدام از کاراکترها دارای ویژگی ها و قدرت های مخصوصی هستند و هر کدام به تنهایی لذتی متفاوت را برای شما به ارمغان خواهند آورد به طوری که به سختی می توانید از بین آنان یکی را انتخاب کنید و به نبرد با دشمنان بروید.
طراحی کاراکترها، ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد آنان، گیم پلی گسترده و جذاب، سیستم مبارزاتی و… همگی به گونه ای زیبا و منظم کنار هم قرار گرفتند که می توان این بازی را به عنوان یکی از بهترین بازی ها در سبک فایتینگ و مبارزه ای معرفی کرد. این بازی مدتی است که بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شده و هم اکنون در دسترس بازیکنان می باشد. شما با آسودگی خاطر از سایت ما خرید PS4 اورجینال را انجام دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شش =