بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII PS4

کمپانی سازنده بازی Call of Duty: WWII، اسلج همر، یک بسته جدید با نام Pathfinder را که حاوی ویژگی هایی در درون بازی می باشد، به معرفی رساند. به تازگی بازی Call of Duty: WWII وارد بازار فروش شده است و در دسترس بازیکنان قرار گرفته است، در جریان این بازی بازیکنان می توانند که برای باری دیگر بازی ای با محوریت جنگ های جهانی را به تجربه بپردازند و لذت تیر اندازی با اسلحه هایی که به صورت تک تیر انداز است را تجربه نمایند.

باید گفت که این بازی از انتقادات و بازخوردات بسیار مثبتی برخوردار شده است و طرفداران و بازیکنان این بازی از آن رضایت مطلوبی داشته اند. در حال حاضر با توجه به جدید ترین خبر هایی که از بازی ها به دست می آید، مطلع شده ایم که دو شرکت نشر دهنده و سازنده این بازی یعنی، شرکت اکتیویژن و استودیو اسلج همر، یک بسته و پک جدیدی را با نام Pathfinder برای آینده این بازی Call of Duty: WWII در نظر گرفته اند و آن را به عموم معرفی کرده اند و همچنین اطلاعاتی را نیز از این بسته جدید در اختیار قرار داده اند.

جزئیات و بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII PS4

البته باید اضافه کرد که این بسته نام برده، از آنچنان مضمون و محتوای پر و پیمان و خاصی بر خوردار نیست و اغلب برای آن دسته از افرادی مناسب خواهد بود که به دنبال امتیاز های XP در بازی های خود هستند. در طی این بسته الحاقی که به بازی Call of Duty : WWII افزوده خواهد شد، بازیکنان می توانند که از آیتم هایی در آن، نظیر امتیاز XP هایی برای سلاح های خود، XP هایی برای دیویژن های خود، کارت Calling، کلاه های جنگی بهرمند شوند و در حین بازی PS4 خود از آن ها استفاده کنند.

همچنین این گونه است که در جریان این Supply Drops هایی که به بازیکنان تعلق خواهد گرفت، آنان می توانند پوسته ها و یا همان کاور های جدیدی برای سلاح های خود را داشته باشند.موضوع جالب و البته مهم این است که برای دریافت این بسته الحاقی نام برده شده برای این بازی Call of Duty: WWII، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و به آسانی و به صورتی رایگان می توان این DLC را به دست آورد.

تنها موردی که برای دریافت این پک نیاز به انجام است، وارد شدن به قسمت چند نفره این بازی Call of Duty: WWII تا قبل از ۱۷ ماه نوامبر که همان بیست و شش آبان ماه بشمار می رود، و به بازی پرداختن در آن بخش می باشد، بعد از انجام این مورد هنگامی که بازیکنان به Hedquarter خود وارد می شوند، این امکان را خواهند داشت که صاحب این بسته الحاقی Pathfinder باشند.

جزئیات و بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی Pathfinder Pack بازی Call of Duty WWII PS4

در حالت کلی برای توضیحی از بازی Call of Duty: WWII اینگونه می توان گفت، که این بازی بیشتر برای جنبه داستانی اش است که به ارائه رسیده است و البته سازند گان این اثر نیز برای خلق این قسمت در بازی خود زحمات زیادی کشیده اند و به خوبی هم توانستند که نتیجه بگیرند. در این بخش سازند گان بازی از صحنه فیلم های سینمایی نیز بهره برده اند.

آن ها این قصد را داشتند تا با گنجاندن این تصاویر در ابتدای بازی خود مانند تکه تکه شدن سربازان، منفجر شدن قایق ها و حتی برخورد تیر و گلوله با سربازان، بتوانند آن میزان درد و سختی ای را که در آن زمان این سربازان متحمل شده بودند را به نمایش بگذارند و عمق فاجعه این نبرد ها را به نحو احسن به تصویر درآورند و البته با این کار یک شروع و افتتاحیه مهیج و عالی ای را برای خود به دنبال داشته باشند. این بازی Call of Duty: WWII در حال حاضر برای پیشانه های رایانه های شخصی، ایکس باکس ۱ و همچنین پلی استیشن ۴ در اختیار قرار گرفته و به عرضه رسیده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =