معرفی حالت جدید گیم Fortnite با نام Getaway طی یک استریم

گیم Fortnite

اپیک گیمز پس از چند روز از معرفی آن اسکین ها اعلام کرد که به زودی مد جدیدی به نام Getaway به گیم Fortnite اضافه خواهد شد. در کنار این مد چلنج هایی نیز به بازی اضافه خواهد شد که شما با تکمیل کردن آن ها می توانید آیتم های ویژه ای به صورت رایگان دریافت کنید.

گیم Fortnite
گیم Fortnite

سبک های مختلف در صنعت گیم طرفداران مختلفی دارند و هر گیمری طرفدار یک سبک است؛ اما سبک بتل رویال که تقریبا چند سالی است محبوب شده است تبدیل به سبکی شده است که تمامی گیمر ها از آن استقبال میکنند و طرفدار آن هستند. نیاز به توضیح ندارد این سبک، اما کمی توضیح درباره نحوه این سبک بازی ها می دهیم.
در تمامی بازی هایی که سبک بتل رویال دارند شما به همراه چندین نفر دیگر در قالب گروه های ۲، ۳ و ۴ نفره و گاه نیز در گروه های ۵۰ نفره تقسیم و درون موی به صورت های مختلف رها می شوید. حال باید برای آخرین نفر زنده ماندن تلاش کنید، اسلحه جمع کنید، پناه بگیرید و بکشید و سازه بسازید و از خود دفاع کنید. بازی های بسیار در این چند سال با محوریت این سبک انتشار پیدا کردند. Player Unknown Battle Ground ،H1Z1 و شاید پر حاشیه ترینشان گیم Fortnite باشد.
این بازی این روز ها تبدیل به محبوب ترین بازی در این سبک و البته در کل صنعت گیم شده است. این بازی پلی استیشن در ابتدای عرضه اش توانست رکورد های دانلود بازی و پلیر را همزمان جا به جا کند و آنقدر روز به روز معروف شود که به یکی از غول های این صنعت تبدیل شود. در گیم Fortnite شما یک ویژگی نسبت به سایر بازی های بتل رویال دارید و آن ساخت و ساز است.
بر خلاف بازی های بتل رویال دیگر که باید در خانه ها پناه بگیرید، شما در این بازی باید خودتان خانه، پناهگاه و … بسازید و با خراب کردن درختان و چوب ها و سنگ ها متریال برای ساخت و ساز جمع کنید و معیار برنده شدن شما علاوه بر توانایی های تیر اندازی تان توانایی در ساخت سازه ها است. این بازی به صورت رایگان برای تمامی پلتفرم های حال حاضر نظیر Ps4 ،ios ،nintendo switch و تمامی پلتفرم های دیگر عرضه شد.

گیم Fortnite
گیم Fortnite

معرفی حالت جدید گیم Fortnite با نام Getaway

بازی کردن با این بازی کاملا رایگان است و شما نیاز به خرج هیچ مقدار پول ندارید. اما اگر می خواهید برای کاراکترتان لباس و کلاه و یا… بخرید می توانید دست به خرج پول بزنید. کمپانی اپیک گیمز با شرکت ها و کمپانی های بزرگی نظیر marvel همکاری کرده است و ویژگی هایی نظیر مد هایی با محوریت ابر قهرمانان و تانوث وارد بازی کرده است و به طور کلی بسیار از این بازی پشتیبانی می کند و قصد قوی تر کردن این بازی را دارد.
حال در جدید ترین اخباری که این کمپانی اعلام کرده است که به زودی مد جدیدی به این بازی اضافه شود. در اخرین آپدیت این بازی توسط لیکرها در فایل بازی اسکین هایی با کت شلوار سفید و ماسک هایی که قابلیت تغییر داشتند و طرح های ورق های بازی بر روی آن ها بود لو رفت. حال اپیک گیمز پس از چند روز از معرفی آن اسکین ها اعلام کرد که به زودی مد جدیدی به نام Getaway به گیم Fortnite اضافه خواهد شد.
در کنار این مد چلنج هایی نیز به بازی اضافه خواهد شد که شما با تکمیل کردن آن ها می توانید آیتم های ویژه ای به صورت رایگان دریافت کنید. در کنار این مد شما می توانید از آیتم های شاپ بازی، این اسکین ها را خریداری کنید که قابلیت تغییر ماسک را نیز دارند. اما در توضیحاتی که راجب این مد اعلام شده است گفته شده که: در ابتدای شروع بازی شما در گروه های ۴ نفره در مپ فرود می آیید و در همان موقع ۴ عدد اتوبوس حاوی گاوصندوق هایی با یک شی گران بها که شبیه به لاما های محبوب این بازی است فرود خواهد آمد .
حال شما و دوستانتان باید به سمت یکی از این گاو صندوق ها بروید و پس از باز کردن گاو صندوق و برداشتن لاما به سمت مکان مشخص شده بروید و سوار اتوبوسی شوید و لاما را در آن قرار دهید و برنده بازی Playstation شوید. همچنین لازم به ذکر است که پس از برداشتن لاما مکان شما برای تمامی بازی کن ها بر روی نقشه مشخص خواهد شد و باید همزمان با پلیر های دیگر نیز مبارزه کنید. حال باید منتظر بمانیم و پس از آپدیت ببینیم که این مد ارزش بازی کردن را دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =