جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR

جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR

جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR

پس از این که در عرصه های مختلف مدیر عامل بخش بازاریابی سونی در راس کار بود و تمام اقدامات بر دوش او بود، هم اکنون معاون بخش بازاریابی سونی، مری یی، وارد بازار شده و در راس کار ها قرار دارد و تمامی اطلاعات را در بخش خرید و فروش این شخص انجام می دهد و گویا که تا به حال اجازه نداشته در چنین اموری دخالت کند و همیشه خود را به تنهایی در جمع و باند اعضای سونی قرار می دهد.
طبق اخبار تازه به وجود آمده یک بسته یا ویژگی جدید وارد بازی شده است این ویژگی جدید برای پلی استیشن وی آر و عنوان های ساخته شده آن به وجود آمده است که بازی turismo sport جزء بازی های این مجموعه است. این بسته جدید اضافه شده به بازی یک هدست جدید از این عنوان برای پلی استیشن وی آر به شمار می آید. چیزی که این بازی را تشکیل می دهد، ابزار و ویژگی های منحصر به فرد بازی است به گونه ای که پس از هدست، یک دوربین مخصوص پلی استیشن وی آر، یک دیسک که کاملا آپدیت شده و PS VR demo می باشد.

جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR
جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR

دمو های این عنوان حدود سیزده عدد هستند که دارای تنوع خاصی در واقعیت های مجازی هستند. تمامی این موارد ذکر شده در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و یک بازی بی نظیر را در تاریخ ثبت کرده اند که Gran turismo sport نام دارد. این بازی با قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار آمریکا و کانادا، برای کاربران در نظر گرفته شده که با توجه به کیفیت آن و مجموعه ویژگی های فراوانی که در این پکیج وجود دارد بسیار ناچیز است.
این بازی در بین تمام بازی های پلی استیشن وی آر توانسته بهترین رتبه و نمره را برای خود ثبت کند به گونه ای که تا به حال توانسته نمره ۷ و نیم را در یکی از معتبرترین سایت به روز خبری بازی های رایانه ای یعنی مرکزخرید برای خود اختیار کند و رتبه پنجم در بین بازی های واقعیت مجازی را کسب کند. بازی gran turismo sport تمام توان خود را در موفقیت و رسیدن به یک نتیجه درخشان به کار گرفته تا علاوه بر آینده درخشان بتواند فروش خوبی را در مجموعه واقعیت های مجازی برای خود رقم بزند. برای کاربران بازی در دنیای مجازی، حال و هوایی دیگر دارد که مشابه آن در هیچ جای دنیا مشاهده نشده است.
این بازی در روند آنلاین بودن تلاش فراوانی کرده اما همین بخش آنلاین بودن که بسیار هم مناسب نیست باعث شده که یک سری و تعداد اندکی از کاربران نسبت به این مجموعه بی نظیر دلسرد شوند و انگیزه ای برای ادامه این بازی نداشته باشند.
این بازی Playstation با وجود اینکه یکی از بهترین های واقعیت مجازی است اما به علت تک نفره بودن و تغییر نکردن قابلیت بازی به حالت چند نفره و حتی شخصی سازی بازی، آن را از دنیای کاربران علاقه مند دور کرده است.

جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR
جزئیات و بررسی باندل بازی Gran Turismo Sport PS VR

و تمام این ها به دلیل این است که مجموعه های دیگر این قابلیت را دارند و باعث شده اند که کاربران واقعیت مجازی کمی زیاده خواه شوند. همچنین این بازی محتوای مناسب و پیشرفته ای ندارد، برای مثال پیست مسابقات بسیار قدیمی و ساده هستند و تعداد ماشین های مسابقه ای کم است و حتی نمیتوان آن ها را از سایت های دیگر دانلود و یا خریداری کرد که باعث شده ابهت این بازی مقداری زیر سوال برود.
با وجود این مشکلاتی که از منتقدین به جای مانده است برای همه ما جای تعجب دارد که چرا تا به حال روند خوبی در توسعه داشته است مگر می شود بازی با عیب و نقص را کاربران بپذیرند؟ و جواب این بازی خلاصه می شود در واقعیت های مجازی که هر چقدر هم که بد باشد مخاطبین خاص خودش را دارد و این مسابقه کار هر کسی نیست. این بازی دارای دو محتوا و حالت میباشد که یکی از آن ها Arcade mode و دیگری sports mode هستند که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قابل بازی می باشند و از طرفی این بازی چرخه زمان ندارد و فقط در یک تایم ارائه می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهار =