سبک بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush

حالت جدید بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush

کمپانی راک استار گیمز با شاهکار GTA ثابت کرد که یکی از بهترینی های بازار بازی ها می باشد. حال با تولید Red Dead Redemption نشان داده که هنرش تنها در ساخت سری جی تی ای نیست و هنوز هنر های زیادی در چنته دارد. شاید بتوان نسخه ی دوم این بازی را به عنوان بهترین ساخته‌ ی کمپانی تاکنون نام برد. چرا که یک هماهنگی بی نقص بین تمام المان ها وجود دارد.

حالت جدید بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush
حالت جدید بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush

پس از اتمام بازی و مرور تمام مراحل در ذهنتان نمی توانید بگویید کدام بخش از همه بهتر بوده و این هنر سازندگان است که از موزیگ گرفته تا گرافیک و گیم پلی همگی در یک سطح بسیار بالا قرار دارند. داستان این نسخه بسیار جذاب و طوفانی شروع شده تا جایی که گروه داچ در یک سرقت شکست می خوردند و به یک منطقه ی پوشیده از برف فرار می کنند. این بازی از لحاظ داستانی هم بسیار قوی و سطح بالا پیش می رود.

برای مثال شخصیت پردازی ها این بار متفاوت است، داچ ون در لید که در نسخه ی قبلی بازیPlaystation 4شخصیتی منفی و بی اعصاب داشت که فقط به کشت و کشتار فکر می کرد این بار دارایی شخصیتی چند لایه و پیچیده است که شاید خیلی جاها بازیکنان با او همزاد پنداری زیادی کنند.
برای بیشتر آشنا شدن با داستان، توجه به صحنه های سینمایی و دیالوگ هایی که بین شخصیت ها رد و بدل می شود اهمیت زیادی دارد. در بین این صحبت‌ ها می توان با گذشته‌ ی گروه و نظر اعضای گروه درباره شرایط حال حاضر گروه اطلاعات زیادی به دست آورد. اگر به این بخش از داستان اهمیت ندهیم این صحبت ها می توانند خسته کننده جلوه کنند.
هارمونی و هماهنگی در همه جای بازی به خوبی رعایت شده، موضوع دیگری که در این باره باید به آن اشاره کنیم دنیای بازی است، وقتی از محیط برفی خارج می شویم و و با دنیای بزرگ Red Dead redemption 2 آشنا می شویم به خوبی متوجه این موضوع که دنیایی متفاوت از دیگر بازی ها خلق شده است می شویم.
Red Dead Online اخیرا برای بخش چند نفره ی بازی Red Dead Redemption 2 به بازار آمد و هنوز در حالت بتا قرار دارد، کمپانی سازنده یعنی راک استار سعی دارد با افزودن بخش هایی آن را بهتر کند. از نظر کمپانی بازی برای بهتر شدن، هنوز راه درازی در پیش وجود دارد چرا که طبق اخبار واصله قرار بر این است بازی چند ماه دیگر در حالت بتا باقی بماند.
آخرین آپدیتی که برای این بازی آمده Gun Rush نام دارد. این حالت که یک بتل رویال ۳۲ نفره است به این صورت پیگیری می شود که بازیکن باید وارد یک منطقه شده و در آن با کشتن بقیه بازیکنان به عنوان آخرین بازمانده برنده ی بازی شود.
همانند دیگر بازی‌ های موجود در این سبک میدان مبارزه رفته رفته کوچک تر شده و این امر باعث می شود کسی نتواند فقط با فرار و قرار گرفتن در گوشه ای آخرین بازمانده شود. همچنین وجود سلاح و مهمات مختلف در محیط دست بازیکنان را در بهبود وضعیت خود باز گذاشته است.

حالت جدید بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush
حالت جدید بتل رویال در بازی Red Dead Online PS4 با نام Gun Rush

مهم ترین قسمت آپدیت جدید راک استار، حالت گان راش است اما تغییراتی هم ایجاد شده. برای مثال قانون بازی دست خوش تحولاتی قرار گرفته است. برای مثال تحت تعقیب بودن دیگر مثل قبل نیست و بازیکن این انتخاب را دارد که در صورت موقت مقرر شده جریمه را بپردازد تا جرم‌ او پاک شود و در صورتی که این کار را انجام ندهد مورد حمله‌ ی جایزه بگیر ها قرار می‌ گیرد.
همچنین تعدادی چالش روزانه هم در بازی Playstation در نظر گرفته شده که از دیگر موارد می توان به امکان راحت تر وارد شدن به مود Parly اشاره کرد. این حالت برای فرار از دست بازیکنان مهاجم در دسترس می باشد. برای مثال اگر یک بازیکن مهاجم بیش از اندازه به شما حمله کرد، با کمک این حالت مدت زمان مشخصی از دستش خلاص شده و البته فراموش نشود که شما هم امکان آسیب رساندن به او را نخواهید داشت.
از دیگر حالت های جالب بازی می توان به Feud اشاره کرد. در این حالت اگر شخصی یا تیمی چندین بار با شما درگیر شدند با ورود به این حالت در یک نبرد کاملا منصفانه و برابر در برابر هم قرار بگیرید. گفتنی است زمان مبارزه در این حالت محدود و مشخص است. در این آپدیت، برای مشاهده ی سایر بازیکنان روی مپ تغییراتی ایجاد شده است. به این صورت که فقط در یک فاصله ی محدود این امکان وجود خواهد داشت به جز زمانی که یک بازیکنی بیش از حد برای کشتن شما اقدام کرده باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =