جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4

جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4

چنان چه بازی “THE king of fighters 99 evolution ” را بازی کرده باشید حتما شاهد شخصیت ونسا در این بازی شده اید اما این شخصیت در بازی مذکور قابل بازی نبوده است. بعد از مدتی بازی ” the king of fighters 2000″ هم شخصیت ونسا را برای گیمرهای خود به وجود آورد با این تفاوت که در این بازی، این شخصیت قابل بازی کردن است. این شخصیت محبوب دوباره از طریق کمپانی اتلوس به صورت شخصیت قابل بازی در بازی the king of fighters XIV”” معرفی شده است. شخصیت ونسا رایگان نیست و چنان چه قصد بازی کردن با ونسا را دارید باید اول این شخصیت را خریداری کنید. شایان ذکر است که برای بازی با شخصیت ونسا شما باید به روز رسانی ۲.۰۰ را انجام دهید؛ این به روز رسانی قابلیت های زیادی دارد از جمله:
• زمین هایی که به صورت رایگان برای شما به وجود می آید این زمین ها transcontinental railroad و city circuit نام دارند که شما در بازی با آن ها آشنا می شوید.
• در پس زمینه بازی موزیک اضافه شده و از بازی کردن لذت بیشتری می برید.
• شاید یکی از بهترین قابلیت های اضافه شده همین باشد که شما می توانید حرکات خود را ضبط کنید و از باز پخش و تکرار آن ها در خصوص تمرین های خود یا حتی اجرا کردن این حرکات برای حریف مصنوعی تان استفاده کنید.
• اضافه شدن تغییرات در شخصیت های بازی
• افزوده شدن تصاویر سه بعدی در هنگام مبارزه
• ۵۰ کاراکتر در این نسخه جدید قرار دارند
• ۴ کاراکتر جدید نیز به این نسخه اضافه می شوند که شامل: whip ،rock howard، Vanessa ،ryuji yamazaki می باشند
• روایت کردن و به تصویر کشاندن اتفاقات NESTS ASH ،OROCHI،
• و در نهایت بهتر شدن ایراد هایی که قبلا وجود داشت.

جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4

اگر به دنبال یک بازی مبارزه ای عالی هستید که عملکرد عالی داشته باشد the king of fighters را معرفی می کنیم این نسخه منتشر شده از برترین سری نسخه های چند سال گذشته می باشد. اگر به دنبال تاریخ مشخصی برای انتشار این بازی با شخصیت ونسا هستید باید بگویم که متاسفانه هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده ولی به زودی شاهد اضافه شدن ونسا به دیگر شخصیت های این بازی خواهیم بود.ونسا چندمین شخصیت در بازی است؟ سومین شخصیتی که در این بازی معرفی می شود ونسا نام دارد قبل از او شخصیت هایی با نام های ریوجی و ویپ معرفی می شوند.

دو خبر خوب برای کاربران بازی the king of fighters 14:
اولین خبر خوب برای کاربران آمریکای شمالی این است که برای آنها پوسته های رایگان از این بازی به تعداد ۳ تا اختصاص داده شده است. دومین خبر خوب برای آن هایی است که به روز رسانی ۱.۱۰ را انجام داده اند. آنها نیز یک عدد ارتقای گرافیکی دریافت می کنند. ناشر و سازنده the king of fighters که “SNK playMore ” نام دارد تعداد شخصیت های این بازی را ۵۰ عدد معرفی کرده است .
طبق گفته او شخصیت های این بازی پلی استیشن با یکدیگر تفاوت دارند و هیچکدام شبیه به یکدیگر نیستند. حتما متوجه این موضوع شده اید که SNK play More تصویرهای زیبایی از مبارزات و نبردهای خود منتشر نمی کند و این موضوع از سیاست های این سازنده است.اما با این حال همین تصاویر منتشر شده هم کیفیت بالایی دارند.

“سبک بازی”
سبک این بازی معرفی شده مبارزه ای و اکشن می باشد. اگر خاطرتان باشد، در نسخه پیشین سیستم ۳ به ۳ این بازی حذف شده بود اما در نسخه اخیر این قابلیت بر گشته است شما یک تیم ON _ 3 _3 هستید که نبردها همیشه به حالت تک به تک اجرا می شوند، حال بستگی به بازی خودتان دارد که در این نبردهای ۳ به ۳ شکست بخورید یا پیروز شوید!!
در واقع این بازی PS4 برای همه بازیکنان خود جذابیت داشته چه بازیکنان قدیمی و چه بازی کنانی که برای بار اول این بازی را تجربه می کنند. چون فضایی که برای بازی طراحی و ساخته شده این حال و هوا را ایجاد می کند. در ضمن در سال ۲۰۱۷ این بازی برای رایانه های شخصی هم قابل دسترسی شده است که زبان آن انگلیسی و نوع فایل آن ISO می باشد.بازی the king of fighters xiv که نسخه چهاردهم آن چندی پیش برای پلی استیشن ۴ هم منتشر شد یکی از بازی های اکشن در عرصه خود است که رقیب های زیادی را برای خود برانگیخت زیرا عملکرد خوبی که داشت و طرفداران زیادی را به خودش جلب کرد.

” داستان بازی ”
اگر به دنبال داستان منحصر به فرد و خاصی برای این بازی هستید باید بگویم که در این بازی شاهد داستان خاصی نیستیم!قهرمان سری قبل مسابقه های king of fighters همه مبارزان بازی را به چالش می کشاند این قهرمان بزرگ آنتونوو نام دارد اکنون هر کدام از تیم ها که بتواند در مرحله آخر نبرد با آنتونوو او را شکست دهد قهرمانی این دوره را از آن خود می کند! شاید شما فکر کنید که مدت این مسابقه بسیار کم است اما در حقیقت این مسابقه شامل تیم های متفاوتی می باشد که هر کدام از تیم ها مبارزات مختلفی را انجام می دهند.

جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر Vanessa بازی The King of Fighters 14 PS4

شایان ذکر است که هر سه شخصیت را می توانید به انتخاب خودتان برگزینید. با هر بار مسابقه دادن با این شخصیت ها شما شاهد تصاویر و صحنه های جدیدی خواهید بود. برخی از این صحنه ها آشکار کننده و بازگو کننده یک سری اتفاقاتی است که در نسخه های قبلی اتفاق افتاده است اگر شما نسخه قبلی را بازی کرده باشید حتما متوجه این حقایق می شوید.
درسته که گفتیم داستان مخصوص به خودش را ندارد، اما محتویات این بازی به گونه ای است که بازیکن را مدام تشویق می کند تا به ادامه بازی بپردازد. یکی از سیاست های بازی the king of fighters xiv این است که زمان قسمت داستانی این بازی شما به هیچ وجه عکس یا فیلم نمی توانید ضبط کنید! این هم به دلیل فاش نشدن صحنه های سینمایی این بازی است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =