۱۰ کاراکتر برتر مناسب برای بازی های پلی استیشن ۴

جزئیات و بررسی 10 کاراکتر برتر مناسب برای بازی های جداگانه پلی استیشن 4

در دنیای بازی همیشه داستان بازی و شخصیت های آن یکی از بخش های مهم در بازی بوده است. گاهی اوقات در بازی شخصیت های فرعی بازی پلی استیشن ۴ چنان جذاب بوده اند که نمی توان آنها را نادیده گرفت و به سادگی از انها گذشت. چرا که شخصیت پردازی در ان ها به قدری قوی بوده است که بازی کنان به راحتی می توانند با آن شخصیت ارتباط برقرا کرده است.

به همراه او در دنیای بازی قدم بزند، به جستجو بپردازند، به جنگند، مقابله کنند و یا هر کار دیگری که در غالب بازی می توان انجام داد. گاهی شخصیت ها با آنکه ظاهر پرداخت نشده ای دارند اما همین ظاهر ناکامل بسیار جذاب است. با این حال در این بخش به معرفی ۱۰ شخصت در بازی می پردازیم که ارزش آن را دارند تا به صورت جداگانه برای آنها بازی طراحی شود.

جزئیات و بررسی 10 کاراکتر برتر مناسب برای بازی های جداگانه پلی استیشن 4
جزئیات و بررسی ۱۰ کاراکتر برتر مناسب برای بازی های جداگانه پلی استیشن ۴

الکس ونس در بازی Half-Life 2

آنچه که این شخصیت را متمایز از دیگران می کند، زنده بودن اوست. لکس به قدری به شخصیت انسانی نزدیک است که بازی را وقعی تر از حد ممکن نشان می دهد. الکس در حین بازی شوخی می کند و همیشه در حال صحت است. انگار که در این دنیا از دست این دختر پر حرف خسته شده باشند و اورا وارد دنیای بازی کرده باشند تا کمی کم حرف تر شود اما تاثیری نداشته و با آن ظاهری که حالا انیمیشنی شده در اصل چیزی تغییر نکرده است. با این حال سری سوم این مجموعه بازی فعلا مشخص نیست ساخته شود یا نه و هنوز مشخص نیست الکس در این سری حضور داشته باشد یا نه.

شخصیت کورتانا در بازی Halo

با اینکه کورتانا یک شخصیت فرعی در بازی محسوب می شود و به عبارتی یک هوش مصنوعی بیش نیست اما جزو تاثیرگذارترین شخصیت های دنیای بازی محسوب می شود. کورتانا همانطور که گفته شد یک هوش مصنوعی است اما سرشار از احساسات بوده و ساخت شخصیتی او فراتر از یک کاراکتر معمولی در بازی است. چرا که روند داستانی بازی به او بستگی دارد.

کاپیتان پرایس در بازی Call of Duty

یکی دیگر از شخصتی هایی که به آن کم توجهی شده کاپیتان پرایس است و با انکه نقش اصلی داستان نبوده اما تاثیرش بر روی روند داستان بازی کمتر از شخصیت اصلی بازی نبوده. داستان و سرگذشت او زمینه ی ایجاد بازی را دارد.

کاپیتان کوارک در بازی Ratchet & Clank

کاپیتان کوارک با این که به عنوان یک شخصیت احمق شناخته شده است اما همین ویژگی او به اضافه ی بامزه بودنش از دلایل محبوبیتش است. از طرفی چون از کودکی با میمون ها سروکار داشته، بالاخره تحت تاثیر شخصیت آن ها هم قرار گرفته است و کاراکتر اورا جذاب تر کرده.

جزئیات و بررسی 10 کاراکتر برتر مناسب برای بازی های جداگانه پلی استیشن 4
جزئیات و بررسی ۱۰ کاراکتر برتر مناسب برای بازی های جداگانه پلی استیشن ۴

دستفروش در بازی Resident Evil 4

با اینکه در بازی حضور آنچنان در بازی نداشته اما شخصیت مرموزش در روند بازی بسیار تاثیرگذار بوده و همیشه در مواقع حساس بازی حضور داشته و جزو مفیدترین کاراکتر های فرعی محسوب می شود.

کلپ ترپ در بازی Borderlands

کلپ ترپ را می توان جزو محبوب ترین شخصیت های فرعی در بازی دانست که حتی در نسخه ی فرعی از بازی به عنوان یکی از شخصیت ها اصلی در بازی بوده است.

کلمنتاین در بازی Telltale’s The Walking Dead

دختر بچه ای که پدر و مادرش کشته شده و توسط شخصیت اصلی بازی یعنی لی به نوعی به فرزندی گرفته شده است. هرچند در سر جدید بازی به عنوان شخصیت اصلی بازی ظاهر شده است.

الی در بازی The Last of Us

الی را به لحاظ داستان زندگی اش و روح زیبایش که در بازی تاثیرگذار بوده می توان از شخصیت هایی دانست که ارزش ساخت بازی دارد.

دث استروک در بازی Batman: Arkham Origins

با آنکه این شخصیت نقش منفی دارد اما نمی توان بخاطر نقش منفی که دارد اورا از این لیست خط زد زیرا توانایی هایش در بازی واقعا قابل ستایش است.

ویتلی در بازی Portal 2

یکی از شخصیتی هایی که به طور نامحسوسی به شما کلک می زند و با شخصیت بانمک خود اول به یکی از بهترین دوستانتان تبدیل می شود و سپس از پشت به شما خنجر می زند. ویتلی را اصلا نباید از این لیست جا انداخت. بهترین بازی های PS4 را به صورت اورجینال ازما خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 17 =