جزئیات و بررسی کاراکتر جدید Black Panther بازی Lego Marvel Super Heroes 2 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر Black Panther بخش جدید داستانی در آپدیت جدید بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر جدید Black Panther بازی Lego Marvel Super Heroes 2 PS4

بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 یکی از سری بازیهای بسیار معروف و محبوب LEGO است که قبل از بازی و در نگاه اول این بازی بسیار سطح پایین و ساده بنظر می رسد و همه افراد فکر می کنند که این بازی برای کودکان طراحی شده است ولی بعد از بازی شما می بینید که تمام مجموعه بازیهای LEGO مخاطبان زیادی از همه طیفهای سنی دارند و اصلا ساده و سطح پایین نیستند.
بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 قسمت دوم از بازیLEGO Marvel Super Heroes است که در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت TT Games طراحی و ساخته شد و همچنین توسط warner bros و interactive entertainment بـرای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین کامپیوترهای شخصی و کنسول نینتندو سوئیچ منتشر و به بازار ارائه شد. سبک بازی بیشتر ماجراجویی و البته اکشن است.

جزئیات و بررسی کاراکتر جدید Black Panther بازی Lego Marvel Super Heroes 2 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر جدید Black Panther بازی Lego Marvel Super Heroes 2 PS4

اساس این قسمت از بازی LEGO Marvel Super Heroes هم مانند دیگر نسخه ها است و باتوجه به همین یکسان بودن، در این قسمت هم می توان زمان را نگه داشت یا متوقف کرد و بازی را با استفاده از همکاری چند نفر دیگر در بازی انجام داد. در این سری از بازی LEGO Marvel Super Heroes قهرمانهایی از سریهای قبل حضور دارند و هدف آنها هم مانند سریهای قبلی مبارزه با دشمنان است. در این نسخه هم مانند سایر نسخه ها امکان مبارزه چند نفره ابرقهرمانان وجود دارد و گیمر می تواند در تمامی میدانهایی که در سری LEGO Marvel Super Heroes 2 وجود دارد با دیگران مبارزه کند.
در این سری از بازی LEGO Marvel Super Heroes شخصیتهای زیادی از جمله spider man، captain marvel، black panther، hulk، thor و تعدادی دیگر از شخصیتها وجود دارند که گیمر باتوجه به علاقه خود به این شخصیتها در انتخاب آنها آزاد است. و اما چیزی که باعث خوشحالی طرفداران مجموعه بازیهای LEGO می شود این است که یک DLC یا بسته الحاقی جدید برای این سری از بازی LEGO Marvel SuperHeroes منتشر شده است.
این بسته الحاقی جدید را warner bros همزمان و به مناسبت با اکران فیلم black panther (پلنگ سیاه) برای بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 منتشر کرده است. warner bros طی انتشار تریلری از این بسته الحاقی گفته اند که این DLC برای تمامی پلتفرم ها منتشر شده است و کسانیکه سیزن پس حدودا پانزده دلاری بازی را قبلا خریداری کرده بودند الان می توانند این بسته الحاقی را بصورت کاملا رایگان در اختیار داشته باشند و در صورتیکه سیزن پس را خریداری نکرده اند می توانند این بسته الحاقی را با قیمت حدود سه دلار خریدای کنند.
این بسته الحاقی همانند فیلم black panther ساخته شده است و گیمر را به سرزمین واکاندا راهنمایی می کند و در آنجا black panther یا پلنگ سیاه و خواهرش در حال مبارزه با اریک کیل مانگر هستند. با وجود اینکه در بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 شخصیت black panther وجود داشت ولی در این بسته الحاقی جزئیات بیشتری به این شخصیت اضافه شده است و همچنین در این بسته الحاقی بغیر از black panther شخصیتهای زیادی مانند اوکویی، ناکیا، اورت کی راس و دیگر شخصیتها وجود دارند که گیمر می تواند در قالب آنها بازی کند و مهمترین شخصیت این بسته الحاقی همان black panther است که گیمر میتواند این شخصیت را برای بازی انتخاب کند.

جزئیات و بررسی کاراکتر Black Panther بخش جدید داستانی در آپدیت جدید بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر Black Panther بخش جدید داستانی در آپدیت جدید بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 PS4

ضمن اینکه warner bros اعلام کرده اند که بسته های الحاقی جدیدتری نیز در راه هستند و به زودی منتشر می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند. قسمت دوم از بازی LEGO Marvel Super Heroes نسبت به قسمت اول آن پیشرفتهای قابل توجهی داشته است طوریکه در این قسمت شما شاهد بهبود چشمگیر گرافیک بازی هستید همچنین گیم پلی این قسمت نشان می دهد که یک برنامه ریزی دقیق و درست پشت آن است و طراحان بازی بصورت کاملا حرفه ای معماها و پازلها را در کنار هم چیده اند و یک بازی سرشار از هیجان را برای مخاطب بوجود آورده اند.
قسمت دوم بازی LEGO Marvel Super Heroes برای آندسته از گیمرهایی که نسخه قبلی آن را بازی کرده اند بسیار جذابتر و راحتتر است زیرا دیگر با شخصیتها و توانایی های آنها آشنا شده اند و در بازی بهتر می توانند معماها را پیدا و حل کنند. در بازی LEGO Marvel Super Heroes گیمر با دنیایی از شخصیتهای مختلف روبرو می شود که هرکدام خصوصیات خاص خود را دارند و البته در نسخه جدیدتر آن بعضی از این شخصیتها خصوصیات جدیدی پیدا کرده اند.
در بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 صداپیشه ها تغییر یافته اند و این شاید برای افرادی که با نسخه های قبلی بازی کرده اند و خاطره خوبی از آن دارند کمی ناراحت کننده باشد زیرا تمام صداها و صداپیشه ها جدید هستند و این به معنای بد بودن صداگذاری نیست بلکه فقط مدتی باعث می شود که گیمر احساس کند که با شخصیتها آشنا نیست و شخصیتها برای او غریبه هستند. اگر جزو طرفداران و دنبال کنندگان سری بازیهای LEGO حتما این سری از بازی و بسته های الحاقی مربوط به آن را از دست ندهید و منتظر خبرهای جدیدتری از این بازی بمانید. با اطمینان خاطر خرید بازی PS4 را از سایت مرکز خرید دات کام انجام دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =