آغاز شدن بتای خصوصی حالت Adventure Mode بازی Crossout PS4

حالت Adventure Mode بازی Crossout

حالت Adventure Mode بازی Crossout ، حالتی می باشد که چند مرحله ی داستان-محور به همراه یک نقشه ی ۱۶ کیلومتر مربعی را به بازی اضافه می کند.با گذراندن این مراحل داستان-محور ، بازیکنان جوایزی را در پایان دریافت می کنند.همچنین شما می توانید این مراحل را در صورت تمایل به صورت تک نفره یا چند نفر نیز ،انجام دهید.

حالت Adventure Mode بازی Crossout
بازی Crossout

بازی Crossout PlayStation 4 ، یک بازی در سبک MMO است که سازنده ی آن استودیو Targem Games می باشد و کمپانی Gaijin Entertainment آن را منتشر کرده است.بازی Crossout ،یک بازی Free to Play می باشد.شیوه ی انجام این بازی به گونه ای است که بازی کنانش را به یک جهان  آخرالزمانی ، که در آن جا بسیاری از انسان ها حافظه و عقل خود را از دست داده اند و از زندگی گذشته ی خود ، چیزی به یاد نمی آورند، می برد.
شما در این بازی به عنوانی انسانی که در این واقعه جان سالم به در برده است و هنوز عقل خود را از دست نداده و گذشته را به یاد دارد، شروع به بازی می کنید و با دیگر انسان هایی که وضعیتی مانند وضعیت شما دارند و عقل خود را از دست نداده اند، متحد می شوید و برای بازگشت حافظه‌ ی دیگر انسان‌ها و از بین بردن موجودی پلیدی که در بازی با ان مواجه می شوید، تلاش می کنید.
Adventure Mode جدیدترین مود
بازی Crossout است که چندی پیش در حالت بتا به این بازی افزوده شده است حالت Adventure Mode بازی Crossout ، حالتی می باشد که چند مرحله ی داستان-محور به همراه یک نقشه ی ۱۶ کیلومتر مربعی را به بازی اضافه می کند.با گذراندن این مراحل داستان-محور ، بازیکنان جوایزی را در پایان دریافت می کنند.همچنین شما می توانید این مراحل را در صورت تمایل به صورت تک نفره یا چند نفر نیز ،انجام دهید.

نقشه‌ی Blood Rocks در حالت Adventure Mode بازی Crossout

با گذراندن این مراحل در پایان آن،منابعی را به دست خواهید آورد که در طول انجام بازی برای ساخت موارد مختلفی از جمله، اسحله و همچنین موارد تزئینی از از آن‌ها می‌توانید استفاده کنید. نقشه‌ی Blood Rocks ، نقشه ی بزرگ و مهمی است که در آن بزرگترین منطقه ی بازی برای گشتن بازیکنان،انجام ماموریت های مختلفی و شکار دشمنان مشخص شده است.بازی Crossout در محیط پیرامون مبارزه با خودرو تمرکز می کنند.
همان طور که در بالا اشاره شد،بازیکنان قطعات و مواد مورد نیاز خود را از طریق تکمیل مأموریت و پاداش های نبردمی توانند به دست آوردند.همچنین از این امکان برخوردار هستند که از طریق بازی در بازار بازی خود، قطعات و مواد مورد نیاز خود را از بازیکنان دیگر خریداری کنند. وسیله نقلیه ی هر بازیکن ،تنها با دو قسمت اجباری کابین و فرمان (فریم) که نیاز به طراحی هر یک از بازیکنان دارند محدود می شود.

حالت Adventure Mode بازی Crossout
حالت Adventure Mode بازی Crossout

و قطعاتی مانند سلاح، زره، ژنراتورها و دستگاه های کمکی برای بازیکن مورد نیاز نیستند. ترکیب های مختلف این موارد اجازه می دهد تا بازیکنان خودرو های سفارشی را به دلخواه خود و سبک بازی تبدیل کنند. همچنین امکان ویرایش و اصلاح خودرو برای بازیکنان وجود دارد. در بازی Crossout ، بازیکنان در طراحی و ساخت ماشین باید مرکز گرانش ، جرم ، محل و قرار دادن قطعات را در نظر بگیرند.
زیرا اگر ماشین بیش از حد سریع و یا در حین حرکت در زمین ناهموار چرخشی، بیش از حد سنگین باشد، ممکن است نتوان به راحتی آن را کنترل کرد. استفاده از تجهیزات (مانند رادار رادیویی چرخانده) که خیلی نزدیک به زمین قرار می گیرد باعث از دست دادن کنترل یا کاهش قابلیت حرکت خودرو شود . همچنین بازیکنانی که فقط از یک وسیله نقلیه با زره سنگین و سلاح های استفاده میکنند در بازی دچار مشکل می شوند و قادر به مبارزه نخواهند بود.

نبرد
جنگ هایی که در طول بازی انجام می شود شامل دو تیم از بازیکنان می باشند که برای برنده شدن، تیم باید تیم دشمن را شکست بدهد و آن را از بین ببرد.

آسیب مدل
هر وسیله نقلیه تا زمانی که کابین تخریب شود “فعال” است و میتوان از آن استفاده کرد. قبل از تخریب کابین ممکن است قطعات دیگر از جمله زره، چرخ ها و تسلیحات از بین برود. به همین دلیل مهم است که در واگن نبرد از اجزای حیاتی محافظت شود.

در حال حاضر، برای استفاده کرده از حالت Adventure Mode ، باید مراحل زیر طی شود:
در ابتدا ، به بلاگ رسمی Crossout ورود پیدا کنید و در بتای آن ثبت نام کنید.سپس با در اختیار داشتن پک Wholesale Recall بازی،در بتای خصوصی حالت Adventure Mode شرکت کنید.شما میتوانید بازی Crossout را روی ایکس باکس وان،پی سی و پلی استیشن ۴ به رایگان نصب کرده و از انجام بازی آن لذت ببرید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =