بازی Disc Jam کمپانی High Horse Entertainment

جزییات بازی Disc Jam PS4 کمپانی High Horse Entertainment

از بازی های ورزشی و هیجانی که برای پلی استیشن ۴ عرضه شده است بازی Disc Jan می باشد. این بازی علاوه بر پلی استیشن ۴ برای کامپیوتر های شخصی هم انتشاریافته است که البته روی پلی استیشن ۴ دارای ضعف های کوچکی می باشد که مانع از تجربه خوشایند بازی نمی شود.

روند بازی Disc Jam

بازی ترکیبی از تنیس و هاکی رومیز می باشد که روند ساده ای را دارد و در آن سه نوع ضربه به صورت یک راست، منحنی و آرام دارد که در موقعیت های گوناگون کاربرد دارند.آنچه که در نحوه بازی کردن شما اهمیت دارد سرعت عمل تان در بازی می باشد پس بهتر است در گرفتن و پرتاب دیسک سریعتر از حریفتان عمل کنید تا امتیاز بالاتری را کسب کنید.

گیم پلی بازی Disc Jam

گیم پلی بازی به این صورت می باشد که شما در یک سمت به بازی کردن می پردازید و با پرتاب دیسک در صورتی که رقیب نتواند آن را بگیرد امتیاز می گیرید و بالعکس. گیم پلی بازی Disc Jam نقطه قوت این بازی می باشد که بسیار عالی طراحی گردیده است به طوری که می توانید حس و حال این بازی را به خوبی درک کنید.

یکی از نقطه ضعف های گیم پلی کم بودن تنوع در حالت های بازی می باشد. هر چند که بازی مشابه تنیس می باشد اما حالت های بازی وجود ندارد چون هوش مصنوعی وجود ندارد و این در حالی است که شاید شما دوست داشته باشید تجربه هیجانی حالت های گوناگون این بازی را داشته باشید یا با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید.

جزییات بازی Disc Jam PS4 کمپانی High Horse Entertainment
جزییات بازی Disc Jam PS4 کمپانی High Horse Entertainment

بازی Disc Jam برای پلی استیشن ۴

بازی Disc Jam به وسیله کمپانی High Horse Entertainment برای پلی استیشن ۴ توسعه یافته است. این بازی یک بازی هیجانی و ورزشی است که گیمران را به خوبی سرگرم می کند. شیوه بازی به این صورت است که شما در یک طرف و حریف تان در طرف دیگر زمین بازی می ایستد و در صورت دریافت نکردن هر کدامتان کسب امتیاز را خواهید داشت. شما می توانید بازی Disc Jam را برای پلی استیشن ۴ تان دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

کاراکترهای بازی Disc Jam

از نظر کاراکتر بازی Disc Jam دارای ۴ کاراکتر است که ۲ تای آن ها زن و ۲ تای دیگر مرد می باشند که هر کدام در بازی کارآیی خود را دارند. اما بهتر است کاراکتری را انتخاب کنید که سریع باشد تا بتواند امتیاز بیشتری را به دست اورید.کاراکترهای بازی، بازی منحصر به فرد خود را دارند که لازم است تجربه کنید.

از بخش های جالب بازی شخصیت سازی کاراکترها می باشد که شما می توانید با به دست آوردن امتیاز و اعتبار پوشش خاصی را برای هر کدام از کاراکترهایتان انتخاب کنید که این بخش از ویژگی های خوب بازی به شمار می آید.

گرافیک بازی Disc Jam برای پلی استیشن ۴

گرافیک این بازی برای پلی استیشن ۴ خوب بوده اما حقیقت این است که گرافیک کلی بازی معمولی می باشد. بگذارید از طراحی کاراکترهای بازی شروع کنیم. طراحی کارکترها خوب است و خوشبختانه افت فریم مدارد. بافت های بازی چندان باکیفیت نیست و حالت مات را دارد. در کل گرافیک بازی متوسط است و شما را در بازی پیش می برد.

یکی از موارد قابل توجه در مورد گرافیک بازی Disc Jam، هنر زیبا و بصری می باشد که ابتدا گرافیک انیمیشنی آن برای بازی ساده به چشم می آید اما همین قضیه باعث می شود که بخش آنلاین این بازی جزء برترین بخش ها برای کنسول های نسل هشتمی (به ویژه پلی استیشن ۴) به حساب بیاید.

جزییات بازی Disc Jam PS4 کمپانی High Horse Entertainment
جزییات بازی Disc Jam PS4 کمپانی High Horse Entertainment

موسیقی و صدای بازی Disc Jam

موسیقی بازی قابل قبول بوده و حس خوبی را به گیمر القا می کند. افکت های صوتی زمان پرتاب، برخورد کاراکترها و فضا و محیط پشت بازی به خوبی صداگذاری شده و باعث رضایت گیمر می شود.

نقاط ضعف بازی Disc Jam

شخصیت های نه خیلی خاص این بازی، کارتون خسته کننده، رنگ بندی های تکراری از نقاط ضعف این بازی به حساب می آید که باعث می شود که تنوع در بازی کم شود و گیمر از بازی کردن سریع خسته شود.به طوری که بعد از مدت ها بازی دیگر علاقه ای به ادامه ی بازی ندارد و رغبت خود را از دست می دهد.

بخش آنلاین بازی Disc Jam

بخش آنلاین بازی Disc Jam به خوبی صورت گرفته است. با وجود نبود تنوع در بازی Disc Jam، وجود لگ و سایر عوامل هنری اما بازی همچنان هیجان انگیز است.در بخش آنلاین علارغم ویژگی های منحصربه فرد و عالی یک موضوع قفل بودن مراحل بازی است که باید با خرید درون برنامه ای باز شود که کمی آزردهنده می باشد.

بررسی بازی Disc Jam 

بازی های تنیس را باید در گذشته های دورتر مرور کرد که بیشتر به صورت ویدیویی می باشد.بازیJam Disc از بازی های است که برای پلی استیشن ۴ ساخته شده تا بار دیگر سبک بازی تنیس گونه را زنده کند.در نهایت اینب ازی دارای گیم پلی قوی با داشتن موتوری به نام Vnreal Engine 4 دیگر دچار مشکل نمی شود. هر چند که بازی از نظر هنری مانند بازی های ویدیویی ساخته شده و همین باعث پایین آمدن این اثر شده است.

اگر جزء کسانی هستید که بازی Disc Jam را برای پلتفرم پلی استیشن ۴ انتخاب کردید بهتر است کلا از انتخاب این بازی صرف نظر کنید و بازی های دیگر را امتحان کنید. بازی Disc Jam از بازی های است که توسط استریو Hight Horse Entertainment برای پلی استیشن ۴ ساخته شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 14 =