عرضه حالت جدید Free For All در آپدیت بازی Doom

آپدیت بازی Doom

دیگر بروزرسانی و آپدیت بازی Doom که به صورت رایگان نیز به عرضه خواهد رسید و البته سومین نوع از این دسته می باشد، برای تمامی کنسول های بازی به انتشار رسیده است. گفته شده که آپدیت بازی Doom و بروزرسانی در بخش های مختلف این بازی تغییراتی را به همراه خواهد داشت.

آپدیت بازی Doom
عکس بازی Doom

این آپدیت بازی Doom که جدیدا از آن رونمایی شده است را باید سری سوم از این سبک بروزرسانی ها به شمار آورد که به صورت رایگان و به منظور ارتقا و بهبود بخشیدن به بازی در قسمت های مختلف آن مانند حالت داستانی و چند نفره، به انتشار می رسد و در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

با بررسی این سخنان و گزارشات بدست آمده، به نظر می آید که بیشترین و بالاترین تغییراتی را که آپدیت بازی Doom در جریان بازی با خود به همراه خواهد داشت، مربوط به قسمت و حالت چند نفره در این بازی می باشد و این قسمت از بازی پلی استیشن سهم بیشتری در این بروزرسانی را در اختیار دارد. در طی آپدیت بازی Doom که اخیرا منتشر شده بازیکنان این امکان را خواهند داشت که در نهایت، از آن بخش و حالت گروهی در بازی خارج شده و وارد حالتی دیگر با نام Classic Team Deathmatch شوند، حالتی که بسیار به حالت Free For All شبیه و نزدیک است، همچنین به تجربه این حالت جدید در بازی بپردازند.

باید گفته شود که در این حالت، آن شیطان هایی را که بازیکنان شاهد حضورشان در بخش های مختلف دیگر بودند، به صورت غیر فعال در می آیند، یعنی در آن حالت ما شیطانی را نخواهیم داشت. از دیگر آیتم ها و ویژگی هایی که با وجود این بروز رسانی و در جریان آن به قسمت چند نفره بازی اضافه خواهد شد، می توان از قابلیت و توانایی حمایت و پشتیبانی کردن از بازی ها و بخش های خصوصی که همان Private به حساب می آید، نام برد و به آن اشاره کرد.

در طی این ویژگی و قابلیتی که به بازی افزوده می شود، بازیکنان این توانایی را خواهند داشت تا آن بازی ای را که دلخواهشان است و خودشان علاقه دارند، بوجود بیاورند و آن را ایجاد کنند و همچنین مشخص کنند که در چه حالت و یا در چه بخشی از بازی می خواهند که وارد شوند و به آن بپردازند و البته شیطان ها را در آن قسمت ها به صورت فعال و یا غیر فعال داشته باشند؛ به گونه ای دیگر می توان بیان کرد که در این حالت از بازی، بازیکنان به صورتی به وسیله آن امکاناتی که در خود بازی وجود دارد می توانند یک حالت و نوع دلخواهی از آن را برای خود طراحی کنند نوعی که در هنگام پرداختن به آن بازی تا پیش از آن خواستارش بودند.

عرضه رایگان آپدیت بازی Doom

کمپانی id Software که سازنده و طراح بازی Doom نیز به شمار می آید، این نوید را داده است که زمان ارائه و عرضه آپدیت بازی Doom مصادف خواهد شد با آخر هفته ای که بازیکنان در آن زمان مشخص می توانند خیلی بیشتر از آن امتیاز همیشگی شان را که در بازی بدست می آوردند، کسب کنند، امتیازی حتی به صورت دوبرابر حالت عادی در بازی؛ همچنین این کمپانی اعلام کرده است، که این تاریخ بروزرسانی را جشن خواهند گرفت. باید توجه داشت که این رویداد و این حالت تنها برای سه روز در اختیار قرار خواهد گرفت و در این مدت محدود بازیکنان می توانند از آیتم ها و ویژگی های موجود در آن که تا به این جا به بررسی آن ها پرداختیم، برخوردار گردند و از آن ها بهره ببرند.

بازی Doom را می توان یکی از بازی هایی به حساب آورد که یکی از مورد انتظارترین بازی های ارائه شده در سال ۲۰۱۵ میلادی بوده است که شرکت و کمپانی سازنده id Software آن را طراحی کرده و به دست ساخت رسانده و همچنین کمپانی بتسدا نیز این اثر را به انتشار و عرضه درآورده است. اگر خبرهای جذاب و تازه دیگری را از این بازی بخواهیم عنوان کنیم، می توان به این دو موضوع از اخبار اشاره کرد که، شرکت و کمپانی عرضه دهنده این بازی یعنی بتسدا، سلاح معروفی که در این بازی Doom بکار گرفته می شد و بازیکنان به واسطه آن به مبارزه می پرداختند را، به صورتی واقعی و در ابعاد و شمایل بزرگی ساخته و عرضه داشته است.

این عملی بسیار جذاب و البته شیرین برای طرفداران این بازی Playstation 4 به حساب می آید؛ در کنار آن، به افرادی که به بازی هایی در سبک رومیزی علاقه دارند، باید این نوید را داد که شرکت و کمپانی فنتسی فلایت گیمز در طی یکی از بروزترین و تازه ترین آثار و محصولاتش یک بازی رومیزی ای را طراحی کرده و آن را برای ساخت تدارک دیده است که با رفتن به سراغ بازی Doom این موفقیت حاصل شده و این امکان برایشان پیش آمده است.

آپدیت بازی Doom
عکس بازی Doom

در رابطه با مقاله آپدیت بازی Doom، به عبارتی می توان گفت که این بازی جدید شرکت فنتسی فلایت گیمز الهام گرفته و متمایل به حالت رومیزی بازی Doom می باشد. اگر اندکی به این اخبار و موضوعات بدست آمده دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که این بازی از چه سطح از محبوبیت و طرفدارانی برخوردار است که حتی، دیگر کمپانی ها و دیگر شرکت ها نیز برای ابداع و خلق آثار جدیدی از خود به سراغ آن می روند و یا آن که از آیتم های پرطرفدار این بازی Doom برای خودشان، به صورتی که لطمه ای به بازی وارد نشود و البته در راستای تبلیغ آن، درآمدزایی خواهند داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + نوزده =