جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4

جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4

جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4

بنا به جدید ترین خبر ها از دنیای بازی، خبر های جدیدی به اطلاع ما رسیده است که امروز استودیو Ys Net به طور رسمی اعلام کرده است که شرکت دیپ سیلور قصد دارد بازی Shenmue 3 را منتشر کند و در تمام دنیا عرضه کند. این کمپانی ناشر بازی هایی چون بازی Saints Rowiv و بازی Dead Island و بازی Home front :The Revolution بوده است. کارگردان بازی Shenmue 3 آقای یو سوزوکی این چنین بیان کرد :
من بسیار خوش حال هستم به خاطر بستن قرار داد با شرکت دیپ سیلور، شرکتی که از زنان و مردان خوبی تشکیل شده است که برای انتشار بازی های ژاپنی خیلی علاقه دارند. دیپ سیلور عشق زیادی به بازی های ژاپنی،سری shenmue و هوادارانش داشته است و به خاطر همین موضوع من مطمئن هستم که برای بازی Shenmue 3 بهترین شرکت را برای هم کاری و بستن قرارداد پیدا کردیم.

جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4
جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4

هم چنین استودیو دیپ سیلور در وب سایت خود این خبر را اعلام کرد و گفته است که بازی فقط برای کنسول پلی استیشن ۴ و پی سی به شکل دیجیتال منتشر خواهد شد و برای پلت فرم های دیگر منتشر نمی شود. در واقع انتشار این خبر بعد از تمام شدن کمپین کمک های مردمی بازی بود. کمک های مردمی رکورددار بیشترین پشتیبانی مالی برای یک بازی ویدیویی را در برداشت.
برای ساختن این بازی حدودا ۷۰ هزار نفر و مبلغ ۶ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۲۹۵ دلار توسط مردم جمع شد که احتمال دارد، موقع نوشتن این مبلغ بیشتر هم شده باشد. در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2015 وقتی از بازی Shenmue 3 رو نمایی شد هنوز ناشر بازی مبهم بود و معلوم نبود که آیا سونی انتشار بازی را به عهده می گیرد یا شرکت های دیگر. شرکت Ys Net آن موقع گفت که سونی در ساخت، تبلیغ و حمایت خود برای عرضه ی بازی به استودیو Ys Net کمک خواهد کرد و هیچ وجهی از پول جمع شده توسط کیک استارتر را قبول نخواهد کرد و همه ی پول به استودیو Ys Net تعلق دارد.
هنوز معلوم نیست، حالا که هم کاری این استودیو با دیپ سیلور شروع شده است، با سونی هم کاری خود را تمام می کند یا استودیو برنامه ی دیگری در نظر دارد. امیدواریم در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۷ خبر ها و اطلاعات بیشتری راجع به بازی Shenmue 3 منتشر شود. کارگردان بازی آقای یو سوزوکی و تیم سازنده اش خیلی تلاش کردند تا یکی از بهترین تجربه های بازی را برای بازیکنان به وجود آوردند. با تصاویر و تریلر های پخش شده از این بازی، متوجه بهتر شدن کیفیت بازی هستیم. هم چنین در این تصاویر، بهبود گرافیک و جلوه های بصری نسبت به قبل دیده می شود. کاراکتر های Ryo و Shenhua با کیفیت بهتری نشان داده می شوند.
آقای یو سوزوکی در مورد مدت زمان گیم پلی نیزچنین گفته است که مدت زمان بازی نسبت به نسخه های پیشین مجموعه، بیشتر شده است. او در صحبت هایش بیان کرده است که هنر های رزمی چینی در این بازی مورد استفاده قرار گرفته است و ماموریت های فرعی بازی با داستان اصلی بازی مرتبط خواهند بود. در این بازی Playstation بیشتر از ۱۰۰ فن مبارزه وجود خواهد داشت که بیشتر آن ها از نسخه های قبلی بر گرفته شده است. کارگردان بازی هم چنین گفته است که این بازی پایانی برای های مجموعه نخواهد بود و احتمالا داستان اصلی در این بازی تمام نمی شود و ممکن است شما در آینده قسمت چهارم مجموعه بازی های Shenmue را مشاهده کنید.
حالا بهتر است کمی بیشتر در مورد داستان بازی آشنا شویم. شروع داستان بازی در یک روستایی چینی به نام Baliv است که ریو در آن جا آغاز به کار می کند و مردم آن جا در برخورد با ریو محتاطانه عمل می کنند چون او ظاهر یک پسر شهری دارد و به دیگران شباهتی ندارد. در اوایل بازی Npc ها جواب ریو را نمی دهند و بازیکن باید اول با این اشخاص رابطه برقرار کند و بعد از مدت زمانی. که می گذرد، اعتماد آن ها را نسبت به خود جلب کند و کم کم آن ها پاسخ ریو را می دهند و به او در شرایط های متفاوت کمک می کنند.

جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4
جزئیات و بررسی کمپانی ناشر بازی Shenmue 3 PS4

شنهوا نیز از ابتدا به ریو کمک می کند چون که مردم روستا اعتماد بیشتر ی به شنهوا دارند و با او هم صحبت می شوند. مانند بازی های قبل، هر یک از مردم روستا، شخصیت مخصوص به خود را دارند و برنامه ی مختص خود را دنبال می کنند. البته تمرکز اصلی بازی بر روی کاراکتر ریو است و صدا گذاری ریو همان صدا گذاری بازی های قبلی است. تاخیر در زمان عرضه ی بازی به خاطر بهتر شدن هر چه بیشتر بازی است. بازی Shenmue 3 که بازی اکشن و ماجرا جویی جهان آزاد ژاپنی است و ادامه دهنده ی نسخه ی دوم این مجموعه است در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =