جزئیات و بررسی ۱۲۹ سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی

جزئیات و بررسی 129 سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی

جزئیات و بررسی ۱۲۹ سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی

به تازگی کمپانی “بیلیزارد” اطلاعات تازه ای را در خصوص بازی Overwatch منتشر کرده است که به شدت موجب شگفتی مخاطبان شده است. این مجموعه اعلام کرده است که نسخه آزمایشی بیلیزارد بالغ بر ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار ساعت بازی شده است. پس از این که این خبر منتشر شد، هیاهوی زیادی در بین علاقمندان و مخاطبان کمپانی بیلیزارد به پا شد. جالب است بدانید که این زمان چیزی برابر با ۱۲۹ سال است! چندی پیش نسخه آزمایشی محدود Overwatch در دست عده ای از کاربران قرار گرفت.
اما بیلیزارد در این مدت گزارشی را در مورد این نسخه آزمایشی ارائه نداد. فقط پس از مدتی اعلام شد که بیلیزاد تصمیم دارد این بار نسخه آزمایشی این بازی را در اختیار گیمرهای بیشتری قرار دهد. زیرا با این کار می تواند سرورهای بازی را مورد بررسی و ازمایش قرار دهد. بیلیزارد برنامه خود را اجرایی کرد. اما باز هم در مورد موفقیت یا عدم موفقیت این نسخه ازمایشی صحبتی نکرد.

جزئیات و بررسی 129 سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی
جزئیات و بررسی ۱۲۹ سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی

فقط پس از مدتی اعلام کرد که این بازی در این مدت زمان بالغ بر ۱ میلیون و ۳۰۰ ساعت تجربه شده است. اگر چه تاکنون بیلیزارد صحبتی مبنی بر موفقیت یا عدم موفقیت این بازی نکرده است، اما با توجه به این میزان ساعت، به نظر می رسد که Overwatch این بازی شوتر تیمی آنلاین به شدت مورد توجه قرار گرفته است. البته تاکنون اطلاعات دقیقی در خصوص کاربرانی که این بازی را تجربه کرده اند، منتشر نشده است.
به عنوان مثال اصلا مشخص نیست که تاکنون چند کاربر نسخه آزمایشی Overwatch را امتحان کرده اند و یا هر کدام برای چند ساعت در این بازی حضور داشته اند. هم اینک زمان عرضه نسخه آزمایشی این بازی به تمام رسیده است. این بازی جزء عناوین جذابی است که برای پلتفرم های مختلف پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی فراهم شده است. اگر تمایل دارید تا بیشتر با ویژگی های Overwatch آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما باشید.

بررسی بازی Overwatch
حتما تاکنون بازی هایی را دیده اید که از گرافیک و کیفیت بصری فوق العاده ای برخوردار هستند. اگر چه برخی از این بازی ها به موفقیت دست پیدا می کنند، اما تعداد زیادی از آنها هم بدون حمایت کاربران در دنیای گسترده بازی های ویدئویی رها می شوند تا شکستی سنگین را برای تیم سازنده خود رقم بزنند. به نظر شما علت این شکست چیست؟ در صورتی که تیم سازنده زمان زیادی را برای ارائه محصولی با کیفیت صرف کرده است؟ ما پاسخ را می دانیم! بدون شک بازی هایی از این دست در بخش گیم پلی چیزی برای عرضه ندارند.
این گیم پلی است که بازی های ویدئویی را از آثار سینمایی تفکیک می کند. تا زمانی که یک بازی ویدئویی گیم پلی قابل قبولی نداشته باشد، چیزی برای عرضه نخواهد داشت. البته در میان بازی های نسل هشتمی عناوینی هم وجود دارند که علیرغم در برداشتن گرافیک و جلوه های بصری منحصر به فرد دیده می شوند. می دانید چه چیزی موجب دیده شدن این عناوین می شود؟
باز هم گیم پلی! البته در میان گیمرها، افرادی هم وجود دارند که علاوه بر گیم پلی به المان های دیگری هم توجه دارند و ترجیح می دهند تا یک بازی علاوه بر داشتن گیم پلی منحصر به فرد، دارای جلوه های بصری فوق العاده هم باشد. اگر جز این دسته از گیمرها هستید، حتما Overwatch را امتحان کنید. این بازی از ساخته های کمپانی بیلیزارد است. کمپانی که تاکنون بارها و بارها نشان داده است در ساخت عناوینش بیش از هرچیزی روی گیم پلی تمرکز دارد.
Overwatch جزء آن دسته از بازی های آنلاینی است که حتما ارزش امتحان کردن را دارد. این بازی خط داستانی سر راستی را دنبال نمی کند. در حقیقت این کاراکترها و قهرمانان بازی هستند که شما را در جریان بازی پیش می برند. قرار دادن کاراکترها و قهرمانان جذاب در یک بازی که هر یک از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند، اصلا کار ساده ای نیست. در واقع این اتفاق باید با تخصص و مهارت خاصی بیفتد.
مگرنه برخی از این قهرمانان در میان ویژگی ها و مهارت های سایر کاراکترها نادیده گرفته می شوند. خوشبختانه در Overwatch اصلا چنین اتفاقی نیفتاده است و شما با بازی مواجه هستید که هر یک از قهرمانان در جایگاه درست خودشان جایگذاری شده اند. در این بازی قهرمانان شرقی و غربی زیادی قرار دارند. اما هیچ یک به دیگر لطمه ای وارد نمی کنند. به طور کلی شما در این بازی با ۲۱ قهرمان مختلف رو به رو هستید که هر یک ویژگی های خاص و جذاب خودشان را دارند.
تصورش را بکنید که کنار هم چیدن ۲۱ قهرمان مختلف که یکی از ستاره های شرق باشد و دیگری از ستاره های غرب و هر یک جهانی خاص و متفاوت را داشته باشند، تا چه اندازه سخت و پیچیده است. اما بیلیزارد به خوبی این کار را کرده است و اگر نظر من را بخواهید، من تصور می کنم که این مهمترین کاری بوده است که بیلیزارد انجام داده است. بدون شک رسیدن به تعادل کار اصلا ساده ای نیست. اما این مجموعه به خوبی از پس این کار برآمده است. البته شاید در بخش هایی از بازی و با دیدن ظاهر برخی از قهرمانان تصور کنید که برخی از آنها قدرتمندتر هستند.

جزئیات و بررسی 129 سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی
جزئیات و بررسی ۱۲۹ سال بازی Overwatch PS4 با تجربه نسخه ی آزمایشی

اما کافیست تا با قهرمان مورد نظر به میدان مبارزه وارد شوید و ببینید که چطور بیلیزاد تناسب و تعادل را در میان تمامی این قهرمان ها به وجود آورده است. باید اعتراف کرد که تلاش بیلیزارد برای به تعادل رساندن قهرمانان بی نظیر است. شاید در ابتدای مسیری که در جهان بازی Overwatch پا می گذارید و با قهرمانان مختلف بازی رو به رو می شوید، کمی سر در گم شوید. اگر چنین شرایطی برایتان پیش بیاید، کافیست تا کمی به خودتان فرصت دهید و اندکی بیشتر با بخش های مختلف بازی آشنا شوید.
زمانی که خودتان را به درستی در فضای بازی تصور کنید، دیگر خبری از آن سردرگمی نخواهد بود. در این وضعیت احتمالا به درک درستی از جهان بازی Overwatch رسیده اید و توانسته اید به قهرمان دلخواهتان دست پیدا کنید. اگر بخواهیم به طور کلی در مورد بازی Overwatch صحبت کنیم، باید بگوییم که این عنوان جهان بسیار ساده ای دارد. البته المان ها و بخش های موجود در بازی اصلا ساده نیستند. اما کمپانی سازنده تمام تلاشش را کرده است تا این المان های یپچیده را در قالبی ساده در اختیار کاربران قرار دهد و در این راه موفق بوده است.
توصیه می کنیم پیش از اینکه یک قهرمان را انتخاب کنید، برای مدتی با تمامی این ۲۱ قهرمان همراه شوید. زیرا هر یک از آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند. با امتحان کردن تمامی آنها می توانید ضمن رسیدن به بهترین انتخاب، با ویژگی تمامی آنها آشنا شوید. با این کار ریسک شکستتان را به میزان قابل توجهی کاهش خواهید داد. در واقع هر چه که بیشتر در مورد ویژگی های سایر قهرمانان بازی Playstation بدانید، اطلاعات بیشتری برای ضربه زدن به آنها در میدان مبارزه در اختیار خواهید داشت.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Overwatch
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =