جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی

جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی

جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی

طی اخرین اخبار منتشر شده، گفته می شود که مدیریت شرکت سرگرمی های Sony در حال ترک این شرکت می باشد و قرار است جای خود را به شخص جدیدی بدهد. طبق این اخبار Andrew House مدیر داخلی این بخش پس از سال ها کار در شرکت Sony در نهایت از کار خود استعفا می دهد و از هواداران و همکاران خود خداحافظی می کند. مدتی قبل در اواسط ماه اکتبر، مدیر عامل بخش پلی استیشن، یعنی آقای Andrew House که سالیان زیادی برای این برند و موفقیت های آن زحمت کشیده بود، اکنون طی یک اطلاعیه بیان کرد که قصد دارد برای همیشه از کمپانی سونی جدا شود و از کار خود استعفا دهد.
البته او قول داده بود که تا پیدا شدن جایگزنی مناسب به کار خود ادامه می دهد تا این کمپانی با مشکلی مواجه نشود. پس از گذشت مدتی، تصمیم بر این گرفته شد که آقای John Kodera، معاون قبلی پلی استیشن، به عنوان مدیر جدید این کمپانی شناخته شود و جای Andrew House را پر کند. با وجود این که مدیر جدید معرفی شد، اما هاوس همچنان به مدت یکسال دیگر به فعالیت خود در این شرکت ادامه خواهد داد تا زمانی که تمام مراحل را برای Kodera آماده کرده باشد و مطمئن شود او در کنترل اوضاع تسلط کافی پیدا کرده است.

جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی
جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی

در این میان قرار است که House به عنوان رئیس هیئت مدیره در این بخش فعالیت داشته باشد. در ادامه ی این خبرها، آقای House بیانیه ای را منتشر کرد که طی آن به بیان خاطرات و تجارب خود در دنیای Sony پرداخت و به نوعی از هواداران و دوستداران خود به طور رسمی خداحافظی کرد که در ادامه به جزئیاتی از صحبت های او اشاره خواهیم داشت. آقای هاوس با اشاره به خاطراتی از دوران جوانی خود و گذراندن سالیان بسیار در شرکت پلی استیشن و بازی ها و سرگرمی های متعدد به این نکته اشاره می کند که حضور او در این شرکت و گذراندن مراحل مختلف تا به امروز شبیه به یک سفر هیجان انگیز و به یاد ماندنی بوده.
وی در میان صحبت های خود اشاره ی مختصری به تاریخچه و سرگذشت کنسول PlayStation می کند. وی توضیح می دهد که این کنسول طی سالیان دراز توانسته از پس مشکلات بسیاری بر بیاید و از راه های پر پیچ و خم و طولانی گذر کند تا به خواسته ها و اهداف خود نزدیک شود. هاوس مدعی است که آن ها همچون تمام شرکت ها و مردم دیگر، روزهای پر چالش و سختی های فراوان را پشت سر گذاشته اند، تنها با این امید که بتوانند رضایت کاربران و دوستداران این کنسول را به دست بیاورند.
در ادامه House به این نکته اشاره می کند که کنسول PlayStation هیچ موقع از سرگرمی و هیجان در بازی جدا نبوده و همواره در تلاش برای بهبود و پیشرفت گام برداشته. وی در این میان به روند رو به رشد این کنسول از ابتدا تا به امروز اشاره می کند و از موفقیت های این پلتفرم بسیار خوشحال است و احساس رضایت دارد، چرا که زمانی نسخه ی اول این دستگاه تنها برای سرگرمی کودکان و نوجوانان طراحی شده بود در حالی که امروزه شاهد تغییرات زیادی در آن هستیم به گونه ای که اکنون این کنسول به عنوان یک رسانه ی وسیع و مبتکرانه شناخته می شود.

جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی
جزئیات و بررسی کناره گیری اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی کمپانی سونی

دیگر هیچ محدودیت سنی برای این دستگاه وجود ندارد و به جایی رسیده که توانایی رقابت با تمام سرگرمی های شناخته شده در دنیا را خواهد داشت. همان طور که مشاهده می کنید با ورود نسخه ی چهارم از این کنسول و همچنین راه یابی قابلیت های واقعیت مجازی، دری تازه به روی گیمرها باز شده و این نتیجه ی انتخاب ها و امکاناتی بود که سازندگان و مدیران با صبر و حوصله برای کاربران به وجود آورده بودند. در این بین هاوس به زحمات همکاران خود در این شرکت اشاره می کند و بیان دارد که بسیار از حمایت ها و زحمات بی دریغ آنان ممنون است چرا که بدون تلاش شبانه روزی آنان رسیدن به جایگاه امروز غیرممکن بود.
هاوس نسبت به تمام این تلاش دوستان و همکاران خود ابراز قدردانی دارد.
در انتها House از تمام طرفداران این کنسول نیز قدردانی و تشکر ویژه می کند. او مدعی است که از دیگر نکات مهم و تاثیرگذار در روند رشد و موفقیت این کنسول، بدون شک حمایت های طرفداران آنان بوده. این شخصیت که اکنون کار خود را در کمپانی سونی تمام شده می داند نقش بسیار زیادی در راه اندازی و عرضه ی این دستگاه از ابتدا تا به امروز را داشته اما گویا اکنون تصمیم دارد به دنبال مسیرهای جدیدی در زندگی خود برود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =