جزئیات و بررسی جنگنده جدید در آپدیت بازی GTA Onlin

جنگنده جدید در آپدیت بازی GTA Online

آپدیت بازی GTA Online با محوریت جنگنده جدید منتشر شد که این بازی بر روی کنسول های بازی پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قابل اجرا است. در نسخه جدید این بازی جنگنده های جدیدی به بازی اضافه شده است. در آپدیت نسخه جدید تغییرات در بخش P-996 Lazer ایجاد شده است.

آپدیت بازی GTA Online
بازی GTA Online

بازی های پلی استیشن، اندروید، کامپیوتری و …. از بازار بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین کمپانی های مختلفی اقدام به ساخت بازی های پلی استیشن و … می کنند. بسیار از افراد اوقات فراغت خود را با استفاده از بازی های مهیج و هیجان انگیز پر می کنند. بسیاری از افراد نیز اخبار مربوط به آخرین نسخه بازی و ورود بازی های جدید توسط کمپانی ها و استودیوهای معروف را دنبال می کنند تا به محض اطلاع از ورود بازی آن را خریداری و استفاده کنند.

بازی GTA Online یک بازی اکشن می باشد که در آپدیت جدید این بازی جنگنده های جدید به آن اضافه شده است. در بروز رسانی جدیدی که در این بازی انجام شده محتوای جدیدی به همراه جنگنده های P-996 Lazer به همراه تخفیف ها و آیتم های دیگر در بازی اضافه شده است و بازی را به روز نموده است. کمپانی بزرگ و معروف راک استار گیمز که یکی از معروف ترین کمپانی ها در زمینه ساخت بازی می باشد در جدیدترین محتوای خود در بخش چندنفره بازی GTA Online را برای اکثر کنسول های بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی منتشر نمود.

علاوه بر این کمپانی در بروزرسانی خود علاوه بر تخفیفات و امتیازهایی که آخر هفته دارد؛ هفته جاری نیز یک وسیله نقلیه شگفت انگیز دیگر به همراه دیگر آیتم ها به بازی اضافه نموده است تا کاربر به راحتی بتواند آنها را خریداری کند و از بازی لذت ببرد. با محتوای جدید ایجادشده در بازی بازیکن می تواند همچنان هدایت جنگنده های قدیمی خود P-996 Lazer را در اختیار بگیرد. این جنگنده های قدیمی در نسخه های قبلی این بازی در ماموریت های مختلف دیده شده اند و در نسخه جدید بازیکن می تواند با مراجعه به بخش Warstock Cache و Carry آن ها را خریداری کند و از بازی خود لذت ببرد.

در آپدیت نسخه جدید کمپانی راک استار علاوه بر ایجاد تغییرات در P-996 Lazer در قسمت دیگر این بازی و در بخش Race Creator نیز تغییرات و آیتم هایی را به بازی اضافه نموده است که به بازیکن این اجازه را می دهد تا بازیکن بتواند Transform Race های مورد نظر خود را خلق کند. توجه داشته باشید که در این بخش Transform Race وسیله نقلیه شما اعم از موتور سیکلت، اتومبیل و هواپیما و دیگر وسایل نقلیه ای که شما استفاده می کنید با توجه به محیط بازی تغیری پیدا می کند و این یکی از آپشن ها و امکانات جدید نسخه آپدیت شده بازی GTA Online می باشد که محیط دل نوازی را برای بازی پدید می آورد.

جنگنده جدید در آپدیت بازی GTA Online
جنگنده جدید بازی GTA Online

علاوه بر ایجاد این تغییرات در بخش Stunt Race نیز تغییراتی به چشم می خورد. کاربرانی که به دنبال این هستند که اعتبار داخلی بازی خود را در بخش $GTA و RP افزایش دهند هم اکنون این موقعیت برای خرید اعتبار داخلی در بازی فراهم است. برخی از حالت های این بازی مهیج در تاریخ ۲۰ آذر ۱۱ دسامبر قرار است منتشر شد که در این حالت دو برابر اعتبار داخل بازی به کاربر اعتبار می دهد. برای آگاهی از این حالت های موجود در بازی که دو برابر $GTA و RP در خود دارند، در ادامه همراه باشید این حالت ها به قرار زیر می باشد.

حالت های موجود در بازی که دو برابر $GTA و RP در خود دارند

  1.  Transform Races
  2. Special Vehicle Work
  3.  Biker Contract Missions
  4.  Motor Wars
  5.  Stockpile
  6.  Every Bullet Counts
  7.  Inch By Inch
  8. Running Back
  9.  Bodyguard and Associate Salaries

بسیاری از آیتم های موجود در بازی دارای تخفیف می باشند که می توانید از آن ها استفاده کنید. این بازی دارای محیط دلنوازی است که یک بازی اکشن و ماجراجویانه را در دل داستان روایت می کند. در این بازی از المان های، تصاویر گرافیکی و هنری به صورت حرفه ای استفاده شده است طوری که محیط را برای بازیکن واقعی می کند. در این بازی شما می توانید از وسایل نقلیه مختلفی متناسب با محیط استفاده کنید.

سخن پایانی در مورد آپدیت بازی GTA Online

آپدیت بازی GTA Online با محوریت جنگنده جدید منتشر شد که این بازی بر روی کنسول های بازی پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قابل اجرا است. در نسخه جدید این بازی جنگنده های جدیدی به بازی اضافه شده است. در آپدیت نسخه جدید تغییرات در بخش P-996 Lazer ایجاد شده است. در بخش Race Creator نیز تغییرات و آیتم هایی به بازی اضافه شده است که به بازیکن این اجازه را می دهد تا بازیکن بتواند Transform Race های مورد نظر خود را خلق کنید.

همچنین در این بخش وسیله نقلیه شما متناسب با محیط تغییر می کند. اگر به دنبال یک بازی اکشن، جنگی و ماجراجویانه هستید بازی GTA Online بک پیشنهاد عالی به شما می باشد. در آپدیت نسخه جدید این بازی محتوای جدیدی به آن اضافه شده است که می توانید آن را تجربه کنید. به هنگام اوقات فراغت و در خلوت دوستانه خود می توانید این بازی را انجام دهید و از هیجان به وجود آمده حاصل از بازی لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =