جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4

سری بازیهای moster hunter یکی از محبوبترین و چالش برانگیزترین مجموعه بازیهای ساخت شرکت Capcom است که با سبکی اکشن و RPG یا role playing games و جهان باز طراحی شده است. RPG یکی از بهترین سبکهای بازی است و خیلی از شرکتها در ساخت آن با شکست مواجه می شوند ولی شرکت CAPCOM یکی از آن شرکتهایی است که از عهده آن به خوبی برآمده است. گرچه این بازی از شهرت بسیار زیادی بهره نبرده است ولی همین که شرکت سازنده آن CAPCOM است برای این بازی یک امتیاز خوبی تلقی می شود و نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.
اولین نسخه از این مجموعه زیبا با نام moster hunter بود که در سال ۲۰۰۴ برای پلتفرم پلی استیشن ۲ طراحی و ساخته شد و به بازار عرضه شد و بعد از مدت کوتاهی برای کامپیوترهای شخصی و کنسولهای سونی و مایکروسافت منتشر شد. دومین نسخه از این مجموعه moster hunter 2 نام داشت که خیلی بیشتر از نسخه اول بهبود یافته بود یکی از مواردی که بهبود قابل توجهی داشت درخت اسلحه بود. این نسخه تا سری چهارم که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد پیشرفت کرد و در کل نمره قبولی خوبی از منتقدان دریافت کرد و مورد رضایت مخاطبین خود قرار گرفت.

جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4

همچنین در سال ۲۰۱۷ بود که نسخه پنجم این مجموعه با نام monster hunter world یا به اختصار MH: W توسط شرکت CAPCOM برای پلی استیشن ۴ منتشر شد و در سال ۲۰۱۸ به بازار راه یافت و قول این هم داده شد که این نسخه برای ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی نیز ارائه داده شود. در این مجموعه بازی، گیمر در نقش یک شکارچی قرار دارد که یک گربه همیشه با او همراه است که این گربه پالیکو نام دارد.
داستان بازی از این قرار است که این شکارچی برای کمک به تعدادی از محققین به یک سرزمین دیگر سفر می کند و آنجا با هیولاهایی روبرو می شود که باید آنها را از بین ببرد تا محققین بتوانند روی این هیولاها آزمایشات خود را انجام دهند. سریهای قبلی این مجموعه از بازی در واقع پیش زمینه را برای گیمر بوجود می آورد تا گیمر برای ماموریتهای سخت این نسخه آماده شود. اگر تجربه بازی با این مجموعه را داشته اید حتما می دانید که این بازی داستان محور نیست و کلا داستان بازی برای این موضوع طراحی شده است که بازی را متنوع تر جلوه دهد و بازی برای گیمر تکراری نشود.
در واقع بخش اصلی بازی روی کشتن و اسیر کردن هیولاها متمرکز است و همچنین میتوان اینکار را بصورت تک نفره یا آنلاین انجام داد. چیزی که در این نسخه بیشتر به چشم می آید شخصیت پالیکوها است که در این ماموریتها به شکارچی کمک بسیاری میکنند و نقش بسزایی در موفقیت او دارند. برای همین موضوع شرکت CAPCOM با انتشار یک تریلر تمام قابلیتهای پالیکو را برای مخاطبین توضیح داده است و سعی کرده است که این ویدئو حول محور معرفی شخصیت پالیکو باشد.
پالیکو یک همراه بسیار دوست داشتنی و بامزه است که با کارهایی که انجام میدهد کمی داستان بازی را طنزآمیز نگه میدارد و در عین حال این شخصیت میتواند در مبارزات به گیمر کمک کند. در این تریلر مخاطبین کارهایی که پالیکو قادر به انجام آنها است را مشاهده میکنند و همچنین بحث شخصی سازی ظاهر پالیکو نیز در این تریلر مطرح است و مخاطبین با یک بازی طرف هستند که از نظر شخصی سازی کاملا جامع است و نقصی در آن دیده نمیشود.
پالیکویی که گیمر در بازی میبیند معمولا بطور پیش فرض از سلاح vigorwasp spary استفاده میکند ولی اگر گیمر بخواهد که پالیکو از سلاحهای پیشرفته تر استفاده کند باید در دنیای بازی به جستجوی سلاح بهتر برای او بگردد. یکی از سلاحهایی که پالیکو با استفاده از آن میتواند تعداد بیشتری از اعضای هیولاها را برای گیمر جمع آوری کند plunderblade است و همچنین این سلاح میتواند مدت زمان ساخت زره یا سلاح جدید را برای گیمر کاهش دهد.

جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر پالیکو در تیزر بازی Monster Hunter World PS4

یکی دیگر از تواناییهایی که پالیکو دارد این است که او می تواند هیولاهایی را که هم قد خودش هستند و جثه ای مانند جثه خودش دارند را افسار بزند و از آنها سواری بگیرد یا می تواند با صحبت کردن با گربه های وحشی آنها را راضی کند که به گیمر در مبارزه با هیولاهای بزرگتر کمک کنند که این ویژگی های پالیکو باعث فوق العاده شدن بازی و همچنین شگفت زده شدن گیمر از کارهای پالیکو در حین بازی می شوند. بازی monster hunter world از نظر بسیاری از منتقدان یک بازی MMO یا massively multiplayer oneline ساخت کشورهای شرقی است که با خصوصیات یک بازی غربی درآمیخته شده است و همین ویژگی آن باعث شده است که در بین مخاطبین بسیار جذاب باشد.
در بازی monster hunter world از سی ویک هیولای نقش اصلی و تعدادی هیولا که در نقش های فرعی هستند استفاده شده است که در تمام مراحل اصلی و فرعی بازی Playstation همیشه باید با این سی ویک هیولای اصلی مبارزه کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به بازی monster hunter world علاقه دارید و آن را دنبال می کنید باید بگویم که انتخاب درستی داشته اید چراکه شرکت CAPCOM تمام جوانب را برای ساخت این مجموعه در نظر گرفته است و بازی monster hunter world تمام استانداردهای لازم را دارا میباشد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نه =