جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4

جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4

جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4

خبر جدیدی برای کاربران بازی محبوب و پر طرفدار Star Wars Battlefront از سوی استودیو دایس منتشر شده است. رویداد جشن Star Wars در اروپا، موقعیتی مناسب بود تا استودیو دایس خبر خوشی را به کاربران بازی Star Wars Battlefront بدهد. این استودیو در جریان این رویداد اعلام کرده که کاربران می توانند به مدت محدود یک هفته ای به تمام قهرمانان این بازی پی اس ۴ به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
به مناسبت رویداد برگزاری جشن Star Wars در اروپا بود که استودیوی سازنده این بازی، هدیه ای به کاربران آن داد و تمام کاربران بازی می توانند با مراجعه با حساب کاربری خود و ورود به آن در داخل بازی Star Wars Battlefront ، از هدیه ۵۰۰۰ Credit بازی (پول درون بازی) برخوردار شوند. این خبر برای بازیکنان این بازی بسیار خوشحال کننده می باشد اما نکته بعدی این است که این تنها جایزه اختصاص یافته به آنان نمی باشد.
خبر خوش دیگری هم برای کاربران در راه است و آن این است که تمامی بازیکنان خواهند توانست تا به تمامی قهرمانان موجود در بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. این مورد تنها به قهرمانان اصلی بازی اختصاص ندارد بلکه کاربران می توانند به تمام قهرمانان اصلی و هم چنین قهرمان هایی که توسط بسته های الحاقی که بعداً به بازی اضافه شده اند به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
البته این جایزه زمان محدودی دارد و به صورت دائمی نخواهد بود و علاقه مندان به دریافت این هدیه و دسترسی به تمام قهرمانان بدون پرداخت هیچ هزینه ای در حدود یک هفته وقت دارند. پس بهتر است سریع تر عمل کنید و از تجربه این هدیه ارزشمند بی نصیب نمانید.
این خبر توسط یکی از کاربران در توییتر منتشر شد و مسئولین گیم اسپات موفق به دریافت ۵۰۰۰ کردیت بازی بعد از ورود به حساب کاربری خود در بازی شدند.
پیام دیگری هم در ارتباط با رایگان شدن دسترسی به قهرمانان بازی بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و این خبر خوب را به کاربران اطلاع می دهد.

جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4
جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4

بخش مهمی از گیم پلی بازی مربوط به قهرمانان آن است چرا که از قدرت زیادی نسبت به سربازان عادی برخوردارند و موفقیت بیشتری را برای کاربر رقم می زنند؛ اما کاربران برای دسترسی به این قهرمانان باید هزینه زیادی صرف کنند و دسترسی به تمامی قهرمانان موجود در بازی به همین راحتی امکان پذیر نخواهد بود و به همین دلیل است که دسترسی رایگان به آن ها می تواند برای کاربران خوشحال کننده باشد.
خبر بعدی که می تواند برای کاربران جذاب باشد، این است که در طی هفته آتی، حالت آفلاینی برای بازی Star Wars Battlefront منتشر خواهد شد. هم چنین اطلاعاتی هم در خصوص بسته الحاقی با عنوان Death Star ارائه شد. این بسته شامل نقشه جدید دت استار خواهد بود و حالت بتل استیشن را به بازی PS4 اضافه خواهد کرد. این حالت کاربران را قادر می سازد تا به تجربه بخشی از داستان جنگ ستارگان بپردازند.
حالت بتل استیشن، به بازسازی صحنه منفجر شدن ستاره مرگ توسط “لوک اسکای واکر” از فیلم Star Wars: A New Hope خواهد پرداخت.این بسته سومین بسته الحاقی بازی Star Wars Battlefront می باشد. بسته های الحاقی قبلی، Outer Rim و Bespin نام داشتند و محتویات جدیدی را به بازی اضافه کرده بودند. بسته الحاقی Death Star نیز آیتم ها و محتویات جالبی را به بازی اضافه خواهد کرد که از جمله این موارد می توان به ۵ نقشه جدید اشاره کرد.
البته این تنها اتفاق این بسته نخواهد بود بلکه موارد دیگری مانند مانند اسلحه های جدید و Star Card هم به بازی اضافه خواهد شد. در مورد Star Cards باید بگوییم که آن ها یک دسته کارت می باشند که با پیشرفت شما و بالارفتن لول، آزاد شده و قابلیت خریداری پیدا می کنند. هر کدام از این کارت ها نمایانگر آیتم ویژه ای مانند نارنجک و یا تیر های یونی هستند.پس از اینکه موفق به آزادسازی هر کدام از آن ها شدید، باید ۳ عدد از آن ها را انتخاب کرده و همراه آن ها وارد مبارزه شوید.
در بازی تعداد قابل توجهی از این آیتم ها وجود دارد اما استفاده هر کدام از آن ها منجر به ورود به حالت Cooldown یعنی قفل شدن می شود. پول رایج موجود در بازی می تواند از زمان Cooldown آن ها بکاهد. هم چنین قهرمانان جدید نیز وارد بازی خواهند شد که از جمله آن ها می توان به Chewbacca و Bossk اشاره کرد. تمام این موارد می توان منجر به تجربه ای فوق العاده و جدید برای کاربر باشد و او را سرشار از لذت کند.

جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4
جزئیات و بررسی یک هفته رایگان شدن قهرمان های بازی Star Wars Battlefront PS4

در بازی Star Wars Battlefront، شاهد این موضوع هستیم که حداکثر سطح بازیکنان به ۹۰ افزایش یافته است و هم چنین برخی باگ ها در بازی که مربوط به قهرمانان و دشمنان شما بود را دیگر مشاهده نخواهید کرد. تمام این موارد در راستای بهبود بازی و ارائه یک محصول با کیفیت بوده است.بازی Star Wars Battlefront را می توان جزو یکی از بهترین بازی های سبک شوتر رقابتی دانست. البته یکی از ویژگی هایی که در این بازی وجود دارد و شاید به مذاق بسیاری از کاربران خوشایند نباشد این است که بعد از تجربه چند ساعت از این بازی، روند تکراری آن را شاهد خواهید بود.
سازندگان برای این که این نقص را برطرف کنند، اقدام به ارائه سیزن پس بازی نموده اند تا از این طریق بازی را همیشه سرزنده نگه دارند. اما چیزی که موجب ناراحتی کاربران شده است، قیمت این سیزن پس است که به نظر چندان عادلانه به نظر نمی رسد.کاربرانی که تمایل به دریافت این سیزن پس دارند، برای خرید آن باید ۱۱۰ دلار پرداخت کنند که مبلغ قابل توجهی می باشد و همگان از عهده آن برنخواهند آمد.
این موضوع باعث شده است تا کاربران این حس را داشته باشند که سازندگان بازی از ارائه این سیزن پس بیشتر بر کسب درآمد تمرکز داشته اند و هدفشان بهبود کیفیت این بازی نبوده است. تنها دو راه پیش پای کاربران وجود دارد: اولی اینکه این هزینه را متقبل شوند و از تجربه خوب سیزن پس بازی بی نصیب نمانند و دیگر آن که منتظر ارائه یک نسخه کامل تر از بازی باشند و آن را با هزینه کمتر دریافت کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =