جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin’s Creed: Conspiracies PS4

جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin's Creed: Conspiracies PS4

جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin’s Creed: Conspiracies PS4

گیمر ها وقتی طرفدار یک چیز می شوند حاضرند حتی جانشان را نیز برای آن بدهند. آنها از هر چیزی که راجب آن بازی PS4 و محصول باشد استقبال می کنند و همیشه دوست دارند کلکسیونی ازوسایل مربوط به بازی ها داته باشند. یکی از وسایلی که خیلی از افراد به آن علاقه مند هستند کتاب های کمیک است. در این کتاب ها یک داستانی از یک مجموعه ای روایت می شود.
قطعا اگر در کودکیتان طرفدار بتمن و سوپر من و کلا ابر قهرمانان بوده اید یکبار کمیک بوک های آنان را خریده اید.
در این کتاب ها یک داستان با اصویر و دیالوگ های کوتاه نوشته می شود و گرافیکش برای هر عاشق این سبک جذاب است. معمولا داستان کمیک بوک ها با بقیه داستان ها فرق دارد. اگر طرفدار این کمیک ها باشید متوجه می شوید کت منظورم چیست. نوع روایت داستان بر خلاف همه کااب داستان هایی است که شما در زندگیتان خوانده اید و اگر این کتاب هارا بخپانید عاشقشان می شوید.

جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin's Creed: Conspiracies PS4
جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin’s Creed: Conspiracies PS4

فیلم های ابر قهرمانی ای مانند اسپایدر من از روی همین کمیک بوک ها ساخته اند و قطعا متوجه قدیمی بودن این کتاب ها و مهم بودنشان شده اید. از طرف دیگر بسیاری از فیلم ها چاشنی شان از روی همین کمیک ها گرفته شده است مانند فیلم دد پول که به طور کل نقطه قوت فیلم و اصلی اش از روی کمیک بوک آن شخصیت ساخته شده است. اما بعد از موفقیت کمیک بوک ها در عرصه فیلم و سریال، کمپانی هایی که این کمیک هارا تولید می کردند تصمیم به عرضه کمیم با محوریت گیمینگ گرفتند.
تا به آنروز کمیک های مختلفی از بازی های ویدیویی تولید شده . البته فقط ربط به بازی ها داشتند و موضوعشان مطابق با موضپع داستان بازی نبوده است. برای مثال مدتی قبل کمیک بوک های بازی اورواچ منتشر شد و توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند. و یا حتی کمیک بوک هایی که نتوانستند معروف شوند ولی به قدری زیبا یک بازی را به تصویر و روایت کشیده بودند که همه گیمر هارا به خپد جذب می کردند.
حال به تازگی کمپانی Conspiracies اعلام به ساخت نسخه جدیدی کامیک بوک از مجموعه بازی های اساسینز گرید کرده است. این مجموعه را همه گیمر ها می شناسند. مجموعه مخفی کاری ای که سبک مخفی کاری را همیشه جذاب نگه داشته است. مجموعه ای که شما در آن نقش یک حشاشیون را دارید و باید با استفاده از قابلیت های مخفی کاریتان سعی کنید مراحل را رو به جلو ببرید. این مجموعه همیشه در زمان های بسیار قدیمی و باستانی روایت شده است مانند مصر ، پاریس قدیم و …
کاراکتر اصلی بازی با کمک یک دستگاه که به آن وصل میشود از این زمان به گذشته سفرمی کند البته جسمش در این زمان می ماند ؛ قصد دارد تا تاریخ را عوض کند و شما در بسیاری از قسمت ها وقایع تاریخی بسیاری را از نزدیک می بینید. برای موال در برادر هود شما آندن عیسی مسیح را می بینید که باید از او در مقابل دشمنان محافظت کنید. اما این کمپانی تصمیم به یک برنامه جدید گرفته. این کمیک بوک در رمان جنگ جهانی دوم روایت خواهد شد.

جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin's Creed: Conspiracies PS4
جزئیات و بررسی کتاب کمیک بازی Assassin’s Creed: Conspiracies PS4

همانطور که می دانید در زمان جنگ جهانی دوم هیچ اساسینس کریدی تا به امروز معرفی نشده است.به نظر ایده جالبی می آید به هر حال جنگ جهانی دوم مربوط به قرنی که در آن هستیم است و روایت آن برای ما بسیار جالب خواهد بود. البته به این نیزاشاره کنیم که این کمپانی شال پیش برای مجموعه اساسینز کرید یک کمیک بوک طراحی کرد که در زمان اساسینز کرید اوریجینز روایت می شد.
البته با داستان بازی پلی استیشن تفاوت داشت و در کمی بعد در همان مکان روایت می شد.
این کمیک بوک توانست نظر گیمر هارا جلب کند و تبدیل به یک کمیک بوک جذاب شود. حال در این نسخه از کمیک بوک جدید شما در نقش کاراکتری به نام اِدی گورم قرار می گیرید و بعد از این که متوجه می شوید که روس ها قصد به دست آوردن سلاح اتمی را دارند به مبارزه با آنها و جلوگیری از دسترسی آنان به این سلاح می روید. این کمیک با نام Assassin’s Creed: Conspiracies در تاریخ ۱ آگوست به صورت فیزیکی و آنلاین منتشر خواهد شد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این کمپانی با این نسخه و روایت متفاوت زمانی اش می تواند موفق شود یا خیر. نظرات خود را پیرامون این کمیک بوک با ما در میان بگذارید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =