حالت نیو گیم پلاس به بازی Marvel’s Spider-Man

نیو گیم پلاس در بازی Marvel's Spider-Man

امسال Insomniac Games بازی با نام Marvel’s Spider-Man را با همکاری کمپانی سونی به عنوان ناشر به طور انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر کرد. این بازی با بهره گیری از شخصیت محبوب اسپایدرمن یا مرد عنکبوتی توانست خیلی زود به جایگاه یک بازی خوب پای بگذارد و هم گیمر ها را از بازی راضی کند و هم منتقدین را به تعریف از بازی وادار کند.

بازی Marvel's Spider-Man
بازی Marvel’s Spider-Man

قهرمانان مارول امروزه نه تنها در مدیوم سینما و تلویزیون درخشان و پر طرفدار هستند بلکه آن ها امروز مدیوم بازی های ویدیویی را نیز به چنگ آورده اند و بازی های ساخته شده از روی شخصیت ها و قهرمانان مارول بسیار پر طرفدار است.استودیو Insomniac  یکی از استودیو هایی است که یکی از ابر قهرمانان مارول را موضوع ساخت بازی خود قرار داده است ، این استودیو آمریکایی که از ۱۹۹۴ تا به امروز با ساخت بازی های مختلف سعی کرده است نامی برای خود در این حوزه دست و پا کند و بازی هایی چون مجموعه Spyro که در زمان خودش بسیار خلاقانه و منحصر به فرد بود ، تا بازی فوق العاده Sunset Override از ساخته های استودیو Insomniac Games می باشد.

اما فارغ از عنوان های گفته شده امسال Insomniac Games بازی با نام Marvel’s Spider-Man را با همکاری کمپانی سونی به عنوان ناشر به طور انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر کرد، بازی Marvel’s Spider-Man از ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ در دسترس گیمر های این کنسول قرار گرفت، بازی که با بهره گیری از شخصیت محبوب اسپایدرمن یا مرد عنکبوتی توانست خیلی زود به جایگاه یک بازی خوب پای بگذارد و هم گیمر ها را از بازی راضی کند و هم منتقدین را به تعریف از بازی وادار کند.

فروشی نزدیک به ۱۰ میلیون نسخه دیجیتال و فیزیکی را تا پایان نوامبر ۲۰۱۸ در سر تا سر جهان از این بازی و همینطور گرفتن نمرات درخشان از سایت Metacritic نشان از موفقیت این بازی دارد، بازی از سایت Metacritic توانست به نمره فوق العاده ۸۷ از ۱۰۰ برسد و تبدیل به ۱۴ بازی برتر کنسول پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۸ شود.

جشنواره ها و مراسم های مختلف در حوزه بازی هم جایی که Marvel’s Spider-Man توانست خود را به بهترین شکل نشاند بدهد. Marvel’s Spider-Man توانست ۱۳ جایزه مهم بدست آورد، جوایزی چون بهترین بازی کنسولی و بهترین بازی اکشن ماجراجویی، بهترین بازی پلی استیشن  و یا بهترین مهندسی از جمله جوایزی بودن که Marvel’s Spider-Man به کلکسیون افتخارات خود اضافه کرد.استودیو Insomniac Games با ارائه بروز رسانی های گوناگون سعی در بهتر کردن این بازی کرد. در جدیدترین بروز رسانی استودیو Insomniac Games اعلام کرده است که محتوا های جدیدی قرار است به این بازی اضافه شود.

نیو گیم پلاس در بازی Marvel's Spider-Man
نیو گیم پلاس در بازی Marvel’s Spider-Man

حالت نیو گیم پلاس در بازی Marvel’s Spider-Man

از مهم ترین محتوا های جدید Marvel’s Spider-Man که در بروز رسانی آخر این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت می توان به اضافه شدن حالت نیو گیم پلاس به بازی نام برد. در جریان بخش نیو گیم پلاس، گیمر ها می توانند داستان بازی را از ابتدا یک بار دیگر تجربه کنند. اما اینبار به شکلی جدید به طوری که تمامی قدرت ها و مهارت ها و حتی لباس هایی که در اولین تجربه بازی بدست آورده اند از بین نخواهد رفت و در نیو گیم پلاس همراه آن ها خواهد بود.
دیگر موردی که در بروز رسانی جدید بازی Marvel’s Spider-Man شاهد آن هستیم اضافه شدن درجه سختی آلتیمیت به بازی است که بازی را برای گیمر بسیار سخت تر از قبل خواهد کرد و تجربه و چالش جدیدی برای گیمر ها به شمار خواهد آمد.

در Marvel’s Spider-Man شاهد دو تروفی و یا دستاورد جدید خواهیم بود، دستاورد هایی که همواره بین گیمر ها بدست آوردنشان کل کل های جذابی را به وجود آورده است، اولین از این تروفی های جدید بازی تمام کردن بخش تازه اضافه شده New Game Plus بازی است که بعد از اتمام به گیمر اعطا می شود و همینطور دومین تروفی تمام کردن بازی بر روی درجه آلتیمیت است که بدون شک کار هر گیمری نخواهد بود و تروفی بسیار با ارزشی به شمار می رود.

همینطور در این بروز رسانی قرار است شاهد تغییرات در Photo Mode باشیم و رفع اشکالات گزارش شده بازی نیز قرار است توسط Insomniac Games انجام شود. بازی Marvel’s Spider-Man یکی از معدود بازی هایی است که از انجام آن خسته نخواهید شد بازی Playstation آنقدر نقاط قوت دارد که لحظه ای شما را از خود خسته نمی کند.

از این نقاط قوت می توان به گرافیک بازی که بدون شک به بهترین شکل کار شده است، داستان درجه یک و فراموش نشدنی و همینطور شخصیت پردازی خوب اشاره کرد وجود این نقاط قوت و ویژگی های درخشان بدون شک دل هر گیمری را می برد و آن گیمر را عاشق بازی می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =