DLC جدید بازی Final Fantasy XV

جزئیات و بررسی DLC جدید بسته گسترش دهنده بازیکنان بازی Final Fantasy XV PS4

چنانچه از علاقه مندان به کنسول های بازی، گیم و بازی های جذاب امروزی هستید، این مطلب را دنبال نمایید. در این مطلب قصد داریم درباره ی بسته ی الحاقی جدید برای بازی جذاب فاینال فانتزی Final Fantasy XV صحبت کنیم. پس اگر شما هم از حرفه ای های این بازی هستید این مطلب می توان برای شما جذاب باشد.

بازی Final Fantasy XV

این بازی توانسته است پس از گذشت سال ها جهانی گسترده از شادی و اندوه را به هواداران خود هدیه دهد. عاشقان بازی فاینال فانتزی Final Fantasy XV خیلی خوب می دانند که از چه صحبت می کنیم. آنان به خوبی درک کرده اند که نسخه های گوناگون بازی فاینال فانتزی Final Fantasy XV تا چه حد توانسته است آنان را به عالمی متفاوت بکشاند و با احساسات قهرمانان درگیر کند. بازی جذاب و هیجان انگیز فاینال فانتزی Final Fantasy XV سرشار از نقش آفرینی است و مخاطب را با خود همراه می سازد.

جزئیات و بررسی DLC جدید بسته گسترش دهنده بازیکنان بازی Final Fantasy XV PS4
جزئیات و بررسی DLC جدید بسته گسترش دهنده بازیکنان بازی Final Fantasy XV PS4

داستان این بازی روایت کننده ی ماجراهای شاهزاده ای به نام نوکتیس است که به منظور و هدفی معلوم از قصر خارج می شود و همراه با دوستان وفادارش به نام های ایگنیس، پرومتو و گلادیوس یک ماجراجویی بی نظیر را آغاز می کند که مبتنی بر آشنایی با شهری به نام اینسامنیا است و زندگی تازه ای را برای شاهزاده همراهانش رقم می زند. در جریان بازی Final Fantasy XV قرار بر این است که شاهزاده نوکتیس با همبازی کودکی خودبه نام لونافری پیمان زناشویی ببندد. اما نیفلهیم، در واپسین لحظات با عهد شکنی و نقض پیمان داستان اصلی بازی فاینال فانتزی را رقم می زند.

اگر شما فیلم انیمیشنی Final Fantasy XV Kingsglaive را دیده باشید، در جریان تمام این اتفاقات هستید. اما اگر آن را تماشا نکرده اید، نگران نباشید. روند بازی و روایتگری داستان حین بازی موضوع را برای شما کاملا روشن خواهد کرد. مونتاژ و قرار دادن بخش هایی از فیلم Kingsglaive Final Fantasy XV توسط سازندگان در بازی فاینال فانتزی این امکان را برای مخاطبان و گیمر های عزیز بازی فراهم آورده است.

بسته ی گسترش دهنده ی Comrades یک DLC جذاب چند نفره برای بازی Final Fantasy XV است که به تازگی منتشر شده است. چندی قبل کمپانی تولید کننده ی بازی فاینال فانتزی با نام اسکوئر انیکس این بسته ی گسترش دهنده را منتشر نمود که خبر خوبی برای کاربران این بازی هیجان انگیز و جذاب بود. امکانی که در این بسته فراهم شده است این است که بازیکنان می توانند برای شخصیت های مرد بازی از چهره ی کاراکترهای لیبرتوس، نیکس و سونایتوس استفاده کنند.

بازیکنان فاینال فانتزی پس از این که کاراکتر ها و شخصیت های دلخواه و مورد علاقه ی خود را خلق کردند، می توانند وارد ماموریت های گوناگون جذاب و هیجان انگیز شوند و آن مأموریت ها را به اتمام برسانند. در اخبار تازه منتشر شده از بسته ی الحاقی DLC جدید Comrads برای بازی Final Fantasy XV، همچنین اضافه شدن یک بسته ی الحاقی رایگان نیز هست.

جزئیات و بررسی DLC جدید بسته گسترش دهنده بازیکنان بازی Final Fantasy XV PS4
جزئیات و بررسی DLC جدید بسته گسترش دهنده بازیکنان بازی Final Fantasy XV PS4

این بسته ی الحاقی رایگان با محوریت فیلم Kingsglaive Final Fantasy XV تهیه شده و در دسترس مخاطبان و کاربران بازی قرار گرفته است. بسته ی الحاقی رایگان جدید بازی فاینال فانتزی هم اکنون از طریق فروشگاه های ایکس باکس و پلی استیشن قابل خریداری و دانلود است. محتوای این بسته ی رایگان شامل چهره ی شخصیت های نیکس اولریک، سونایتوس بلوم و لیبرتوس آسیوم است که برای کاراکتر ها و شخصیت های مرد بازی در نظر گرفته شده است. البته جای کاراکتر کرو در این بسته واقعا خالی است.

یک ژاکت زیبا در بسته ی الحاقی قرار گرفته که هم کاراکتر های مرد و هم کاراکتر های زن آن را دریافت می کنند. آپدیت جدید بازی و بسته ی الحاقی تازه منتشر شده ی Final Fantasy XV بسیار جذاب، مخوف و هیجان انگیز است. این بازی تاکنون مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است که قطعا نقطه ی پایانی آن نیست و پویایی این بازی روشن بودن آینده ی آن را با جذب مخاطبان بیشتر رقم خواهد زد. بازی جذاب فاینال فانتزی را به همراه بسته ی الحاقی جدید آن می توانید هم اکنون از طریق کنسول های بازی پلی استیشن چهار و ایکس باکس وان دریافت نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =