جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

با توجه به اخبار اخیر که در سایت های مختلفی منتشر شد دریافتیم که ثور این کاراکتر جذاب در بازی lego marvel super heroes حضور دارد و این خبر بسیار مهم را پس از دیدن تریلر تازه منتشر شده از کمپانی برادران وارنر و شرکت ترولرز تیلز دریافت کردیم. از جایی که برادران وارنر در ساخت عنوان های جدید و متنوع و در نوآوری سبک های جدید استاد هستند مجموعه های این کمپانی در بین تمام بازی های دنیا غوغا خواهد کرد، این اثر بی نظیر هم با حضور ثور و تبر بسیار زیبا و قدرتمندش دیدنی خواهد بود.

جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

این خبر مهم برای دوست داران ثور بسیار جذاب به شمار می رود به علت اینکه این بازی PS4 خود در سبک لوگو و مارول است و با حضور ثور در یک سبک لوگو و مارول بسیار بی نظیر تر از آن چه که هست خواهد بود. ساخت تریلر آن هم با مدت زمان طولانی فقط کار یک سری از کمپانی ها است، آن هم برای عنوان هایی که دارای بسته های الحاقی فراوان اند به طوری که اگر این بسته ها به طور کامل معرفی نشوند، هیچ گاه آن بازخوردی را که انتظار دارند نخواهند دید زیرا در تریلر تمامی تجهیزات و قابلیت های یک بازی یا عنوان به نمایش گذاشته می شود تا کاربران را به یک چالش دعوت کند.
و بتواند نتیجه بسیار زیبایی از این مجموعه ها به دست آورد. ساخت تریلر یک تبلیغ محسوب می شود آن هم برای کسانی که به دنبال اخبار جدید عنوان ها هستند، این تریلر ها کاربران را از ویژگی های به وجود آمده آگاه می کند تا آن جا که تصمیم بگیرند این بازی را بخرند و یا اینکه فعلا دست نگه دارند و پس از مدتی به تجربه این بازی بپردازند. اما در بازی lego marvel super heroes تریلری که برای ون ساخته و منتشر شد حدود یک دقیقه به طول انجامید که این از حسن خلاقیت کمپانی برادران وارنر و ترولرز تیلز می باشد.
این تریلر برای کاربران سرگرم کننده است و هیچ وقت حالت خسته و کسل کنندگی به کاربران القا نمی کند.
از طرفی این تریلر با مدت زمان کم خود نشان می دهد که بازی مذکور تمامی کاراکتر های معروف فیلم ثور رگنوراک را در خود جای داده است به گونه ای که کاربر احساس میکند به طور واقعی در دنیای ازگارد قرار دارد و در حال مبارزه با هلا برای پس گرفتن سرزمین پدری است.
این کاراکتر ها نظیر ثور، اودین جادوگر که این جادو را از مادر خود به ارث برده بود و در هر موقعیتی تغییر هویت میداد، هایمدال و گرند مستر که هر کدام جزو یاران ثور به شمار می آمدند می باشند. 
همان گونه که در فیلم سینمایی ثور شخصیت های ابر قدرت و ابر انسانی وجود دارند در این بازی Playstation نیز چنین کاراکتر هایی به وجود آمده است و وجود کاراکتر های این بازی فقط محدود به بازیگران و شخصیت های اصلی بازی نمی باشد.
ثور همیشه با یک تبر در دست می جنگد که در وهله ای از بازی تبر خود را در دور دست ها از دست می دهد و دیگر هیچ ابزاری برای دفاع از خود ندارد اما در پی همین سفر در می یابد که فقط داشتن سلاح نشان قدرت او نیست بلکه او با ایمان قلبی به قدرت خود می تواند دشمنان را از پا در آورد. دشمن ثور خواهرش است که به شدت از برادر ها و پدر خود متنفر است و واقعا قدرتی ماورایی نسبت به برادران خود دارد به گونه ای که تیم ثور را یک تنه مدیریت می کند و با آن ها به مبارزه می‌ پردازد.

جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر ثور بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

این بازی ذکر شده در سیزن پس خود دو بسته الحاقی به بازی اضافه می کند که مجموعا ده ویژگی جدید را به بازی ارائه می دهند این ده ویژگی جمعا به مبلغ ۱۵ دلار به فروش می رسند که ویژگی های منحصر به فرد بسیار مجموعه lego marvel super heroes می باشند. این رونمایی جدید از تریلر در نمایشگاه کامیک کان اتفاق افتاده است. پس از آن شاهد وجود کاراکتر های غیر انسانی مثل بلک بورد و مدوسا در بازی خواهیم بود که آن هم در تریلر دیگری به نمایش گذاشته شد. این بازی در بیست و سوم آبان ماه برای تمامی پلتفرم ها به فروش خواهد رسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دو =