بررسی ۱۰ بازی برتر دو نفره نینتندو سوییچ

جدیدترین کنسول ارائه شده توسط کمپانی نینتندو که نینتندو سوییچ نام دارد و این روزها تبدیل به یکی از پر طرفدارترین کنسول های بازی شده است. این کنسول حالت ترکیبی داشته و به صورت قابل حمل و ایستا می توان از آن استفاده کرد و به دلیل نیاز نداشتن به تلویزیون های مدرن برای پخش و استفاده آن در هر جایی بسیار پر طرفدار شده است.

دسته های خاص Nintendo Switch که جوی کان نام دارد، قابلیتی دارد که می توان آن را به دو بخش تقسیم کرد و به عنوان ۲ دسته جدا از هم از آن استفاده کرد. با داشتن دو دسته جوی کان می توان ۴ دسته در اصل داشت و از بازی های گروهی لذت برد. همین امر موجب شده کمپانی های بسیاری که برای این کنسول بازی طراحی می کنند، بر روی این قابلیت تمرکز کرده و بازی هایی با بیش از ۲ بازیکن طراحی کنند. این کنسول در کشور ما نیز طرفداران زیادی را جذب کرده است و به همین دلیل در این مقاله ۱۰ بازی برتر دو نفره یا بیشتر به اختصار توضیح داده خواهد شد.

بازی Arms

این بازی را خود نینتندو در سال ۲۰۱۷ با سبکی مبارزه ای طراحی و منتشر کرده است. در این بازی تعداد یک تا چهار بازیکن می تواند شرکت کند و مبارزه ای جذاب را انجام دهند. بیش از ۱۵ مبارز در این بازی وجود دارد و با استفاده از سلاح ها و دست ها به مبارزه می پردازند.

بازی Mario Tennis Aces

این بازی را استدیو Camelot Software Planning ساخته و نینتندو آن را در سال ۲۰۱۸ با سبکی ورزشی منتشر کرده است. بازی Mario Tennis Aces، بازی تنیسی است که می تواند به صورت تک نفره آفلاین و چند نفره آنلاین انجام شود. شاید در ظاهر بازی کودکانه ای به نظر برسد ولی معجزه ماریو مثل همیشه اتفاق افتاده و بازی را به بازی معتاد کننده ای برای همه سنین تبدیل کرده است.

بازی Rayman Legends: Definitive Edition

این بازی را استودیوی معروف Ubisoft ساخته و در سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است. بازی Rayman از بهترین بازی ها در سبک پلتفرمر دو بعدی است و حالت تک نفره و چند نفره را دارد. این بازی شامل مراحل بی نظیر با گرافیک بسیار خوب و صداگذاری های جذاب بوده و گزینه ای مناسب و مفرح برای بازی در جمعی دوستانه است.

بازی Kirby Star Allies

این بازی را استدیو HAL Laboratory طراحی کرده و نینتندو در سال ۲۰۱۸ آن را منتشر کرده است. بازی در سبک پلتفرمر دو بعدی است و به مانند تمام بازی های کربی، دو شخصیت صورتی و شکمو به ماجراجویی می پردازند. انجام این بازی برای از بین رفتن استرس پیشنهاد می شود. بازی Kirby Star Allies شامل مراحل متعدد با گرافیک زیبایی بوده است و محتوای آن به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

بازی Lovers in a Dangerous Spacetime

این بازی را Asteroid Base با سبکی پلتفرمر اکشن در سال ۲۰۱۸ طراحی و منتشر کرده است. بازی به صورت تک نفره و یا بیشتر قابل اجراست و گیمرها باید کنترل یک سفینه فضایی را در محیط های خطرناک بر عهده بگیرند. اگر تعداد بازیکنان بیش از یک نفر باشد باید با همکاری یکدیگر بازی را انجام داده و از سفینه محافظت کنند. این بازی برای جمع های دوستانه توصیه می شود.

بازی Mario Kart 8 Deluxe

این بازی را نینتندو در سال ۲۰۱۸ با سبکی مسابقه ای منتشر کرده است. این بازی تعداد بسیار زیادی شخصیت داشته که هر کدام از آن ها ماشین مخصوص به خود را دارند. طراحی بازی به گونه ای است که به کمک یک سیستم راهنمای رانندکی بتوان ماشین را در طول مسیر نگه داشته تا از جاده خارج نشود. قابلیت جذاب این بازی در دسته های جوی-کان خلاصه می شود. با وجود سنسورهای حرکتی در این دسته ها می توان از آن به عنوان یک فرمان برای کنترل ماشین استفاده کرد.

بازی Overcooked 2

این بازی را Ghost Town Games طراحی کرده و Team 17 در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است. در این بازی باید کنترل یک آشپزخانه را بر عهده گرفته، غذاهای مختلف بپزید و سفارشات رسیده را به موقع تحویل دهید. در این بازی هماهنگی گروهی برای به سرانجام رسیدن آن بسیار مهم است و تا تعداد ۴ نفر هم زمان قادر خواهند بود این بازی را انجام دهند.

بازی Super Smash Bros. Ultimate

این بازی را Bandai Namco طراحی کرده و نینتندو در سال ۲۰۱۸ آن را با سبکی مبارزه ای منتشر کرده است. حدود ۷۰ مبارز با فنون مخصوص به خود در این بازی وجود دارد و بازی ها به صورت دو نفره تا چهار نفره انجام می شود. می توان این بازی را به صورت تک نفره و به کمک هوش مصنوعی و یا مبارز آنلاین نیز انجام داد.

بازی Snipperclips Plus

این بازی را SFB Games طراحی کرده و نینتندو در سال ۲۰۱۷ آن را منتشر کرده است. این بازی فقط به صورت دو نفره انجام خواهد شد و در ابتدای انتشار کنسول سوییچ جز بازی های بسیار پر طرفدار شد. بازی از دو شخصیت Snip و Clip تشکیل شده که با کنار هم بودن و بریدن بخش هایی از بدن یکدیگر تبدیل به ابزاری برای حل معمای بازی شوند.

بازی Super Mario Party

این بازی را Ndcube طراحی کرده و نینتندو در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است. سوپرماریوی معروف با بیش از ۸۰ گیم مختلف هنوز هم طرفداران خود را دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =