جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one 

جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one 

جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one 

ذات کنجکاو انسان همواره در حال جستجو و کاوش در مورد پیشینیان و گذشته ای است که از آن بی اطلاع بوده است. پیشرفت ها فنی و تکنولوژی هم نتوانسته این احساس قوی را خاموش کند. باستان شناسی از علومی است که این روح سرکش و تشنه را کمی رام کرده است. موضوعات مرموز و معما گونه ای مانند اهرام مصر، معابد و آرامگاه های فراعنه جذابیت و کششی دارد که قابل انکار نبوده و در هر عصر و دوره ای طرفداران خود را دارد.
بر همین اساس بسیاری از بازی سازان، این اقبال عمومی را مد نظر قرار داده و بازی های جذاب و هیجان انگیز زیادی را به دنیای بازی های ویدئویی هدیه کرده اند. شاید بتوان گفت بازی Strange Brigade یکی از انواع خوب و قابل توجه در این حوزه است که از ترکیب مصر باستان و سبک تیراندازی، در این جایگاه قرار گرفته است. داستان این بازی در مورد رستاخیز دوباره ی ملکه Seteki است که می خواهد با کمک جان نثاران وفادارش حکومت شیطانی خود را در زمین، آغاز نماید.
طبیعی است در این میان طرف مقابل در صدد مبارزه با این نیروی شیطانی بر می آید. در این بازی داستان پر پیچ و خمی وجود ندارد. کل داستان همین بود که در چند سطر توضیح داده شد. تنها موضوع این است که گیمرها برای مبارزه با این ملکه ی شیطانی مجبورند محیط ها و فضاهای مختلفی را تجربه کنند و مرتب از یک مکان به مکان دیگر بروند تا در نهایت با ملکه Seteki روبرو شده و با مبارزه کنند. البته در این مبارزه باید بتوانند ملکه را شکست دهند.

جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one 
جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one

شما به عنوان یکی از اعضای این گروه وارد بازی می شوید اما باید بدانید اطلاعات زیادی در مورد شخصیت های اصلی گروه به دست نخواهید آورید. اعضای گروه شامل چهار شخصیت است که باید با آنها برای انجام این ماموریت همراه شوید. پس خیالتان راحت هیچ مقدمه ای برای شروع بازی وجود ندارد که شما حس کنید آن را از دست داده اید. انگار به ناگاه درون یک دنیای عجیب و غریب باستانی پرتاب می شوید و به شما دستور داده می شود با روح شیطانی ملکه Seteki مبارزه کنید و این دنیای مجازی را نجات دهید!
شاید پس از چند دقیقه بازی، شما هم زیاد این ماموریت را جدی نگیرید. چرا که فضای بازی اینگونه به شما القا می کند. برای اینکه حوصله تان از کشتن دشمنان در منطق مختلف سر نرود، چند معمای ساده و متنوع سر راه تان قرار داده شده تا با حل کردن آنها وارد مراحل بعدی بازی شوید و یا به صندوق های جوایزی دست یابید که در قسمت های مختلف تعبیه شده اند. کمی که در بازی جلو می روید به بخشی می رسید که حملات بی امان دشمنان را باید پاسخ دهید.
در ابتدا مجبورید با سلاح های ساده ی خود در برابر دشمنان مقاومت کنید اما اگر تیرانداز خوبی باشید و کمی هم شانس بیاورید می توانید با پولی که بدست می آورید سلاح های قدرتمندی برای خود تهیه کنید. بدین ترتیب با رد کردن این دشمنان سرسخت فضای بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد. خوب بازی Strange Brigade بعد از این بخش ها و با گذراندن ۲۰ ساعت تمام می شود! و چنانچه موفق به شکست ملکه شدید باید به شما خسته نباشید گفت.
چون به محتوای بازی، بیش از این پرداخته نشده است! زیاد هم نگران نباشید. استودیوی سازنده ی این بازی اعلام کرده است بسته های الحاقی جدیدی را برای بازی دوست داشتنی خود در نظر گرفته و در دسترس کاربران قرار می دهد. البته کاربرانی که نسخه ی سیزن پس را خریداری کرده اند به شخصیت معروف Bash دسترسی دارند. همچنین مراحل و محتوای زیادی در این بسته ی الحاقی گنجانده شده است. گفته می شود نقشه ای تازه در راه است که در کنار آن کمپین سه قسمتی هم وجود دارد که البته فعلا یک قسمت آن ارائه می شود.

جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one 
جزئیات و بررسی کیفبت بازی Strange Brigade بروی Xbox one

این بازی روی کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی قابل اجرا است. نکته ی جالب این است که ریبیلون اعلام کرده بازی Strange Brigade روی کنسول ایکس باکس وان ایکس با کیفیت بسیار عالی قابل اجرا است. گرچه اطلاعات زیادی در این باره بیان نکرده است اما این اطمینان را به کاربران داده است که کیفیت و رزولوشن تصاویر آن بالا بوده و در کمال تعجب، از صحنه های این بازی با درخشش و کیفیت عالی منتفع خواهند شد. وی همچنین اعلام کرد برنامه ای برای نمایش این بازی بر روی پلتفرم سوئیچ در نظر ندارند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =