کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ

جزئیات و بررسی کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ PS4

اگر شما نیز علاقه مند به بازی های ژانر رزمی یا Fighting هستید، خواندن این مطلب را به شما عزیزان توصیه می کنیم. در این مطلب یکی از بازی های این ژانر با نام Dragon Ball FighterZ به شما پلی استیشن بازان معرفی خواهد شد. در صورت آشنایی با این بازی خوب است بدانید مطالبی در مورد بسته ی الحاقی جدید این بازی و حضور دو کاراکتر تازه بیان خواهد شد.

بررسی بازی Dragon Ball FighterZ

سری بازی های Dragon Ball FighterZ که بازی انیمیشنی به همین نام است، از جمله ی بازی های رزمی می باشد. انیمیشن دراگون بال نیز به نوبه ی خود انیمیشن بسیار محبوبی بوده است و به همین دلیل است که بازی برخاسته از آن نزد پلی استیشن بازان محبوب است و Dragon Ball FighterZ بازگشت مجدد این بازی به فضای بازی های رزمی Fighting است. کمپانی سازنده ی بازی دراگون بال فایترز Dragon Ball FighterZ کمپانی ای با نام Arc System Works است و نشر دهنده ی آن Bandai Namco Entertainment می باشد که پیشینه ی طولانی و یدی قوی در ساخت بازی های اقتباس شده از انیمیشن های ژاپنی (انیمه ها) دارد.

جزئیات و بررسی کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ PS4

این کمپانی ساخت نسخه ی جدید بازی دراگون بال فایترز را نیز به عهده گرفته است. این کمپانی در ساخت این نسخه ی جدید نسبت به نسخه های قبلی، تا حدودی سنت شکنی کرده و ابتکاراتی به خرج داده است. بازی دراگون بال فایترز در پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی ارائه شده است که در این جا پلتفرم پلی استیشن ۴ آن را بررسی می کنیم. برای لذت بردن بیشتر از بازی های دراگون بال خوب است که با انیمه های آن آشنا باشید. داستان اپیزود ها بسیار مفصل است و نمی توان آن را در اینجا کاملا بیان نمود.

اما به طور خلاصه در رابطه با آن می توان گفت که داستان در ارتباط با پسری با دم میمون است که همراه با یک شاتل فضایی به نقطه ای در چین وارد می شود. فرود او در یک مدرسه ی آموزش هنرهای رزمی اتفاق می افتد. او در این مدرسه از راز و رمز های هنرهای رزمی و سحر و جادو های آن با خبر می شود. دختری به نام بلما نیز او را از راز هفت گوی اژدها مطلع می سازد که با به دست آوردنشان می تواند اژدهایی را احضار کند و یک آرزو را از او بخواهد. البته ماجراهای پر فراز و نشیبی در داستان اتفاق می افتد.

به همین دلیل تماشای انیمه های آن خالی از لطف نخواهد بود. بازی Dragon Ball FighterZ حالت رزمی کلاسیک دارد یعنی در مبارزات از دوربین سوم شخص استفاده نمی شود و این بازگشت به حالت کلاسیک ریسک جالبی بوده است. چنانچه گمان ها بر این بوده که بازی های رزمی و Fighting دیگر فضایی برای پیشرفت ندارند، حال با ورود بازی Dragon Ball FighterZ نظر ها تغییر خواهد یافت. مبارزات این بازی در عین سادگی گاهی پیچیدگی هایی نیز دارد که برای کاربران و بازیکنان پلی استیشن ۴ اعم از مبتدی و حرفه ای، چالش بر انگیز خواهد بود.

کاراکتر های باردوک و برولی در بسته ی الحاقی Dragon Ball FighterZ

طبق گزارشی که مجله ی وی جامپ درباره ی بازی Dragon Ball FighterZ منتشر کرده است، در بسته ی الحاقی جدید این بازی شاهد ورود کاراکترهای باردوک و برولی خواهیم بود. باندای نامکو، کمپانی ناشر بازی Dragon Ball FighterZ اطلاعات دیگری در خصوص مبارزات در بسته ی الحاقی بیان نکرده است. تنها خبر اعلام شده توسط این کمپانی امکان دانلود مبارزان باردوک و برولی است. کسانی که انیمه های دراگون بال را دیده اند با هردوی این کاراکتر ها آشنایی دارند. برولی یک سوپر سایان افسانه ای است که حضور و پدیدار شدنش هر هزار سال یک بار رخ می دهد.

جزئیات و بررسی کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر های باردوک و برولی در بازی Dragon Ball FighterZ PS4

شهاب سنگی که او پرتاب می کند، یک شهاب سنگ غول پیکر سه متری است. باردوک نیز یکی دیگر از کاراکتر های آشناست. او در واقع پدر شخصیت اصلی داستان یعنی گوگو است که از نظر شکل و شمایل ظاهری شباهت فراوانی به هم دارند. بنابراین تعداد گوگو ها در بازی رو به افزایش است. باردوک مانند برولی نیست که حالت سوپر سایان ها را به خود بگیرد اما زمانی که می خواهد شهاب سنگ پرتاب کند، حالت سوپر سایان را به خود می گیرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =