جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی

جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی

جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی

استودیو Psyonix در سال ۲۰۰۸، یک بازی با عنوان Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars منتشر کرد که در کمال ناباوری با شکست مواجه شد و نتوانست نظر کاربران را به خود جلب کند. اما استودیوی سازنده آن، از کار ننشست و نسخه جدید این بازی را با عنوان Rocket League ارائه کرد که بر خلاف نسخه اول، توانست کاربران زیادی را جذب خود کند و نظر مثبت منتقدین را در پی داشته باشد.
Rocket League در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و پلتفرم های پلی استیشن ۴ و کامپیوتر های شخصی قادر به پشتیبانی از آن بودند. از مهم ترین ویژگی های این بازی، می توان به نبود Power-Up و پرداخت درون برنامه ای اشاره کرد که موجب می شود توانایی شما موجب پیشرفت تان شود. پیروزی در این مسابقه فقط و فقط به توانایی کاربر بستگی دارد و هیچ بی عدالتی را شاهد نخواهید بود. در ابتدای بازی، باید ماشین خود را انتخاب کنید و سپس وارد مسابقه شوید.
قوانینی در بازی وجود دارد اما شما می توانید این قوانین را شخصی سازی کرده و به دلخواه خود آن را تعیین کنید. ماشین های موجود در بازی قادر به پریدن و حتی از بین بردن دیگر ماشین ها با استفاده از افزایش نیترو هستند. برنده شدن در هر مسابقه، به شما این امکان را می دهد که جوایزی دریافت کرده و ازاین جوایز در راه خرید ماشین جدید یا وسیله های جدیدی برای شخصی سازی استفاده کنید.
وجود ویژگی Splitscreen در این بازی این امکان را به کاربران می دهد تا به صورت هم زمان و چهار نفره بر روی یک دستگاه، آن را تجربه کنند. شما می توانید از این ویژگی استفاده کرده و در یک تیم و با همکاری هم بازی را ادامه دهید یا اینکه، در تیم های جداگانه قرار گرفته و به رقابت با هم بپردازید. این بخش از جذاب ترین بخش های این بازی است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. وجود تنوع در گیم پلی بازی موجب می شود تا بازی حالت تکراری به خود نگیرد و از راه های متفاوتی قابل تجربه کردن باشد.

جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی
جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی

داشتن استراتژی نیز بسیار مهم بوده و بدون آن قادر به پیروزی در مسابقات نخواهید بود. از گیم پلی بازی که بگذریم، موسیقی و صداگذاری آن نیز به خوبی کار شده و دارای کیفیت بالایی است و توانسته حس بازی را به کاربر منتقل کند. به تازگی خبری از سوی استودیو Psyonix، منتشر شده است که از امکان جشن گرفتن به مناسبت تولد سه سالگی بازی Rocket League در دورن بازی خبر می دهد. در این خصوص، این استودیو اعلام کرده است که ما تولد سه سالگی بازی ذکر شده را همراه کاربران خود جشن خواهیم گرفت.
این جشن از طریق، یک رویداد که دارای چندین آیتم مختلف است، به بازی اضافه خواهد شد و مدت این رویداد، چند روز خواهد بود و تا ۲۳ جولای ادامه خواهد داشت. قابل ذکر است که رویداد مورد نظر، در تمام پلتفرم هایی که از این بازی پشتیبانی می کنند، قابل بازی خواهد بود و این پلتفرم ها عبارتند از: ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ، کامپیوترهای شخصی، مک و نهایتاً لینوکس.

این موضوع در توییت رسمی راکت لیگ هم مورد توجه قرار گرفته و در آن این گونه بیان شده است که:
“این رویداد که به صورت سالانه خواهد بود، از هم اکنون قابل اجرا در تمامی پلتفرم های ذکر شده می باشد. البته کاربران شبکه استیم، مجبور به دریافت به روزرسانی کوچکی خواهند بود تا قادر به استفاده از این رویداد باشند. بازیکنان برای یافتن مسابقه مورد نظر خود در این رویداد، باید مدتی صبر کنند چون که شرکت کردن دیگر بازیکنان در آن اندکی زمان بر خواهد بود.”
کاربران با دریافت جدیدترین به روزرسانی این بازی Playstation ، می توانند از رویداد مورد نظر بهره مند شوند.
البته نباید نگران حجم این به روزرسانی باشید چرا که آن حجم بسیار اندکی خواهد داشت. استودیو Psyonix، با قرار دادن یکی از استادیوم هایی که در نسخه قدیمی بازی وجود داشت در این رویداد، خواسته است به گذشته هم نگاهی انداخته و از آن هم یادی بکند. عنوان نسخه قدیمی این بازی، Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars می باشد که به صورت اختصاری SARPBC نامیده می شود.با خرید بازی PS4 از سایت ما لذت یک بازی خوب را تجربه کنید .
این نسخه قدیمی هم نزدیک تولد ۱۰ سالگی خود می باشد که تقریبا هم زمان با تولد سه سالگی نسخه جدید بازی است. نام استادیوم ذکر شده در بالا، Throwback می باشد و با استادیوم های موجود در نسخه جدید بازی، تفاوت دارد. یکی از مهم ترین این تفاوت ها را می توان در محل قرار گرفتن دروازه ها دانست. البته این استادیوم تنها ویژگی این رویداد نبوده و محتویات دیگری هم در آن وجود دارد. یکی از این موارد، جایگزین شدن بالون های این رویداد به جای جعبه های رویداد مشهور بازی است.

جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی
جزئیات و بررسی جشن گرفتن سه سالگی بازی Rocket League PS4 در داخل بازی

این بالون ها این امکان را به کاربر خواهند داد تا به جمع آوری آیتم های مخصوص سالگرد تولد بپردازند و در مقابل پیدا کردن هر آیتم، یک تخم طلا به دست بیاورند. این عملیات منجر به دستیابی شما به آیتم های مربوط به جعبه های سری قهرمان نسخه قدیمی بازی می شود.بازی Rocket League را می توان یکی از بهترین بازی های ورزش دانست که در نوع خود بی نظیر بوده و توانسته نظر مثبت کاربران را در پی داشته باشد و با انتشار این محتویات جدید نیز به جذابیت و محبوبیت آن اضافه خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =