۱.۶ میلیون کاربر بازی Fifa 18 در اولین هفته انتشار

جزئیات و بررسی 1.6 میلیون کاربر بازی Fifa 18 PS4 همزمان در اولین هفته انتشار

علاقه مندان به بازی فوتبال، دهه های بی شماری است که بیشترین جمعیت هواداران ورزشی را تشکیل می دهند و قطعا بازی های فوتبال طراحی شده برای کنسول های بازی نیز از طرفداران سایر بازی های کنسولی بیشترند. اگر شما نیز از هوارداران پر و پا قرص بازی فیفا Fifa هستید، این مقاله که در ارتباط با نسخه ی Fifa 18 است، می تواند برای شما جالب باشد.

جزئیات و بررسی 1.6 میلیون کاربر بازی Fifa 18 PS4 همزمان در اولین هفته انتشار
جزئیات و بررسی ۱.۶ میلیون کاربر بازی Fifa 18 PS4 همزمان در اولین هفته انتشار

از سری بازی های پر طرفدار Fifa از سوی کمپانی قدر EA Games برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و پی سی طراحی و عرضه می شود. نسخه ی Fifa 18 در سه نسخه ی متفاوت انتشار یافته است. یک نسخه با نام Fifa 18 استاندارد ادیشن، یک نسخه با نام Fifa 18 رونالدو ادیشن و نسخه ی دیگر با نام Fifa 18 آیکون ادیشن در دسترس کاربران این بازی قرار دارد. برای معدود کسانی که تاکنون با این بازی آشنایی نداشته اند یا برای آن دسته Fifa بازان که هنوز نسخه ی Fifa 18 را تهیه یا بازی نکرده اند، ممکن است این سوال پیش بیاید که تفاوت این سه نسخه با یکدیگر چیست؟

فیفا ۱۸ استاندارد ادیشن

فیفا ۱۸ نسخه ی استاندارد ادیشن کریستیانو رونالدو را قرض گرفته است و هشت کیت اختصاصی در آن هست که در آلیتیمیت تیم صورت می پذیرد. در نسخه ی Fifa 18 رونالدو ادیشن، تمام مزایای نسخه ی استاندارد وجود دارد. البته باید این خبر را داد که این نسخه برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند، سه روز زودتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

نسخه فیفا ۱۸ آیکون ادیشن

نسخه ی Fifa 18 آیکون ادیشن نیز دارای همه ی مزایا و آپشن نسخه ی رونالدو ادیشن است در حالی که علاوه بر آن ها پکیج های بازیکنان برترین تیم های هفته و بازیکن رونالدوی برزیلی نیز در دسترس خواهد بود. بازی جذاب و پر هوادار Fifa 18 برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس ۱ منتشر می گردد.
البته نسخه ی پی سی آن از سوی کمپانی اوریجن انتشار می یابد. عکس کاور نسخه های Fifa 18 استاندارد و رونالدو ادیشن، تصویری از کریستیانو رونالدو ستاره ی پرتغالی و بازیکن سابق رئال مادرید است اما در نسخه ی Fifa 18 آیکون ادیشن تصویر رونالدوی برزیلی جام ۹۸ را به عنوان کاور می بینیم. قیمت سه نسخه ی Fifa 18 با یکدیگر متفاوت است.

نسخه فیفا ۱۸ استاندارد

نسخه ی Fifa 18 استاندارد، با قیمت ۶۰ یورو، نسخه ی رونالدو ادیشن با قیمت ۸۰ یورو و نسخه ی آیکون ادیشن با قیمت ۹۰ یورو به فروش می رسد. این قیمت ها برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و پی سی یکسان است.

بررسی بازی فیفا ۱۸

آن طور که کمپانی مشهور EA Games سازنده ی بازی های Fifa ادعا و اعلام کرده است، آمار بازیکنان کنسول پلی استیشن ۴ در هفته ی اول انتشار بازی Fifa 18 به یک میلیون و ششصد هزار نفر رسیده است. این بازی از بهترین بازی هایی است که هر سال عده ی زیادی انتظار نسخه ی جدید آن را می کشند. اگرچه نمی توان بر موفقیت نسخه های گوناگون فیفا چشم بست، باید گفت که نسخه ی Fifa 18 نسبت به نسخه های سال پیشین رشد برجسته و قابل توجهی داشته است. این نسخه نشان می دهد کمپانی سازنده ی آن به این زودی ها قصد ترک میدان رقابت تنگاتنگ بازی سازان را ندارد و شاید تا مدت ها یکه تاز این میدان باقی بماند یا دست کم با اختلاف بسیاری از رقبای خود جلو بزند.

جزئیات و بررسی 1.6 میلیون کاربر بازی Fifa 18 PS4 همزمان در اولین هفته انتشار
جزئیات و بررسی ۱.۶ میلیون کاربر بازی Fifa 18 PS4 همزمان در اولین هفته انتشار

در نسخه ی Fifa 18 مشکلات بازی تا حد زیادی برطرف شده و پیشرفت چشمگیری در خصوص گیم پلی و گرافیک بازی دیده می شود. تعداد هواداران این بازی از طریق صفحه ی رسمی توییتر کمپانی EA Games منتشر شده است. آمار یک میلیون و ششصد هزار نفری اعلام شده از سوی کمپانی الکترونیک آرتز مربوط به بازیکنان آنلاین Fifa 18 بوده است. البته اطلاعات دیگری در مورد آمار بازیکنان نسخه های پیشین نیز مورد نیاز است تا بتوان درصد موفقیت Fifa 18 را واقع گرایانه تر سنجید اما در این مورد آماری از سوی کمپانی انتشار نیافته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =