جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد ۲۱ میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4

جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد 21 میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4

جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد ۲۱ میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4

کمپانی الکترونیک آرتز که خالق، سازنده و تولید کننده بازی محبوب Battlefield 1 است و این روزها رقابت مو به مویی را با بازی فورتنایت دارد، در آخرین اعلان رسمیش گزارش مالی خود را ارائه کرده که این گزارش از بازه ی زمانی ۱ آپریل تا ۳۰ ژوئن معادل مورخ ۱۲ فروردین تا ۹ تیر ماه می شود، مربوط است. طبق این گزارش در این بازه زمانی بازی ویدیویی Battlefield 1 رشد فوق العاده چشمگیری را داشته است که ما در این مقاله به آن می پردازیم.
این گزارش مالی کمپانی الکترونیک آرتز مربوط به سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۸ می شود که رشد چشمگیراین کمپانی را به نمایش می گذارد، نکته قابل توجه این امار نزدیک شدن فروش دیجیتالی بازی Playstation به فروش نسخه فیزیکی آن است که قبل از این گزارش مالی بی سابقه بوده و نشان دهنده ی این موضوع است که در آینده ای نه چندان دورتمامی خریدها چه در دنیای بازی های ویدیویی و چه خارج از آن دیجیتالی خواهند شد.

جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد 21 میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4
جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد ۲۱ میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4

اندرو ویلسون که یکی از سرمایه گذاران بنام وال استریت هم هست و مدیریت کمپانی الکترونیک آرتز را نیز برعهده دارد طی بیانیه ای سه ماه اولیه سال ۲۰۱۸ را فوق العاده برجسته دانست و امیدواری خودش را برای ادامه این روند با خبرنگاران در میان گذاشت همچنین او از حمایت بی سابقه تمامی کاربران و طرفداران بازی بتل فیلد تشکر و قدردانی کرد و به صورت رسمی اعلام کرد که بزودی سورپرایزهایی در رابطه با این بازی ویدیویی خواهیم داشت و تیم تولیدکنندگان اخبار مربوطه در این مورد را بزودی با هواداران خود در میان خواهند گذاشت.

همچنین اندرو ویلسون اضافه کرد :
این راندمان رشد در این سه ماه برای ما فوق العاده و خارج از تصور بوده، زیرا ما مشاهده کردیم که تعداد فوق تصوری کاربر به یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی این سال های ما پیوسته و این نوید موفقیت چشمگیر نه تنها برای این بازی بلکه حتی برای تمام تیم سازندگان این بازی بوده است.پیشرفت سه ماهه امسال ما فقط به بازی بتل فیلد محدود نمی شود و ما در بخش EA sports، با بازی های ویدیویی جنگ ستارگان و سیمز در قسمت آنلاین آنها و فرمت دیجیتالشان پیشرفت قابل توجه ای از نظر تعداد کاربر داشته و به نوعی پیشرانه ما در بخش دیجیتال تنها بازی بتل فیلد نیست و این دو بازی نیز کمک بسیاری به کمپانی و رونق کاری ما در کسب و کارمان کرده است.
برنامه ی ما در سال جاری فقط با پیشرفت مالیمان تمام نمی شود و ما به گروه خودمان افرادی فوق العاده قوی و با تجربه در این امر را اضافه کرده ایم تا به نوعی جواب این اعتماد کاربران به مجموعه خودمان را با افزایش کیفیتمان بدهیم و به شما کاربران عزیزمان نوید سالی پر از نوآوری و تنوع در بخش های مختلف را می دهیم که بعد تر از آنها آگاه خواهید شد، اما من می توانم به هواداران کمپانی الکترونیک آرتز این مژده را بدهم که در سال جاری تعدادی بازی های فوق العاده جذاب و جدید که سرشار از نوآوری هستند، ارائه خواهیم کرد.
همچنین در کنار آنها ما در بخش دیجیتال کسب و کار خود را فوق العاده رونق خواهیم داد و کاربران آنلاین ما تجربه جدیدی را در این زمینه خواهند داشت و علاوه براین تمرکز ویژه ای برای رشد بخش مسابقات دیجیتالمان خواهیم داشت، تا کاربران علاوه بر تجربه محیط های جدید، سرشار از هیجان و لذت غیر قابل تصور از این بازی پلی استیشن بشوند و صد البته باعث رشد الکترونیک آرتز طبیعتا خواهد شد.

جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد 21 میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4
جزئیات و بررسی گذشتن از تعداد ۲۱ میلیون اعضاء بازی Battlefield 1 PS4

در ادامه بلیک یورگنسن مدیر بخش مالی افزود:
ما تجربه غیرقابل باوری در زمینه درآمد سه ماهه اول سال داشته ایم و آن را مدیون بخش آنلاین خود هستیم و این پررونق ترین سه ماهه اول ساله این کمپانی بوده است و ما بر این هستیم که با رونق بخش آنلاینمان به پول سازی بیشتر در این بخش برسیم و خواهیم رسید. لازم به ذکر است که این بازی ویدیویی در سه ماهه اول سال جاری از مرز بیست و یک میلیون نفر کاربر گذشت و این موضوع به نوعی رکورد محسوب می شود.
کمپانی الکترونیک آرتز تمامی این درآمد ها و رکورد ها را مدیون ریسک بالایی است که به جان خرید آن هم با ساخت یک بازی ویدیویی در فرمت آنلاین در مورد جنگ جهانی اول، چرا که بتل فیلد تبدیل به پرچمدار این کمپانی شده است. لازم به ذکر است کمپانی الکترونیک آرتز درآمد خالصه ۳.۱۴۷ میلیارد دلار را در مدت محدودی کسب کرده است ! اگر شما جزء گیمرهایی هستید که در مورد این بازی اطلاعاتی را دارید و سروصدای آن به گوش شما هم رسیده است اما تا به حال آن را تجربه نکرده اید،پیشنهاد میکنیم وقت را از دست ندهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =