جشنواره ویژه جهانی پلی استیشن

جشنواره ویژه جهانی پلی استیشن

کمپانی سونی، در واقع غول کنسول های بازی دنیا تصمیم بر این دارد که نسخه ویژه کنسول پلی استیشن پرو جدید خود با نام Playstation 4 Pro 500 Million Limited Edition را به مناسبت آنکه توانسته تولید و فروش کنسول های بازی خود را از آغاز فعالیت خود یعنی سال ۱۹۹۴ به ۵۰۰ میلیون دستگاه رسانده را در جشنواره ۲۴ آگوست قرار دهد.

از خصوصیات منحصر بفرد در تولید و طراحی این نسخه که با عنوان PS4 Pro 500 Million Limited Edition نام گرفته است باید به پوسته نیمه شفاف آبی تیره حافظه هارد ۲ ترابایتی، کنترلر Dualshock 4 شفاف، یک دوربین پلی استیشن، پایه نگهدارنده عمودی و هدست مونو در بسته بندی آن اشاره نمود.

در ای میان دانستن آنکه رقم ۵۲۵٫۳ میلیونی در فروش کنسول های بازی پلی استیشن شامل فروش کلیه کنسول های بازی پلی استیشن یعنیPS2 ، PSP ، PS3 ، PS Vita ، PS Vita TV و PS4 خبر جالبی است که البته در این میان بالاترین حد فروش برای کنسول بازی پلی استیشن ۲ بوده که از آغاز زمان فروش این نسخه یعنی سال ۲۰۰۰ بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از آن تاکنون فروخته شده است. البته لازم به ذکر است که در نسخه ps4 نیز رقم قابل توجهی از فروش یعنی بیش از ۸۰ میلیون به چشم می آید.

البته می دانیم که این کمپانی بزرگ نام کنسول جدید خود را یعنی PlayStation 5 اعلام کرده که طی خبر های قرار گرفته شده قرار است این کنسول بازی در سال ۲۰۲۰ ارضه شود که در این میان احتمال می رود همچنان از سخت افزار های تولیدی AMD در آن بکار گرفته شود. و نسخه ۲۴ آگوست تنها جشنواره و هدیه ای بمناسبت ۵۰۰ میلیونی شدن فروش کنسول های بازی این کمپانی است

نکته دیگر اینکه سونی در نظر دارد تنها ۵۰ هزار دستگاه PS4 Pro 500 Million Limited Edition را به فروش برساند، در نتیجه برای بدست آوردن یکی از این پیشنهاد های ویژه که فروش آن از ۲۴ آگوست آغاز و به قیمت ۵۰۰ دلار بفروش می رسد باید از شانس خوبی برخوردار باشید.

مرکز خرید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =