بازی Dead Cells XBox One کمپانی Motion Twin

جزییات بازی Dead Cells ایکس باکس کمپانی Motion Twin

بازی Dead Cells از بازی های است که تجربه بسیار لذت بخشی را روی کنسول های ایکس باکس به شما خواهد داد. اگر قبل این بازی، بازی های مانند Castlevania و Sysmphony of the Night را امتحان کرده باشید متوجه خواهید بود که چه بازی فوق العاده ای بوده اند. نسخه آخر این دو بازی، بازی Dead Cells می باشد که جزو برترین بازی های انتشار یافته می باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی این بازی برای کنسول های ایکس باکس بپردازیم.

داستان بازی Dead Cells

داستان بازی Dead Cells یک داستان با خط مستقیم نیست و یا موضوع آن خاص نبوده و شما نقش کاراکترهای اصلی در یک محیط ظاهر می شوید که باید از مراحل آن رد شوید و در آخر بازی را به پایان برسانید.

جزییات بازی Dead Cells ایکس باکس کمپانی Motion Twin
جزییات بازی Dead Cells ایکس باکس کمپانی Motion Twin

در داستان این بازی برای دسترسی به اطلاعات داستانی می توانید نوشته ها را که در گوشه های بازی وجود دارد بخوانید.
واقعیت این است که سازندگان بازی Dead Cells ارزش زیادی برای داستان بازی قائل نبوده اند چرا که با وجود اینکه بازی اثری فوق العاده است اما بیشتر روی قسمت های دیگر آن تمرکز شده است و چنان از بازی لذت می برید که بخش داستانی آن را نمی بینید.

سبک بازی Dead Cells

بازی دارای یک سبک پلتیمر دو بعدی می باشد که مانند بازی های مشابه خود می بایست دشمنان را نابود و از سکوهای بلند بپرد و در کل بازی را تمام کنید.آنچه که باعث تفاوت این بازی با بازی های مشابه خودش شده کشته شدن شماست که هر بار کشته باید بازی را از اول آغاز کنید پس بهتر است که مراحل را یاد بگیرید تا مجبور نشوید که دوباره آن را تکرار کنید.

شما می توانید با کشتن دشمنان تان به مراحل مختلفی دست پیدا کنید. در مابین فضاهای این بازی مراحلی وجود دارد که می توانید آن ها را باز کنید و پیشرفت خودتان را داشته باشید. در بعضی از مراحل باز شده می توانید قدرت کاراکترتان را بیشتر کنید.

به هر حال از سبک این بازی می توان این موضوع را برداشت کرد که هدف از بازی لذت بردن و سرگرم شدن گیمر می باشد و بهتر است بازیکن هدف خود را در بازی تنها به پایان رساندن مراحل آن قرار ندهد.

Dead Cells، برترین بازی ایکس باکس

بازی Dead Cells به عنوان برترین بازی ایکس باکس توسط استریو Motion Twin ساخته شد که طرفداران زیادی را به دست آورد. بازی Dead Cells از بازی های سختی می باشد که دارای سبک Rouge Link می باشد. گیم پلی بازی هیجان بوده و در عین سادگی دارای ویژگی های منحصر به فردی دارد و طرفداران آن را به چالش وا می دارد و پس از هر بار از بین رفتن کاراکترتان بیشتر به بازی مشغول می شوید. بازی Dead Cells به عنوان برترین بازی منتخب برای کنسول های ایکس باکس برای سایر پلتفرم ها از جمله کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۴ و نینتندوسوییچ عرضه شده است.

چگونگی گیم پلی Dead Cells

این بازی های مورد علاقه بازیکنان امروزی می باشد. بازی از یک زندان شروع می شود که در آن بازیکن باید برای پیشروی به سمت جلو حرکت کند و با کشتن زامبی و موجودات به سمت جلو حرکت کند. بعضی از دشمنان دارای معجونی برایتان هستند که با کشتن شان می توانید آن ها را به دست بیاورید و قدرت خود را بیشتر و بیشتر کنید.

از دیگر موضوعات مربوط به گیم پلی بازی، ارتباط بین موضوعاتی است که ربطی به هم ندارند می باشد. کاراکترهای به نام Dark Souls و Metroid در این بازی برگرفته از فیلم Rogue می باشد. شما در این بازی بعد از دسترسی به راه های معین به تغییرات خاصی دست پیدا می کنید که می توانید پیشرفت خود را در بازی بیشتر کنید.

برای پیروزی باید راه تان را به پایان ببرید و در طول بازی کشته نشوید. بازیکن می تواند از سلاح ها و قابلیت های که در فروشگاه در اختیار می گیرد در بازی استفاده کند و ماندگار شود. اما اگر چنانچه در بازی پیشروی داشته باشد صاحب امتیازات زیادی خواهد شد.

جزییات بازی Dead Cells ایکس باکس کمپانی Motion Twin
جزییات بازی Dead Cells ایکس باکس کمپانی Motion Twin

برای مبارزه و رویارویی با دشمنان راه های گوناگونی را پیش رو دارید. شما می توانید از چنگ برخی دشمنان بدون دیده شدن بگریزید. بهتر است برای بهتر دانستن وضعیت شخصیت های بازی قابلیت های هر کدام را بخوانید تا بتوانید بهتر با آن ها مبارزه کنید.

بازی Dead Cells ویژه کنسول ایکس باکس

بازی Dead Cells روی کنسول های ایکس باکس باعث می شود که گیمر به خوبی بازی را درک کرده و با استفاده از برنامه ریزی های که با استفاده از فکرش اتخاذ می کند بتواند به خوبی روبروی دشمنان درآید.چنانچه بازیکن قادر به پایان رساندن بازی Dead Cells روی این پلتفرم نباشد اما رضایت خود را دارد.

مراحل گوناگون این بازی باعث می شود که برای گیمر علاوه بر لذت بخش بودن او را ترغیب کند که بازی را ادامه دهد تا پیشروی خوبی را داشته باشد.علاوه بر موارد گفته شده بازی دارای بخش جالب چند حالتی می باشد که می تواند نمونه ترکیبی باشد که بازیکن به سطح پایین بازی سقوط نکند.بازی Dead Cells از بازی های می باشد که به خوبی روی ایکس باکس اجرا می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 11 =